Kredyt hipoteczny ranking - Luty 2018

Zaktualizowano: 2018-11-27 12:40opublikowano: 2018-02-05 13:32

Kupno mieszkania lub domu to ogromna odpowiedzialność, szczególnie pod względem finansowym. Podpisanie umowy pozwoli Ci zamieszkać we własnych "czterech kątach" ale prawdopodobnie przez wiele lat będziesz spłacać swoje zadłużenie i wywiązywać z ustaleń wynikających z dokumentów podpisanych w banku. Przed podjęciem decyzji o kredycie, warto poznać dostępne oferty i zainteresować się warunkami jakie stawiane są Klientom w instytucjach, działających w Polsce. Aby zaoszczędzić czas możesz skorzystać z naszych porad oraz aktualnego rankingu kredytów hipotecznych. W tym artykule postaramy się przybliżyć Ci najlepszą ofertę, która zajmuje pozycję lidera w aktualnym zestawieniu ofert.

Kredyt hipoteczny ranking - Luty 2018

Numer jeden

PKO Bank Polski oferuje Kredyt własny kąt hipoteczny, który zdecydowanie wyprzedza konkurencyjne usługi pod względem najatrakcyjniejszego kosztu całkowitego. RRSO kredytu wynosi zaledwie 3,06%. Minimalna kwota kredytu to 50 000,00 złotych, a najwyższa kowta o jaką można ubiegać się w ramach tego zobowiązania to aż 500 000,00 złotych. PKO oferuje długi okres spłaty, który może trwać nawet do 35 lat, czyli aż 420 rat miesięcznych. Bank nie pobiera prowizji za wydanie kredytu, trzeba jednak pamiętać o marży w wysokości 1,30% oraz oprocentowaniu nominalnym, który aktualnie wynosi 3,02% i ustalany jest zgodnie z wartością WIBOR.

PKO Bank Polski oferuje udzielenie kredytu o wartości 90,00% kosztu nieruchomości. Dzięki temu Klient zobowiązany jest do wpłacenia wyłącznie 10,00% ceny zakupu. Oznacza to, że bank proponuje kredyt hipoteczny z ubezpieczeniem brakującego wkładu własnego. Generuje to dodatkowe koszta ale pozwala szybciej uzyskać pieniądze na kupno mieszkania lub domu.

Skontaktuj się z bankiem bez wychodzenia z domu

Chcesz porozmawiać z pracownikiem banku i ustalić szczegóły oferty w przypadku Twojej indywidualnej sytuacji? Wyślij wniosek kredytu hipotecznego, znajdujący się na naszej stronie, a konsultant banku skontaktuje się z Tobą nawet w ciągu kilkunastu minut. To całkowicie darmowa usługa, która nie zobowiązuje do podpisania umowy. Wystarczy, że wypełnisz formularz, co trwa zaledwie kilka minut i jest zupełnie bezpieczne dla danych, które podasz w celu skontaktowania się z instytucją.

Oszczędność czasu pod tym względem jest niezastąpiona, a dodatkowo możesz przekonać się, czy wybrana usługa rzeczywiście spełnia Twoje wymagania. Być może Twoja ostateczna decyzja będzie zupełnie inna, a wybór okaże się trafniejszy, właśnie dzięki możliwościom, jakie posiadasz, korzystając z rankingu kredytów hipotecznych oraz wypełniając wniosek kredytowy.

Zachęcamy do śledzenia najnowszych informacji i analizowania ofert, mając na uwadze swoje potrzeby finansowe.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!