× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Kredyt hipoteczny - Lipiec 2019

Opublikowano: 23.07.2019 12:27
Średnia ocena: 5,43/6 Głosów: 7

Szukasz odpowiedniego kredytu hipotecznego, ale ilość dostępnych ofert sprawia, że coraz trudniej jest ci wskazać jedną, zdecydowanie najlepszą usługę? Wydaje ci się, że kredyty hipoteczne są do siebie zbyt zbliżone, a ty nie masz odpowiednich narzędzi, by móc podjąć decyzję, która z nich powinna pomóc ci sfinansować kupno domu lub mieszkania? Na naszej stronie znajdziesz szereg porad, które ułatwią ci wybór zadłużenia, a także ranking kredytów hipotecznych, który pozwoli ci zauważyć różnice, które występują między dostępnymi usługami.

Zalety kredytu hipotecznego

Kredyt hipoteczny wyróżnia się przede wszystkim bardzo atrakcyjnym kosztem zobowiązania. Oferta gwarantuje maksymalnie niskie oprocentowanie, a także niewielkie opłaty okołokredytowe w postaci opłaty przygotowawczej oraz marży. Klient może liczyć na doskonałe warunki spłaty, co wiąże się jednocześnie z tym, że usługa jest zabezpieczona hipoteką oraz dodatkowymi produktami, takimi jak polisa na życie oraz ubezpieczeniem nieruchomości. Dodatkowo bank dokładnie weryfikuje swoich klientów, a kredytobiorca zobowiązany jest do wpłacenia wkładu własnego, który wynosi 20,00% ceny nieruchomości.

Atutem kredytu hipotecznego jest dostępność do usługi, aktualnie niemal wszystkie banki działające na polskim rynku finansowym posiadają w swojej ofercie kredyt tego typu. Konkurencja pozwala wybrać ofertę, która wyróżnia się lepszymi warunkami dla usługobiorcy.

Kredyt hipoteczny charakteryzuje się bardzo długim okresem kredytowania, pozwala to rozłożyć raty na mniejsze opłaty, dzięki czemu, mimo wysokiej kwoty kredytu, usługobiorca może bez przeszkód spłacać swoje zadłużenie.

Jaką ofertę polecamy?

Oczekujesz szybkiej rekomendacji najlepszej oferty kredytowej? Gwarantujemy, że warto zapoznać się z kredytem hipotecznym, który dostępny jest w PKO Banku Polskim. Kredyt własny kąt hipoteczny pozwala cieszyć się niskim kosztem zadłużenia, jednocześnie zapewniając bardzo długi okres kredytowania, sięgający aż 35 lat. To doskonała oferta dla osób, które chcą zminimalizować swoje miesięczne opłaty, a dodatkowo zależy im na wakacjach kredytowych lub karencji w spłacie. PKO BP oferuje kredyt osobom, które posiadają oszczędności pokrywające wkład własny w 10,00% wartości hipoteki. Kredytobiorca musi jednak w takim przypadku skorzystać z ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Dodatkowo Kredyt własny kąt hipoteczny wymaga od kredytobiorcy skorzystania z ubezpieczenia nieruchomości od ognia oraz innych zdarzeń losowych. Usługobiorca nie musi jednak martwić się polisą na życie, która jest całkowicie dobrowolna.

Czy możesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny online?

Na naszej stronie znajdziesz wnioski, które pozwolą ci się skontaktować bezpośrednio z pracownikami banków, których oferty są dla ciebie atrakcyjne. Zanim wypełnisz wniosek o kredyt, koniecznie skorzystaj z rankingu kredytów hipotecznych, który jest darmowym narzędziem, które sprawdzi się doskonale, jeśli szukasz oferty o najniższych kosztach.

Wypełnienie i wysłanie wniosku online nie zobowiązuje cię do zawarcia umowy z bankiem, pozwoli jednak dużo lepiej poznać ofertę kredytową i przekonać się, jakie warunki bank może zaoferować w twojej sytuacji.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty hipoteczne

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Aktualny ranking kredytów hipotecznych. Kredyt na mieszkanie tańszy niż rok temu
Kredyty hipoteczne 01.12.2020

Aktualny ranking kredytów hipotecznych. Kredyt na mieszkanie tańszy niż rok temu

Przekonaj się, że kredyt hipoteczny, nawet w czasie pandemii może być ofertą o bardzo korzystnych warunkach. Sprawdź, gdzie aktualnie warto złożyć wniosek o kredyt na mieszkanie i przekonaj się, jakie warunki musisz spełnić.

Zobacz więcej
Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?
Kredyty hipoteczne 24.11.2020

Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?

Zarówno zadatek, jak i zaliczka mogą być uznane za wkład własny lub przynajmniej część wkładu własnego. To czy zadatek lub zaliczka pokryje cały wkład własny, zależy wyłącznie od wartości nieruchomości oraz wysokości...

Zobacz więcej
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór
Kredyty hipoteczne 06.11.2020

Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór

Umowa przedwstępna najważniejsze informacje. Co powinna zawierać umowa przedwstępna, jaką formę musi przyjąć taki dokument? Co czeka strony w przypadku niepodpisania umowy przyrzeczonej? 

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty
Kredyty hipoteczne 28.10.2020

Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty

Mieszkanie dla Młodych cieszyło się ogromnym powodzeniem, sprawdź dlaczego. Czy młodzi ludzie mogą liczyć na nowy program rządu, który pomoże im kupić nieruchomość tak jak MDM? 

Zobacz więcej
Co to jest promesa zatrudnienia?

Co to jest promesa zatrudnienia?

W tym artykule znajdziesz wiele cennych informacji i bardzo szybko dowiesz się, czym faktycznie jest promesa zatrudnienia i jaki może mieć wpływ m.in. podczas wnioskowania o kredyt, czy zmiany pracy.

Zobacz więcej