Inbank

Sprawdź pełną ofertę banku
Inbank

Aktualna oferta Inbank

O Banku

Inbank jest Estońskim bankiem, który działa w Polsce jako Oddział dzięki jednolitej europejskiej licencji bankowej, która została wydana w roku 2017.

Inbank aktualnie obsługuje ponad 420 tysięcy klientów, współpracując z 4 tysiącami partnerów handlowych.

Na terenie Polski Inbank zajmuje się kredytami konsumenckimi, dostarczaniem usług ubezpieczeniowych, medycznych oraz finansowych marketplace'ów.

Najpopularniejsze oferty Inbanku

Do najkorzystniejszych i najpopularniejszych usług Inbanku należą lokaty terminowe. Bank zapewnia stałe oprocentowanie, a także możliwość założenia lokaty całkowicie online. Klient nie musi korzystać z konta osobistego Inbanku, by móc założyć lokatę terminową. Lokata wyróżnia się elastycznym okresem umowy, a także wysoką maksymalną kwotą, jaką usługobiorca może zamrozić na depozycie.

Opinie i komentarze

Nikt nie dodał jeszcze wpisu w tej sekcji
Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne
Nikt nie dodał jeszcze wpisu w tej sekcji
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj