× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Najlepszy kredyt hipoteczny

Zaktualizowano: 27.11.2018 12:46
Opublikowano: 10.10.2017 08:37
Średnia ocena: 5,86/6 Głosów: 7

Decyzja o podjęciu kredytu już zapadła ale wciąż nie wiesz z jakiej oferty skorzystać? Wybór kredytu hipotecznego jest wyjątkowo trudny ze względu na wysokość zadłużenia i okres na jaki związujemy się umową z bankiem. Pamiętaj, że podpisując umowę zobowiązujesz się na spłatę kredytu nawet przez kilkanaście lat. W tym czasie Twoja sytuacja finansowa może ulec zmianom, a spłata wysokich rat być uciążliwa dla budżetu całej rodziny. Zadbaj o to by podczas podpisania dokumentów w banku zagwarantować sobie jak najlepsze warunki To od Ciebie zależy w jakim banku zdecydujesz się na kredyt zatem nie zwlekaj i poznaj najciekawsze oferty aktualnie dostępne na rynku.

Niskie oprocentowania i marża kredytu

Na atrakcyjność każdego zobowiązania finansowego wpływ mają opłaty, których podejmuje się kredytobiorca. Koniecznie porównaj oprocentowanie kredytów oraz ich marżę. Aby ułatwić sobie to zadanie warto skorzystać z porównania rzeczywistej rocznej stopy oprocentowanie (RRSO) zawiera ona w sobie wszystkie interesujące Cię opłaty i pozwoli wybrać ofertę o najniższym całkowitym koszcie. Tym sposobem obniżysz maksymalnie swoją ratę i będziesz cieszyć się kredytem hipotecznym bez obawy o zbyt wygórowany koszt.

Ofert kredytów hipotecznych jest tak dużo, że samodzielne sprawdzanie każdego zobowiązania może zająć nawet kilka dni. Jeżeli nie masz ochoty poświęcać swój wolny czas i czytać skomplikowane opisy produktów na stronach banków koniecznie spróbuj skorzystać z darmowego rankingu kredytów hipotecznych na naszej stronie. Bez wychodzenia z domu, w dowolnym dla siebie momencie i w ciągu zaledwie kilku minut poznasz oferty o najlepszych parametrach, dodatkowo mając możliwość rozwinięcia opisu każdej oferty i złożenia niezobowiązującego wniosku.

Własny kąt

Aktualnie najkorzystniejszym kredytem hipotecznym jest bezkonkurencyjnie Kredyt Własny Kąt Hipoteczny oferowany przez PKO Bank Polski. Oprocentowanie wynosi zaledwie 3,03%, marża 1,30%, a prowizja 0,00%. To świetne warunki do tego by otrzymać umowę bez zbędnych kosztów i cieszyć się kupnem mieszkania lub domu z niewielką ratą. Bardzo dużym plusem jest możliwość skorzystania w ramach kredytu z wakacji kredytowych trwających miesiąc co roku w trakcie spłaty zobowiązania. Pozwoli to na zaplanowanie wakacji lub większego wydatku, który przy spłacaniu regularnych rat mógłby nie być w zasięgu domowego budżetu bez oszczędzania.

Kredyt można spłacać zarówno w równych jak i malejących ratach, zatem bank oferuje elastyczne warunki, zależne od możliwości Klienta. Maksymalny okres spłaty to aż 35 lat, co przy dużym kredycie hipotecznym pozwala podwyższyć zdolność kredytową.

Decydując się na Kredyt Własny Kąt Hipoteczny możesz sfinansować do 90% wartości nieruchomości. Mimo obowiązującego wkładu własnego o wysokości 20% PKO BP oferuje wykupienie ubezpieczenia brakującego wkładu własnego i otrzymanie kredytu o jakim marzysz nawet bez odłożonych oszczędności.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do pełnego rankingu kredytów hipotecznych.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty hipoteczne

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Aktualny ranking kredytów hipotecznych. Kredyt na mieszkanie tańszy niż rok temu
Kredyty hipoteczne 01.12.2020

Aktualny ranking kredytów hipotecznych. Kredyt na mieszkanie tańszy niż rok temu

Przekonaj się, że kredyt hipoteczny, nawet w czasie pandemii może być ofertą o bardzo korzystnych warunkach. Sprawdź, gdzie aktualnie warto złożyć wniosek o kredyt na mieszkanie i przekonaj się, jakie warunki musisz spełnić.

Zobacz więcej
Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?
Kredyty hipoteczne 24.11.2020

Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?

Zarówno zadatek, jak i zaliczka mogą być uznane za wkład własny lub przynajmniej część wkładu własnego. To czy zadatek lub zaliczka pokryje cały wkład własny, zależy wyłącznie od wartości nieruchomości oraz wysokości...

Zobacz więcej
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór
Kredyty hipoteczne 06.11.2020

Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór

Umowa przedwstępna najważniejsze informacje. Co powinna zawierać umowa przedwstępna, jaką formę musi przyjąć taki dokument? Co czeka strony w przypadku niepodpisania umowy przyrzeczonej? 

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty
Kredyty hipoteczne 28.10.2020

Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty

Mieszkanie dla Młodych cieszyło się ogromnym powodzeniem, sprawdź dlaczego. Czy młodzi ludzie mogą liczyć na nowy program rządu, który pomoże im kupić nieruchomość tak jak MDM? 

Zobacz więcej
Co to jest promesa zatrudnienia?

Co to jest promesa zatrudnienia?

W tym artykule znajdziesz wiele cennych informacji i bardzo szybko dowiesz się, czym faktycznie jest promesa zatrudnienia i jaki może mieć wpływ m.in. podczas wnioskowania o kredyt, czy zmiany pracy.

Zobacz więcej