Wybierz najlepszy kredyt konsolidacyjny

Opublikowano: 2019-06-06 12:55

Jesteś zainteresowany skonsolidowaniem swoich zobowiązań finansowych? Zanim złożysz wniosek o ofertę tego typu, przekonaj się, gdzie znajdziesz najlepsze warunki i sprawdź, co możesz zyskać, decydując się na najkorzystniejszą usługę.

Wybierz najlepszy kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny może być doskonałym rozwiązaniem, szczególnie jeśli niższa miesięczna rata pozwoli ci bez problemu na dalsze spłacanie zadłużenia i unikniesz w ten sposób rosnącego długu, który mógłby negatywnie wpłynąć na twoją historię kredytową.

Ranking kredytów konsolidacyjnych

Szukając najkorzystniejszej oferty konsolidacji, warto poświęcić przynajmniej kilka minut na zapoznanie się z aktualnym rankingiem kredytów konsolidacyjnych. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje, które pozwolą ci szybko zdecydować o wyborze zadłużenia. Porównasz wszystkie najlepsze oferty kredytowe, sprawdzisz, ile wyniesie rata kredytu, a także zapoznasz się z istotnymi warunkami, które będą miały bezpośredni wpływ na przebieg całej umowy.

Ranking kredytów konsolidacyjnych jest narzędziem finansowym, dzięki któremu poznasz całkowity koszt kredytu, co uchroni cię przed zbyt wysokimi opłatami. Pamiętaj, że oprocentowanie nominalne nie świadczy o całkowitym koszcie zadłużenia, na które składają się jeszcze prowizja pobierana przez bank, opłata przygotowawcza czy ubezpieczenie.

Nawet bez wychodzenia z domu przekonasz się, który z banków oferuje najtańsze rozwiązanie dla osób, które chcą skonsolidować swoje zobowiązania.

Oferta którą polecamy

Citi Handlowy posiada w swojej ofercie świetny kredyt konsolidacyjny, który wyróżnia się niskim oprocentowaniem oraz prowizją. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania tego kredytu, wynosi tylko 8,77%. Ogromnym plusem oferty jest bardzo elastyczny okres kredytowania, sięgający do 96 miesięcy. To warunek, dzięki któremu kredytobiorca może znacznie obniżyć miesięczną ratę swojego zadłużenia i cieszyć się łatwiejszą spłatą kredytu.

Maksymalna kwota kredytu konsolidacyjnego w Citi Handlowym to aż 150 000,00 złotych. Skonsolidować możesz kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy, kredyt gotówkowy czy debet na rachunku osobistym.

Bank zapewnia szybką decyzję kredytową i łatą dostępność oferty. Z usługi mogą skorzystać zarówno wewnętrzni klienci banku, korzystający z innych jego usług, jak i osoby, które po raz pierwszy zainteresowały się ofertą instytucji.

Bank przed udzieleniem zgody kredytowej wymaga otrzymania zaświadczenia o zarobkach oraz zatrudnieniu kredytobiorcy.

Jedna niższa rata

Spłata kilku zobowiązań może być bardzo trudna, szczególnie jeśli okaże się, że twój budżet znacznie zmalał i nie możesz poradzić sobie z ratami, które do tej pory nie stanowiły dla ciebie większego problemu. Kredyt konsolidacyjny może zmniejszyć twoją miesięczną ratę nawet o kilkaset złotych, co pozwoli ci kontynuować spłatę zaciągniętych zadłużeń, bez popadania w spirale finansowe lub inne kłopoty. Zachęcamy co zapoznania się z dostępnymi ofertami, a także skorzystania z porad zamieszczonych na naszej stronie.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!