× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Gdzie ubiegać się o kredyt hipoteczny?

Zaktualizowano: 27.11.2018 12:20
Opublikowano: 10.04.2018 12:45
Średnia ocena: 5,88/6 Głosów: 9

Chcesz, by Twój kredyt wyróżniał się najlepszymi warunkami i gwarantował jak najniższy koszt? Kredyt hipoteczny może zaskoczyć Cię pod względem atrakcyjności opłat i ułatwionym kontakcie z bankiem. Mimo licznych formalności kredyt na mieszkanie lub dom, wcale nie musi być uciążliwy w okresie ubiegania się o pozytywną decyzję banku. Z pomocą, jaką oferujemy, unikniesz wielu godzin spędzonych nad samodzielnym porównaniem dostępnych ofert. Wystarczy, że skorzystasz z rankingu, który nawet w ciągu kilku minut uzmysłowi Ci, jak prezentują się dostępne oferty. Porównasz oprocentowanie kredytów hipotecznych i zbierzesz informację o marżach jakie pobierane są przez banki. To duże ułatwienie, dzięki któremu złożysz wniosek o kredyt do banków, które faktycznie zapewniają najlepsze usługi.

Kredyt hipoteczny - najniższe oprocentowanie

Kredyt własny kąt hipoteczny zapewnia oprocentowanie w wysokości 3,00%. Atutem oferty PKO Banku Polskiego jest również niska marża, którą pobiera bank, a wynosi tylko 1,30%. Przy kwocie kredytu hipotecznego nawet niewielkie różnice w oprocentowaniu będą znacznie odczuwalne w trakcie spłaty zadłużenia, powodem jest wysoka kwota kredytu. Przeglądając oferty banków, warto skupić się na szczegółach, które wydają się nieistotne. PKO BP nie pobiera prowizji, a maksymalny okres spłaty zobowiązania to aż 35 lat. Kwota o jaką może ubiegać się kredytobiorca to nawet 500 000,00 złotych, bank ustala indywidualnie wartość zadłużenia maksymalnego dla danego Klienta, na podstawie jego zdolności kredytowej. Decydując się na kredyt możesz skorzystać z polisy na życie, która stanowi 0,066% kwoty kredytu miesięcznie. To całkowicie dowolne ubezpieczenie, które może okazać się dobrym rozwiązaniem w nagłych przypadkach. PKO BP wymaga ubezpieczenia domu lub mieszkania od ognia i innych zdarzeń losowych. Koszt takiego ubezpieczenia wynosi 0,08% wartości nabywanej nieruchomości.

Minimalny wkład własny, wynosi w przypadku tego zadłużenia 10,00% wartości hipoteki. Jest to możliwe dzięki możliwości ubezpieczenia brakującego wkładu własnego. Klient musi liczyć się z dodatkową opłatą ale zyska bardziej elastyczne warunki i możliwość kupna mieszkania bez odłożenia wkładu własnego o wysokości 20,00% wartości nieruchomości.

Jak przygotować się do złożenia wniosku o kredyt?

Zanim skierujesz się bezpośrednio do banku, by złożyć wniosek o udzielenie kredytu hipotecznego, przekonaj się co warto zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zobowiązania. Przede wszystkim spłać swoje wcześniejsze zobowiązania, zrezygnuj z limitu na rachunku oraz karty kredytowej. Korzystając z innych usług finansowych, obciążasz swoje możliwości. Bank obliczając zdolność kredytową, weźmie pod uwagę wszystkie zobowiązania, nawet jeżeli aktualnie z nich nie korzystasz. Mając w swojej historii spłacone zadłużenie, będziesz dla banku Klientem o większej wiarygodności. Dlatego, jeżeli do tej pory nie korzystałeś z kredytu na drobne kwoty, kupna sprzętu w ratach, to doskonała okazja, by wykazać się odpowiedzialnością i regularną spłatą finansowych zobowiązań.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty hipoteczne

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?
Kredyty hipoteczne 24.11.2020

Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?

Zarówno zadatek, jak i zaliczka mogą być uznane za wkład własny lub przynajmniej część wkładu własnego. To czy zadatek lub zaliczka pokryje cały wkład własny, zależy wyłącznie od wartości nieruchomości oraz wysokości...

Zobacz więcej
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór
Kredyty hipoteczne 06.11.2020

Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór

Umowa przedwstępna najważniejsze informacje. Co powinna zawierać umowa przedwstępna, jaką formę musi przyjąć taki dokument? Co czeka strony w przypadku niepodpisania umowy przyrzeczonej? 

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty
Kredyty hipoteczne 28.10.2020

Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty

Mieszkanie dla Młodych cieszyło się ogromnym powodzeniem, sprawdź dlaczego. Czy młodzi ludzie mogą liczyć na nowy program rządu, który pomoże im kupić nieruchomość tak jak MDM? 

Zobacz więcej
Co to jest promesa zatrudnienia?

Co to jest promesa zatrudnienia?

W tym artykule znajdziesz wiele cennych informacji i bardzo szybko dowiesz się, czym faktycznie jest promesa zatrudnienia i jaki może mieć wpływ m.in. podczas wnioskowania o kredyt, czy zmiany pracy.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej