Kredyt hipoteczny - Lipiec 2019

Opublikowano: 2019-07-23 12:27

Szukasz odpowiedniego kredytu hipotecznego, ale ilość dostępnych ofert sprawia, że coraz trudniej jest ci wskazać jedną, zdecydowanie najlepszą usługę? Wydaje ci się, że kredyty hipoteczne są do siebie zbyt zbliżone, a ty nie masz odpowiednich narzędzi, by móc podjąć decyzję, która z nich powinna pomóc ci sfinansować kupno domu lub mieszkania? Na naszej stronie znajdziesz szereg porad, które ułatwią ci wybór zadłużenia, a także ranking kredytów hipotecznych, który pozwoli ci zauważyć różnice, które występują między dostępnymi usługami.

Kredyt hipoteczny - Lipiec 2019

Zalety kredytu hipotecznego

Kredyt hipoteczny wyróżnia się przede wszystkim bardzo atrakcyjnym kosztem zobowiązania. Oferta gwarantuje maksymalnie niskie oprocentowanie, a także niewielkie opłaty okołokredytowe w postaci opłaty przygotowawczej oraz marży. Klient może liczyć na doskonałe warunki spłaty, co wiąże się jednocześnie z tym, że usługa jest zabezpieczona hipoteką oraz dodatkowymi produktami, takimi jak polisa na życie oraz ubezpieczeniem nieruchomości. Dodatkowo bank dokładnie weryfikuje swoich klientów, a kredytobiorca zobowiązany jest do wpłacenia wkładu własnego, który wynosi 20,00% ceny nieruchomości.

Atutem kredytu hipotecznego jest dostępność do usługi, aktualnie niemal wszystkie banki działające na polskim rynku finansowym posiadają w swojej ofercie kredyt tego typu. Konkurencja pozwala wybrać ofertę, która wyróżnia się lepszymi warunkami dla usługobiorcy.

Kredyt hipoteczny charakteryzuje się bardzo długim okresem kredytowania, pozwala to rozłożyć raty na mniejsze opłaty, dzięki czemu, mimo wysokiej kwoty kredytu, usługobiorca może bez przeszkód spłacać swoje zadłużenie.

Jaką ofertę polecamy?

Oczekujesz szybkiej rekomendacji najlepszej oferty kredytowej? Gwarantujemy, że warto zapoznać się z kredytem hipotecznym, który dostępny jest w PKO Banku Polskim. Kredyt własny kąt hipoteczny pozwala cieszyć się niskim kosztem zadłużenia, jednocześnie zapewniając bardzo długi okres kredytowania, sięgający aż 35 lat. To doskonała oferta dla osób, które chcą zminimalizować swoje miesięczne opłaty, a dodatkowo zależy im na wakacjach kredytowych lub karencji w spłacie. PKO BP oferuje kredyt osobom, które posiadają oszczędności pokrywające wkład własny w 10,00% wartości hipoteki. Kredytobiorca musi jednak w takim przypadku skorzystać z ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Dodatkowo Kredyt własny kąt hipoteczny wymaga od kredytobiorcy skorzystania z ubezpieczenia nieruchomości od ognia oraz innych zdarzeń losowych. Usługobiorca nie musi jednak martwić się polisą na życie, która jest całkowicie dobrowolna.

Czy możesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny online?

Na naszej stronie znajdziesz wnioski, które pozwolą ci się skontaktować bezpośrednio z pracownikami banków, których oferty są dla ciebie atrakcyjne. Zanim wypełnisz wniosek o kredyt, koniecznie skorzystaj z rankingu kredytów hipotecznych, który jest darmowym narzędziem, które sprawdzi się doskonale, jeśli szukasz oferty o najniższych kosztach.

Wypełnienie i wysłanie wniosku online nie zobowiązuje cię do zawarcia umowy z bankiem, pozwoli jednak dużo lepiej poznać ofertę kredytową i przekonać się, jakie warunki bank może zaoferować w twojej sytuacji.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!