Zaplo

Podstawowe dane firmy

Dokładna nazwa firmy: Zaplo Sp. z o.o.
Siedziba firmy: Żwirki i Wigury 16c, 02-143 Warszawa

Godziny pracy: Brak informacji

E-mail: kontakt@zaplo.pl
Strona www:Zaplo

Co oferuje firma pożyczkowa Zaplo?

Minimalna kwota pożyczki gotówkowej w Zaplo wynosi 1000,00 złotych, warto jednak zwrócić uwagę na maksymalną wartość zadłużenia, która wynosi aż 15000,00 złotych. Parabank oferuje bardzo elastyczny okres spłaty w miesięcznych ratach. Termin spłaty można wyznaczyć w okresie od 3 do 36 miesięcy. Stała roczna stopa procentowa pożyczki wynosi 10,00%. Zaplo umożliwia swoim Klientom wcześniejszą spłatę zadłużenia, a tuż po uregulowaniu pożyczki, usługobiorca może ponownie skorzystać z oferty.

Warunki otrzymania pożyczki

Pożyczkobiorca starający się o pożyczkę ratalną w Zaplo zobowiązany jest do posiadania polskiego obywatelstwa, stałego zameldowania na terenie kraju. Wymagany jest aktywny rachunek bankowy oraz telefon komórkowy, który pomoże w kontakcie między parabankiem a pożyczkobiorcą.

Osoba ubiegająca się o zobowiązanie na dowolny cel musi mieć ukończone 21 lat, ale nie więcej niż 75 lat.

Zaplo sprawdzi zdolność kredytową oraz historię zadłużeń każdego Klienta, minimalizując ryzyko finansowe firmy pożyczkowej. Co oznacza, że od Klienta wymaga się zdolności kredytowej, która pozwoli na spłatę pożyczki, a także dobrej historii kredytowej.