Hapi pożyczki

Podstawowe dane firmy

Dokładna nazwa firmy: IPF Polska Sp. z o.o.
Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 136; 02-305 Warszawa

Godziny pracy:
Pn. - Pt. 08:00 - 20:00
Sb. - Nd. 09:00 - 17:00

E-mail: bok@hapipozyczki.pl
Strona www:Hapi pożyczki

Chwilówka w Hapi Pożyczki

Firma Hapi Pożyczki oferuje bardzo atrakcyjne warunki swoim Klientom. Oferta parabanku wyróżnia się nie tylko możliwością zdobycia wyższej kwoty, ale także rozłożenia spłaty nawet na kilka lat. To jedna z usług, która pozwala maksymalnie obniżyć miesięczne opłaty i może stanowić najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie w krótkim czasie oddać pożyczonych pieniędzy.

Minimalna wartość zadłużenia to 800,00 złotych, podczas gdy maksymalna wysokość Pożyczki Ratalnej to aż 25 000,00 złotych. Okres spłaty możesz zaplanować w terminie od 3 do 48 miesięcy od zawarcia umowy. Dodatkowo parabank umożliwia skorzystanie z wakacji w spłacie pożyczki.

Hapi Pożyczki nie wymaga od swoich Klientów wielu formalności, a jedną z największych zalet świadczonych usług jest możliwość ubiegania się o pożyczkę bez zaświadczeń o zarobkach oraz zatrudnieniu.

Promocja dla nowych Klientów

Podobnie jak większość firm pożyczkowych, Hapi Pożyczki wyróżnia nowych Klientów, którzy zdecydują się na podpisanie umowy. Promocja pozwala na zwrot pożyczki bez dodatkowych kosztów. Zarówno oprocentowanie dla takiego zobowiązania, jak i wszystkie koszty okołopożyczkowe wynoszą 0,00%. To doskonała okazja, by zdobyć potrzebne pieniądze, a nawet móc wykorzystać Pożyczkę ratalną, jako konsolidację wcześniej zaciągniętych chwilówek.