Wrzesień 2019 - najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Opublikowano: 13.09.2019 13:52
Średnia ocena: 5,85/6 Głosów: 26

Dobry wybór kredytu hipotecznego zaowocuje już na początku spłacania zadłużenia. Warto pamiętać, że kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem, które będzie miało ogromny wpływ na cały twój budżet przez bardzo długi czas, związany z terminem, na jaki zawarto umowę.

Chcesz przekonać się, która oferta kredytowa dostępna na rynku pozwoli ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu, ale jednocześnie zapewni niewielkie opłaty. Na naszej stronie znajdziesz zarówno porównanie dostępnych ofert, jak i szereg porad, które pozwolą ci zgromadzić więcej informacji o zadłużeniu i możliwościach, jakie czekają na ciebie, jeśli zdecydujesz się wnioskować o kredyt hipoteczny.

Najkorzystniejsze warunki

Kredyt hipoteczny nie musi oznaczać, że przez wiele lat będziesz spłacać niekorzystne raty, które pochłoną znaczną część twoich dochodów. Wręcz przeciwnie, korzystając z rankingu kredytów hipotecznych, przekonasz się, że nawet niewielkie różnice między ofertami, mogą spowodować, że jedna z usług faktycznie stanie się konkurencyjna.

Czego warto szukać, przeglądając oferty kredytowe? Przede wszystkim musisz pamiętać, że oprocentowanie zobowiązania zależne jest od stawki WIBOR3 3M, co oznacza, że oprocentowanie kredytu może zmienić się zależnie od stóp procentowych nawet cztery razy w ciągu roku.

Na koszt kredytu hipotecznego wpływ ma także prowizja, jaką pobiera bank, udzielając zobowiązania finansowego. Wielu kredytobiorców nie zwraca uwagi na ten koszt, co może prowadzić do tego, że rata kredytu może okazać się mniej atrakcyjna, niż początkowo myśleli na podstawie samego oprocentowania.

Zwróć uwagę nie tylko na koszt kredytu, ale również na warunki okołokredytowe, takie jak maksymalny okres spłaty, możliwość wcześniejszego uregulowania zobowiązania, a nawet fakt, czy bank umożliwia skorzystanie z ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. To szczegóły, które będą miały duże znaczenie, szczególnie w trakcie okresu kredytowania.

Kredyt własny kąt hipoteczny

PKO Bank Polski jest zdecydowanym liderem na rynku kredytów hipotecznych. Już od dłuższego czasu to oferta tego banku staje na czele rankingu kredytów przeznaczonych na zakup mieszkania lub domu. Usługa wyróżnia się bardzo długim okresem spłaty, sięgającym nawet 35 lat. To pozwala na rozłożenie kredytu na atrakcyjne raty, które nie będą powodować problemów finansowych. Maksymalna kwota kredytu uzależniona jest od zdolności kredytowej usługobiorcy oraz wkładu własnego klienta. Choć minimalny wkład własny wynosi aktualnie 20% wartości nieruchomości, PKO BP oferuje ubezpieczenie niskiego wkładu własnego, dzięki czemu o kredyt mogą starać się osoby, które dysponują oszczędnościami stanowiącymi tylko 10% wartości kupowanej nieruchomości. Ogromnym atutem oferty jest możliwość skorzystania z miesięcznych wakacji kredytowych, które dostępne są w każdym roku spłaty zobowiązania.

Pamiętaj, że korzystając z naszego wniosku, możesz skontaktować się z bankiem nawet bez wchodzenia z domu. Wniosek wypełnisz w ciągu zaledwie kilku minut, a konsultant będzie w stanie przedstawić ci pełną ofertę, dostosowaną do twojej indywidualnej sytuacji.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Drugi kredyt hipoteczny - czy to możliwe? Gdzie złożyć wniosek o drugi kredyt hipoteczny?
Kredyty hipoteczne 23.07.2021

Drugi kredyt hipoteczny - czy to możliwe? Gdzie złożyć wniosek o drugi kredyt hipoteczny?

