Najlepszy kredyt hipoteczny

Zaktualizowano: 2018-11-27 12:46opublikowano: 2017-10-10 08:37

Decyzja o podjęciu kredytu już zapadła ale wciąż nie wiesz z jakiej oferty skorzystać? Wybór kredytu hipotecznego jest wyjątkowo trudny ze względu na wysokość zadłużenia i okres na jaki związujemy się umową z bankiem. Pamiętaj, że podpisując umowę zobowiązujesz się na spłatę kredytu nawet przez kilkanaście lat. W tym czasie Twoja sytuacja finansowa może ulec zmianom, a spłata wysokich rat być uciążliwa dla budżetu całej rodziny. Zadbaj o to by podczas podpisania dokumentów w banku zagwarantować sobie jak najlepsze warunki To od Ciebie zależy w jakim banku zdecydujesz się na kredyt zatem nie zwlekaj i poznaj najciekawsze oferty aktualnie dostępne na rynku.

Najlepszy kredyt hipoteczny

Niskie oprocentowania i marża kredytu

Na atrakcyjność każdego zobowiązania finansowego wpływ mają opłaty, których podejmuje się kredytobiorca. Koniecznie porównaj oprocentowanie kredytów oraz ich marżę. Aby ułatwić sobie to zadanie warto skorzystać z porównania rzeczywistej rocznej stopy oprocentowanie (RRSO) zawiera ona w sobie wszystkie interesujące Cię opłaty i pozwoli wybrać ofertę o najniższym całkowitym koszcie. Tym sposobem obniżysz maksymalnie swoją ratę i będziesz cieszyć się kredytem hipotecznym bez obawy o zbyt wygórowany koszt.

Ofert kredytów hipotecznych jest tak dużo, że samodzielne sprawdzanie każdego zobowiązania może zająć nawet kilka dni. Jeżeli nie masz ochoty poświęcać swój wolny czas i czytać skomplikowane opisy produktów na stronach banków koniecznie spróbuj skorzystać z darmowego rankingu kredytów hipotecznych na naszej stronie. Bez wychodzenia z domu, w dowolnym dla siebie momencie i w ciągu zaledwie kilku minut poznasz oferty o najlepszych parametrach, dodatkowo mając możliwość rozwinięcia opisu każdej oferty i złożenia niezobowiązującego wniosku.

Własny kąt

Aktualnie najkorzystniejszym kredytem hipotecznym jest bezkonkurencyjnie Kredyt Własny Kąt Hipoteczny oferowany przez PKO Bank Polski. Oprocentowanie wynosi zaledwie 3,03%, marża 1,30%, a prowizja 0,00%. To świetne warunki do tego by otrzymać umowę bez zbędnych kosztów i cieszyć się kupnem mieszkania lub domu z niewielką ratą. Bardzo dużym plusem jest możliwość skorzystania w ramach kredytu z wakacji kredytowych trwających miesiąc co roku w trakcie spłaty zobowiązania. Pozwoli to na zaplanowanie wakacji lub większego wydatku, który przy spłacaniu regularnych rat mógłby nie być w zasięgu domowego budżetu bez oszczędzania.

Kredyt można spłacać zarówno w równych jak i malejących ratach, zatem bank oferuje elastyczne warunki, zależne od możliwości Klienta. Maksymalny okres spłaty to aż 35 lat, co przy dużym kredycie hipotecznym pozwala podwyższyć zdolność kredytową.

Decydując się na Kredyt Własny Kąt Hipoteczny możesz sfinansować do 90% wartości nieruchomości. Mimo obowiązującego wkładu własnego o wysokości 20% PKO BP oferuje wykupienie ubezpieczenia brakującego wkładu własnego i otrzymanie kredytu o jakim marzysz nawet bez odłożonych oszczędności.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do pełnego rankingu kredytów hipotecznych.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!