×Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Wybierz najlepszy kredyt konsolidacyjny

Opublikowano: 06.06.2019 12:55

Jesteś zainteresowany skonsolidowaniem swoich zobowiązań finansowych? Zanim złożysz wniosek o ofertę tego typu, przekonaj się, gdzie znajdziesz najlepsze warunki i sprawdź, co możesz zyskać, decydując się na najkorzystniejszą usługę.

Kredyt konsolidacyjny może być doskonałym rozwiązaniem, szczególnie jeśli niższa miesięczna rata pozwoli ci bez problemu na dalsze spłacanie zadłużenia i unikniesz w ten sposób rosnącego długu, który mógłby negatywnie wpłynąć na twoją historię kredytową.

Ranking kredytów konsolidacyjnych

Szukając najkorzystniejszej oferty konsolidacji, warto poświęcić przynajmniej kilka minut na zapoznanie się z aktualnym rankingiem kredytów konsolidacyjnych. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje, które pozwolą ci szybko zdecydować o wyborze zadłużenia. Porównasz wszystkie najlepsze oferty kredytowe, sprawdzisz, ile wyniesie rata kredytu, a także zapoznasz się z istotnymi warunkami, które będą miały bezpośredni wpływ na przebieg całej umowy.

Ranking kredytów konsolidacyjnych jest narzędziem finansowym, dzięki któremu poznasz całkowity koszt kredytu, co uchroni cię przed zbyt wysokimi opłatami. Pamiętaj, że oprocentowanie nominalne nie świadczy o całkowitym koszcie zadłużenia, na które składają się jeszcze prowizja pobierana przez bank, opłata przygotowawcza czy ubezpieczenie.

Nawet bez wychodzenia z domu przekonasz się, który z banków oferuje najtańsze rozwiązanie dla osób, które chcą skonsolidować swoje zobowiązania.

Oferta którą polecamy

Citi Handlowy posiada w swojej ofercie świetny kredyt konsolidacyjny, który wyróżnia się niskim oprocentowaniem oraz prowizją. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania tego kredytu, wynosi tylko 8,77%. Ogromnym plusem oferty jest bardzo elastyczny okres kredytowania, sięgający do 96 miesięcy. To warunek, dzięki któremu kredytobiorca może znacznie obniżyć miesięczną ratę swojego zadłużenia i cieszyć się łatwiejszą spłatą kredytu.

Maksymalna kwota kredytu konsolidacyjnego w Citi Handlowym to aż 150 000,00 złotych. Skonsolidować możesz kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy, kredyt gotówkowy czy debet na rachunku osobistym.

Bank zapewnia szybką decyzję kredytową i łatą dostępność oferty. Z usługi mogą skorzystać zarówno wewnętrzni klienci banku, korzystający z innych jego usług, jak i osoby, które po raz pierwszy zainteresowały się ofertą instytucji.

Bank przed udzieleniem zgody kredytowej wymaga otrzymania zaświadczenia o zarobkach oraz zatrudnieniu kredytobiorcy.

Jedna niższa rata

Spłata kilku zobowiązań może być bardzo trudna, szczególnie jeśli okaże się, że twój budżet znacznie zmalał i nie możesz poradzić sobie z ratami, które do tej pory nie stanowiły dla ciebie większego problemu. Kredyt konsolidacyjny może zmniejszyć twoją miesięczną ratę nawet o kilkaset złotych, co pozwoli ci kontynuować spłatę zaciągniętych zadłużeń, bez popadania w spirale finansowe lub inne kłopoty. Zachęcamy co zapoznania się z dostępnymi ofertami, a także skorzystania z porad zamieszczonych na naszej stronie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt konsolidacyjny - czym jest i co wyróżnia ten kredyt?

Kredyt konsolidacyjny - czym jest i co wyróżnia ten kredyt?

Starając się o kredyt konsolidacyjny, musisz pamiętać o tym, że konsolidacja nie jest dla każdego. Bank oferując swoje usługi, dokładnie określa, jakie warunki musi spełnić klient, chcąc podpisać taką umowę.

Zobacz więcej
Jak wyjść z długów komorniczych?

Jak wyjść z długów komorniczych?

Każdy, kto posiada długi i nie wie jak sobie z nimi poradzić, powinien przeczytać wszystkie porady i wskazówki zamieszczone w tym opracowaniu. Dzięki nam skutecznie można wyjść z długów.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny - wyjdź ze spirali zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź ze spirali zadłużeń

Czy kredyt konsolidacyjny się opłaca? To oferta, która faktycznie może pomóc ci uzyskać bardzo atrakcyjne warunki i zagwarantować ratę miesięczną niższą nawet o kilkaset złotych, dzięki czemu łatwiej będzie spłacić...

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny na 200 tysięcy złotych - przegląd ofert

Kredyt konsolidacyjny na 200 tysięcy złotych - przegląd ofert

Gdzie szukać korzystnego kredytu konsolidacyjnego o wartości 200 tysięcy złotych? W tym artykule postaramy się przedstawić ci kilka usług, które zasługują na twoje zainteresowanie.

Zobacz więcej
Kredyt hipoteczny a utrata pracy - jak poradzić sobie w takiej sytuacji?

Kredyt hipoteczny a utrata pracy - jak poradzić sobie w takiej sytuacji?

Choroba w rodzinie, utrata pracy, niższa pensja, brak premii, dodatkowe wydatki, których kredytobiorca się nie spodziewał, a na stałe obniżyły domowy budżet, wszystko to może mieć wpływ na to, jak będzie wyglądać spłata zadłużenia.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny - to powinno zwrócić twoją uwagę przed wyborem oferty

Kredyt konsolidacyjny - to powinno zwrócić twoją uwagę przed wyborem oferty

Szukasz odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego? Musisz pamiętać przynajmniej o trzech warunkach, które będą miały wpływ na to, jak przebiegać będzie spłata zadłużenia. Podpowiemy ci, na co zwrócić uwagę, by mieć...

Zobacz więcej