× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Ranking kredytów hipotecznych

Zaktualizowano: 27.11.2018 12:43
Opublikowano: 07.11.2017 11:28
Średnia ocena: 5,70/6 Głosów: 13

Wybór kredytu hipotecznego spędza Ci sen z powiek i martwisz się tym, że Twoja decyzja będzie miała długotrwały wpływ na Twoje finanse? Bardzo dobrze, że chcesz zadbać o to by kredyt miał jak najlepsze warunki. Dzięki temu zapewnisz sobie łatwiejszą spłatę, a to najważniejszy warunek przy wyborze kredytu hipotecznego. Na 17bankow.com oferujemy Ci porady, dzięki którym łatwiej wybierzesz odpowiednie zadłużenie, a cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny będzie mniej stresujący. Decyzję o konkretnej ofercie podejmij na podstawie informacji jakie znajdziesz w rankingu kredytów hipotecznych. Z łatwością przekonasz się, które produkty oferują niższe oprocentowanie, a także opłaty dodatkowe. To bardzo ważne, szczególnie, że przez cały okres kredytowania nawet niewielka różnica w racie może stanowić ogromną oszczędność po podliczeniu całego kosztu kredytu.

Czego oczekujesz i jakie masz możliwości?

Pamiętaj, że decyzja o kredycie hipotecznym będzie miała swoje konsekwencje przez bardzo długi okres czasu. Nie warto zatem pochopnie wybierać usługi, dlatego poświęć chociaż kilkanaście minut swojego wolnego czasu na poznanie dostępnych zadłużeń by wybór nie okazał się zbyt kosztowny w przyszłości. Zastanów się czy kredyt hipoteczny z którego skorzystasz nie powinien mieć warunków odpowiadających właśnie do Twojej sytuacji. Być może chcesz rozłożyć spłatę na dłuższy okres czasu i to kredyt zapewniający dodatkowe miesiące będzie dla Ciebie znacznie lepszym rozwiązaniem. Zastanów się także jak wyglądać będzie Twój budżet w trakcie trwania umowy, czy rata nie wpłynie negatywnie na Twoje fundusze i poradzisz sobie z wszystkimi podstawowymi opłatami.

Skorzystaj z rankingu kredytów hipotecznych

Przeglądanie ofert na stronach banków nie przynosi Ci potrzebnych informacji, a Tobie coraz trudniej zdecydować się na konkretną ofertę? Z pomocą przychodzi w takiej sytuacji możliwość skorzystania z darmowego rankingu, który w łatwy sposób pozwoli Ci porównać wszystkie oferty w jednym miejscu i z jasno wyszczególnionymi warunkami umowy. To szczególnie pomocne gdy nie masz doświadczenia w wyborze ofert kredytowych i nie potrafisz się odnaleźć wśród tylu usług, które nie zawsze posiadają na stronach banków pełne opisy, klarowne dla każdego użytkownika.

Ranking kredytów hipotecznych opublikowany na naszej stronie jest wyjątkowo intuicyjny w obsłudze i całkowicie darmowy. Jak skorzystać z rankingu? To proste, wystarczy, że wypełnisz pole związane z kwotą kredytu jaki Cię interesuje, a także zaznaczysz na jaki okres chcesz podpisać umowę. Ranking automatycznie przedstawi Ci oferty od tych z najlepszymi warunkami do tych, które mogą sprawdzić się mniej korzystnie.

Wniosek online - szybszy kontakt z bankiem

Wypełniając internetowy formularz możesz spodziewać się bardzo szybkiego kontaktu z konsultantem banku. Jeżeli wniosek zostanie wysłany w trakcie pracy banku, pracownik instytucji zadzwoni do Ciebie nawet w ciągu kilku minut. To doskonała okazja by bliżej poznać ofertę i otrzymać informacje dotyczące kredytu udzielanego indywidualnie w zależności od możliwości Klienta.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty hipoteczne

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?
Kredyty hipoteczne 24.11.2020

Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?

Zarówno zadatek, jak i zaliczka mogą być uznane za wkład własny lub przynajmniej część wkładu własnego. To czy zadatek lub zaliczka pokryje cały wkład własny, zależy wyłącznie od wartości nieruchomości oraz wysokości...

Zobacz więcej
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór
Kredyty hipoteczne 06.11.2020

Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór

Umowa przedwstępna najważniejsze informacje. Co powinna zawierać umowa przedwstępna, jaką formę musi przyjąć taki dokument? Co czeka strony w przypadku niepodpisania umowy przyrzeczonej? 

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty
Kredyty hipoteczne 28.10.2020

Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty

Mieszkanie dla Młodych cieszyło się ogromnym powodzeniem, sprawdź dlaczego. Czy młodzi ludzie mogą liczyć na nowy program rządu, który pomoże im kupić nieruchomość tak jak MDM? 

Zobacz więcej
Co to jest promesa zatrudnienia?

Co to jest promesa zatrudnienia?

W tym artykule znajdziesz wiele cennych informacji i bardzo szybko dowiesz się, czym faktycznie jest promesa zatrudnienia i jaki może mieć wpływ m.in. podczas wnioskowania o kredyt, czy zmiany pracy.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej