Ranking kredytów hipotecznych - znajdź najlepszą ofertę banku

Zaktualizowano: 2019-07-15 10:12opublikowano: 2019-03-14 08:05

Ubieganie się o kredyt na mieszkanie może być bardzo stresujące. Aby mieć pewność, że zobowiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze, koniecznie skorzystaj z naszych porad oraz narzędzi finansowych, które udostępniamy naszym czytelnikom całkowicie bezpłatnie.

Ranking kredytów hipotecznych - znajdź najlepszą ofertę banku

W ciągu kilku minut uda Ci się sprawdzić kilka najpopularniejszych zadłużeń, które będziesz w stanie porównać pod względem całkowitego kosztu spłaty kredytu oraz pozostałych warunków, które będą miały wpływ na przebieg umowy kredytowej.

Na co zwrócić uwagę szukając kredytu hipotecznego?

Pierwszy raz szukasz oferty, która pomoże Ci sfinansować zakup domu lub mieszkania? Nie martw się tym, że nie wiesz jakiej oferty dokładnie szukać. Obawy są naturalne, szczególnie że kredyt hipoteczny jest zadłużeniem na długie lata i najczęściej udzielany jest na wysoką kwotę. Korzystając z rankingu kredytów hipotecznych, a także kalkulatora zdolności kredytowej szybko ustalisz najważniejsze fakty dotyczące potencjalnego zobowiązania.

Sprawdź podstawowe warunki ofert, w tym maksymalną wysokość kredytu, przewidziany okres spłaty, a także dane dotyczące wymaganego wkładu własnego. Teoretycznie wkład własny powinien wynieść 20,00% wartości nieruchomości, jednak wiele instytucji oferuje swoim Klientom elastyczniejsze warunki, dzięki którym możliwe jest ubezpieczenie mniejszego wkładu własnego i zdobycie kredytu, który pokryje nawet 90,00% wartości mieszkania lub domu.

Skorzystaj z rankingu

Ranking kredytów hipotecznych ma wiele zalet, dzięki którym wybranie kredytu okaże się dużo łatwiejsze, niż możesz przypuszczać. Bez wychodzenia z domu, poświęcając kilka minut swojego wolnego czasu, skonfrontujesz kilka usług, które mogą Cię zainteresować. Wypełniając dane dotyczące wysokości kredytu oraz przewidzianego przez Ciebie terminu spłaty, ranking automatycznie ustali, który z dostępnych kredytów będzie najkorzystniejszym wyborem.

Szukając najtańszej oferty zawsze kieruj się RRSO, sprawdź dokładnie prowizję banku, marżę oraz dodatkowy koszt jakim może być ubezpieczenie, polisa na życie, ubezpieczenie pomostowe lub ubezpieczenie niskiego wkładu własnego.

Pamiętaj, że wszystkie dodatkowe opłaty będą miały realny wpływ na to, ile zapłacisz za kredyt i czy oferta będzie w zasięgu Twoich finansowych możliwości.

Wyślij wniosek i skontaktuj się z pracownikiem banku

Wizyty w placówkach banków są zarezerwowane dla osób, które mają dużo wolnego czasu. Jeśli nie chcesz marnować kilku godzin na zapoznanie się z ofertą, możesz bezpłatnie wysłać wniosek o kredyt hipoteczny i skontaktować się z bankiem telefonicznie. Konsultant oddzwoni do Ciebie nawet w ciągu kilkunastu minut i będzie w stanie przedstawić Ci ofertę dostosowaną indywidualnie do Twojej sytuacji.

Wypełnienie i wysłanie wniosku nie oznacza, że masz obowiązek skorzystać z tej właśnie oferty kredytowej. Jest to jednak doskonały sposób na zebranie informacji i zgromadzenie potrzebnych danych do wypełnienia wszystkich formalności, które czekają na przyszłego kredytobiorcę.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!