× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Wrzesień 2019 - najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Zaktualizowano: 05.10.2019 10:29
Opublikowano: 13.09.2019 13:52
Średnia ocena: 5,64/6 Głosów: 11

Dobry wybór kredytu hipotecznego zaowocuje już na początku spłacania zadłużenia. Warto pamiętać, że kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem, które będzie miało ogromny wpływ na cały twój budżet przez bardzo długi czas, związany z terminem, na jaki zawarto umowę.

Chcesz przekonać się, która oferta kredytowa dostępna na rynku pozwoli ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu, ale jednocześnie zapewni niewielkie opłaty. Na naszej stronie znajdziesz zarówno porównanie dostępnych ofert, jak i szereg porad, które pozwolą ci zgromadzić więcej informacji o zadłużeniu i możliwościach, jakie czekają na ciebie, jeśli zdecydujesz się wnioskować o kredyt hipoteczny.

Najkorzystniejsze warunki

Kredyt hipoteczny nie musi oznaczać, że przez wiele lat będziesz spłacać niekorzystne raty, które pochłoną znaczną część twoich dochodów. Wręcz przeciwnie, korzystając z rankingu kredytów hipotecznych, przekonasz się, że nawet niewielkie różnice między ofertami, mogą spowodować, że jedna z usług faktycznie stanie się konkurencyjna.

Czego warto szukać, przeglądając oferty kredytowe? Przede wszystkim musisz pamiętać, że oprocentowanie zobowiązania zależne jest od stawki WIBOR3 3M, co oznacza, że oprocentowanie kredytu może zmienić się zależnie od stóp procentowych nawet cztery razy w ciągu roku.

Na koszt kredytu hipotecznego wpływ ma także prowizja, jaką pobiera bank, udzielając zobowiązania finansowego. Wielu kredytobiorców nie zwraca uwagi na ten koszt, co może prowadzić do tego, że rata kredytu może okazać się mniej atrakcyjna, niż początkowo myśleli na podstawie samego oprocentowania.

Zwróć uwagę nie tylko na koszt kredytu, ale również na warunki okołokredytowe, takie jak maksymalny okres spłaty, możliwość wcześniejszego uregulowania zobowiązania, a nawet fakt, czy bank umożliwia skorzystanie z ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. To szczegóły, które będą miały duże znaczenie, szczególnie w trakcie okresu kredytowania.

Kredyt własny kąt hipoteczny

PKO Bank Polski jest zdecydowanym liderem na rynku kredytów hipotecznych. Już od dłuższego czasu to oferta tego banku staje na czele rankingu kredytów przeznaczonych na zakup mieszkania lub domu. Usługa wyróżnia się bardzo długim okresem spłaty, sięgającym nawet 35 lat. To pozwala na rozłożenie kredytu na atrakcyjne raty, które nie będą powodować problemów finansowych. Maksymalna kwota kredytu uzależniona jest od zdolności kredytowej usługobiorcy oraz wkładu własnego klienta. Choć minimalny wkład własny wynosi aktualnie 20% wartości nieruchomości, PKO BP oferuje ubezpieczenie niskiego wkładu własnego, dzięki czemu o kredyt mogą starać się osoby, które dysponują oszczędnościami stanowiącymi tylko 10% wartości kupowanej nieruchomości. Ogromnym atutem oferty jest możliwość skorzystania z miesięcznych wakacji kredytowych, które dostępne są w każdym roku spłaty zobowiązania.

Pamiętaj, że korzystając z naszego wniosku, możesz skontaktować się z bankiem nawet bez wchodzenia z domu. Wniosek wypełnisz w ciągu zaledwie kilku minut, a konsultant będzie w stanie przedstawić ci pełną ofertę, dostosowaną do twojej indywidualnej sytuacji.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty hipoteczne

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?
Kredyty hipoteczne 24.11.2020

Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?

Zarówno zadatek, jak i zaliczka mogą być uznane za wkład własny lub przynajmniej część wkładu własnego. To czy zadatek lub zaliczka pokryje cały wkład własny, zależy wyłącznie od wartości nieruchomości oraz wysokości...

Zobacz więcej
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór
Kredyty hipoteczne 06.11.2020

Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór

Umowa przedwstępna najważniejsze informacje. Co powinna zawierać umowa przedwstępna, jaką formę musi przyjąć taki dokument? Co czeka strony w przypadku niepodpisania umowy przyrzeczonej? 

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty
Kredyty hipoteczne 28.10.2020

Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty

Mieszkanie dla Młodych cieszyło się ogromnym powodzeniem, sprawdź dlaczego. Czy młodzi ludzie mogą liczyć na nowy program rządu, który pomoże im kupić nieruchomość tak jak MDM? 

Zobacz więcej
Co to jest promesa zatrudnienia?

Co to jest promesa zatrudnienia?

W tym artykule znajdziesz wiele cennych informacji i bardzo szybko dowiesz się, czym faktycznie jest promesa zatrudnienia i jaki może mieć wpływ m.in. podczas wnioskowania o kredyt, czy zmiany pracy.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej