BOSS pożyczka

Podstawowe dane firmy

Dokładna nazwa firmy: Affiliate Partners Sp. z o.o.
Siedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa

Godziny pracy: Brak informacji

E-mail: info@bosspozyczka.pl
Strona www:BOSS pożyczka

Kto może skorzystać z usług BOSS Pożyczk?

Oferta pożyczkowa BOSS Pożyczki adresowana jest do właścicieli zarejestrowanych działalności gospodarczych, którzy mają między 20 a 28 lat. BOSS Pożyczka oferuje swoje usługi już od pierwszego dnia zarejestrowania działalności przez Klienta.

Oferta wyróżnia się wysoką maksymalną kwotą zadłużenia, która wynosi od 1000,00 złotych do 20000,00 złotych. Ponadto pożyczka udzielana jest na atrakcyjnie długi okres spłaty, sięgający od 2 do 36 miesięcy. Dzięki temu pożyczkobiorca może bez większego problemu obniżyć swoje miesięczne wydatki.

Co zrobić by otrzymać pożyczkę w BOSS Pożyczka

BOSS Pożyczka dostępna jest całkowicie online, co oznacza, że przed skorzystaniem z zadłużenia konieczne jest wysłanie elektronicznego wniosku o pożyczkę. We wniosku należy podać podstawowe informacje, takie jak swoje imię, nazwisko, numer telefonu, numer PESEL, a także wysokość zadłużenia, o jakie stara się Klient, wraz z wyznaczeniem przybliżonego terminu spłaty. Parabank zapewnia, że informację o uzyskaniu pożyczki jest w stanie wydać maksymalnie w ciągu godziny, dzięki czemu pożyczkobiorca może liczyć na szybki przelew na swoje konto.

BOSS Pożyczka weryfikuje usługobiorców, sprawdzając m.in. BIK, Infomonitor oraz ERIF.