Pewnie niejeden zastanawia się, czy mając już jeden, można wziąć jeszcze drugi kredyt hipoteczny. Mówi się, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania i powiedzenie to sprawdza się również i w tym przypadku. Teoretycznie da się zaciągnąć kolejny kredyt hipoteczny, ale z pewnością nie jest on w zasięgu każdego. Kto może starać się o jeszcze jeden kredyt hipoteczny? I czy to się w ogóle opłaca? Odpowiadamy!

Zobacz więcej
Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego - na czym polega i kto może z niego skorzystać?
Kredyty hipoteczne 22.07.2021

Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego - na czym polega i kto może z niego skorzystać?

Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego to dla wielu kredytobiorców szansa na szybsze sfinansowanie zakupu mieszkania lub budowy domu. Dzięki niemu możesz obniżyć wkład własny z rekomendowanych 20 do 10%. Ubezpieczenie powoduje jednak podwyższenie łącznych kosztów kredytowania. Kiedy warto się na nie zdecydować? Podpowiadamy!

Zobacz więcej
Wniosek o kredyt - jak go prawidłowo wypełnić i zwiększyć szanse na kredyt?
Kredyty gotówkowe 16.07.2021

Wniosek o kredyt - jak go prawidłowo wypełnić i zwiększyć szanse na kredyt?

Wniosek o kredyt to dokument, który musisz wypełnić, jeśli chcesz starać się o kredyt. Coraz więcej banków decyduje się na wnioskowanie online, dzięki czemu możesz szybko i bez wychodzenia z domu dopełnić wszelkich formalności. Który wniosek jest najbardziej, a który najmniej złożony? Czym się różnią między sobą? Sprawdź, jak wygląda ubieganie się o kredyt i co możesz zrobić, żeby przyspieszyć ten proces!

Zobacz więcej
Kredyt na działkę budowlaną - najważniejsze informacje o kredycie hipotecznym na zakup działki
Kredyty hipoteczne 09.07.2021

Kredyt na działkę budowlaną - najważniejsze informacje o kredycie hipotecznym na zakup działki

Mieszkanie w dużym mieście ma wiele zalet, ale też bywa bardzo męczące. Do kupowania nieruchomości w centrum zniechęcają również wysokie ceny za metr. Dlatego wielu mieszkańców miast podejmuje decyzję o wyprowadzce na obrzeża. Zanim jednak zacznie się pakować walizki, najpierw trzeba znaleźć ziemię, gdzie zostanie wzniesiony dom. Wcześniej warto też rozeznać się, gdzie można dostać kredyt na działkę i jakie warunki trzeba spełnić, by go otrzymać.

Zobacz więcej
Ulga mieszkaniowa - czym jest ulga mieszkaniowa i jak z niej skorzystać?
Kredyty hipoteczne 05.07.2021

Ulga mieszkaniowa - czym jest ulga mieszkaniowa i jak z niej skorzystać?

Sprzedałeś mieszkanie, a za uzyskane w ten sposób środki, zamierzasz nabyć kolejną nieruchomość? Nie zwlekaj przesadnie długo. Jeśli kupisz nowe mieszkanie lub dom w ciągu 3 lat, to możesz liczyć na przyznanie tzw. ulgi mieszkaniowej. Czym dokładnie jest ta ulga i na jakich zasadach funkcjonuje? Sprawdź, czy ulga mieszkaniowa jest dla Ciebie korzystna!

Zobacz więcej
Zwrot prowizji bankowej - jak ubiegać się o zwrot prowizji w banku?
Kredyty hipoteczne 25.06.2021

Zwrot prowizji bankowej - jak ubiegać się o zwrot prowizji w banku?

O zwrot prowizji bankowej możesz się ubiegać w banku po wcześniejszej spłacie kredytu. Prawo do odzyskania pieniędzy z tego tytułu potwierdził wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z 2019 roku. Sprawdź, o co dokładnie chodzi i jak w praktyce możesz uzyskać zwrot prowizji bankowej.

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj