× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Kredyt hipoteczny ranking - Luty 2018

Zaktualizowano: 27.11.2018 12:40
Opublikowano: 05.02.2018 13:32
Średnia ocena: 5,80/6 Głosów: 10

Kupno mieszkania lub domu to ogromna odpowiedzialność, szczególnie pod względem finansowym. Podpisanie umowy pozwoli Ci zamieszkać we własnych "czterech kątach" ale prawdopodobnie przez wiele lat będziesz spłacać swoje zadłużenie i wywiązywać z ustaleń wynikających z dokumentów podpisanych w banku. Przed podjęciem decyzji o kredycie, warto poznać dostępne oferty i zainteresować się warunkami jakie stawiane są Klientom w instytucjach, działających w Polsce. Aby zaoszczędzić czas możesz skorzystać z naszych porad oraz aktualnego rankingu kredytów hipotecznych. W tym artykule postaramy się przybliżyć Ci najlepszą ofertę, która zajmuje pozycję lidera w aktualnym zestawieniu ofert.

Numer jeden

PKO Bank Polski oferuje Kredyt własny kąt hipoteczny, który zdecydowanie wyprzedza konkurencyjne usługi pod względem najatrakcyjniejszego kosztu całkowitego. RRSO kredytu wynosi zaledwie 3,06%. Minimalna kwota kredytu to 50 000,00 złotych, a najwyższa kowta o jaką można ubiegać się w ramach tego zobowiązania to aż 500 000,00 złotych. PKO oferuje długi okres spłaty, który może trwać nawet do 35 lat, czyli aż 420 rat miesięcznych. Bank nie pobiera prowizji za wydanie kredytu, trzeba jednak pamiętać o marży w wysokości 1,30% oraz oprocentowaniu nominalnym, który aktualnie wynosi 3,02% i ustalany jest zgodnie z wartością WIBOR.

PKO Bank Polski oferuje udzielenie kredytu o wartości 90,00% kosztu nieruchomości. Dzięki temu Klient zobowiązany jest do wpłacenia wyłącznie 10,00% ceny zakupu. Oznacza to, że bank proponuje kredyt hipoteczny z ubezpieczeniem brakującego wkładu własnego. Generuje to dodatkowe koszta ale pozwala szybciej uzyskać pieniądze na kupno mieszkania lub domu.

Skontaktuj się z bankiem bez wychodzenia z domu

Chcesz porozmawiać z pracownikiem banku i ustalić szczegóły oferty w przypadku Twojej indywidualnej sytuacji? Wyślij wniosek kredytu hipotecznego, znajdujący się na naszej stronie, a konsultant banku skontaktuje się z Tobą nawet w ciągu kilkunastu minut. To całkowicie darmowa usługa, która nie zobowiązuje do podpisania umowy. Wystarczy, że wypełnisz formularz, co trwa zaledwie kilka minut i jest zupełnie bezpieczne dla danych, które podasz w celu skontaktowania się z instytucją.

Oszczędność czasu pod tym względem jest niezastąpiona, a dodatkowo możesz przekonać się, czy wybrana usługa rzeczywiście spełnia Twoje wymagania. Być może Twoja ostateczna decyzja będzie zupełnie inna, a wybór okaże się trafniejszy, właśnie dzięki możliwościom, jakie posiadasz, korzystając z rankingu kredytów hipotecznych oraz wypełniając wniosek kredytowy.

Zachęcamy do śledzenia najnowszych informacji i analizowania ofert, mając na uwadze swoje potrzeby finansowe.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty hipoteczne

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?
Kredyty hipoteczne 24.11.2020

Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?

Zarówno zadatek, jak i zaliczka mogą być uznane za wkład własny lub przynajmniej część wkładu własnego. To czy zadatek lub zaliczka pokryje cały wkład własny, zależy wyłącznie od wartości nieruchomości oraz wysokości...

Zobacz więcej
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór
Kredyty hipoteczne 06.11.2020

Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór

Umowa przedwstępna najważniejsze informacje. Co powinna zawierać umowa przedwstępna, jaką formę musi przyjąć taki dokument? Co czeka strony w przypadku niepodpisania umowy przyrzeczonej? 

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty
Kredyty hipoteczne 28.10.2020

Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty

Mieszkanie dla Młodych cieszyło się ogromnym powodzeniem, sprawdź dlaczego. Czy młodzi ludzie mogą liczyć na nowy program rządu, który pomoże im kupić nieruchomość tak jak MDM? 

Zobacz więcej
Co to jest promesa zatrudnienia?

Co to jest promesa zatrudnienia?

W tym artykule znajdziesz wiele cennych informacji i bardzo szybko dowiesz się, czym faktycznie jest promesa zatrudnienia i jaki może mieć wpływ m.in. podczas wnioskowania o kredyt, czy zmiany pracy.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej