Wrzesień 2019 - najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Zaktualizowano: 2019-10-05 10:29opublikowano: 2019-09-13 13:52

Dobry wybór kredytu hipotecznego zaowocuje już na początku spłacania zadłużenia. Warto pamiętać, że kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem, które będzie miało ogromny wpływ na cały twój budżet przez bardzo długi czas, związany z terminem, na jaki zawarto umowę.

Wrzesień 2019 - najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Chcesz przekonać się, która oferta kredytowa dostępna na rynku pozwoli ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu, ale jednocześnie zapewni niewielkie opłaty. Na naszej stronie znajdziesz zarówno porównanie dostępnych ofert, jak i szereg porad, które pozwolą ci zgromadzić więcej informacji o zadłużeniu i możliwościach, jakie czekają na ciebie, jeśli zdecydujesz się wnioskować o kredyt hipoteczny.

Najkorzystniejsze warunki

Kredyt hipoteczny nie musi oznaczać, że przez wiele lat będziesz spłacać niekorzystne raty, które pochłoną znaczną część twoich dochodów. Wręcz przeciwnie, korzystając z rankingu kredytów hipotecznych, przekonasz się, że nawet niewielkie różnice między ofertami, mogą spowodować, że jedna z usług faktycznie stanie się konkurencyjna.

Czego warto szukać, przeglądając oferty kredytowe? Przede wszystkim musisz pamiętać, że oprocentowanie zobowiązania zależne jest od stawki WIBOR3 3M, co oznacza, że oprocentowanie kredytu może zmienić się zależnie od stóp procentowych nawet cztery razy w ciągu roku.

Na koszt kredytu hipotecznego wpływ ma także prowizja, jaką pobiera bank, udzielając zobowiązania finansowego. Wielu kredytobiorców nie zwraca uwagi na ten koszt, co może prowadzić do tego, że rata kredytu może okazać się mniej atrakcyjna, niż początkowo myśleli na podstawie samego oprocentowania.

Zwróć uwagę nie tylko na koszt kredytu, ale również na warunki okołokredytowe, takie jak maksymalny okres spłaty, możliwość wcześniejszego uregulowania zobowiązania, a nawet fakt, czy bank umożliwia skorzystanie z ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. To szczegóły, które będą miały duże znaczenie, szczególnie w trakcie okresu kredytowania.

Kredyt własny kąt hipoteczny

PKO Bank Polski jest zdecydowanym liderem na rynku kredytów hipotecznych. Już od dłuższego czasu to oferta tego banku staje na czele rankingu kredytów przeznaczonych na zakup mieszkania lub domu. Usługa wyróżnia się bardzo długim okresem spłaty, sięgającym nawet 35 lat. To pozwala na rozłożenie kredytu na atrakcyjne raty, które nie będą powodować problemów finansowych. Maksymalna kwota kredytu uzależniona jest od zdolności kredytowej usługobiorcy oraz wkładu własnego klienta. Choć minimalny wkład własny wynosi aktualnie 20% wartości nieruchomości, PKO BP oferuje ubezpieczenie niskiego wkładu własnego, dzięki czemu o kredyt mogą starać się osoby, które dysponują oszczędnościami stanowiącymi tylko 10% wartości kupowanej nieruchomości. Ogromnym atutem oferty jest możliwość skorzystania z miesięcznych wakacji kredytowych, które dostępne są w każdym roku spłaty zobowiązania.

Pamiętaj, że korzystając z naszego wniosku, możesz skontaktować się z bankiem nawet bez wchodzenia z domu. Wniosek wypełnisz w ciągu zaledwie kilku minut, a konsultant będzie w stanie przedstawić ci pełną ofertę, dostosowaną do twojej indywidualnej sytuacji.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!