×Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Gdzie złożyć wniosek o kredyt samochodowy?

Opublikowano: 10.09.2018 11:49
Średnia ocena: 5,72/6Głosów: 7

Koszt kupna samochody przerasta Twoje finansowe możliwości? Oszczędności nie będą w stanie pokryć wartości upatrzonego przez Ciebie pojazdu? Kredyt samochodowy to oferta, która może w łatwy sposób pomóc Ci sfinansować plany związane z zakupem dowolnego pojazdu. Przed podpisaniem umowy i finalizacją zakupu zastanów się, które oferty bankowe są najatrakcyjniejsze i przyniosą Ci minimalne opłaty. Na naszej stronie znajdziesz odpowiedzi, na najważniejsze pytania dotyczące kredytów oraz całego procesu związanego z uzyskaniem zgody kredytowej. Dodatkowo, korzystając z narzędzi finansowych, które udostępniamy naszym czytelnikom, możesz bez wychodzenia z domu, w dowolnej chwili, sprawdzić warunki najlepszych usług skierowanych do osób, które chcą skorzystać z kredytu samochodowego.

Kredyt o najniższych kosztach

Aby przekonać się, które zobowiązanie oferuje obecnie najniższe opłaty całkowite, sprawdziliśmy oferty na podstawie przykładowego kredytu o wysokości 25 000,00 złotych, rozłożonego na 42, równe, miesięczne raty. Zdecydowanym liderem rankingu kredytów samochodowych, jest oferta mBanku z RRSO wynoszącym zaledwie 5,53%. Oprocentowanie standardowego Kredytu Samochodowego w mBanku to tylko 5,39%, warto zaznaczyć, że bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Miesięczna rata przykładowego zobowiązania wynosiłaby 654,48 złotych miesięcznie, a całkowita kwota, jaką Klient banku spłaci w ramach kredytu, to 27 488,16 złotych. Warto pamiętać, że maksymalna wartość Kredytu Samochodowego w mBanku wynosi 450 000,00 złotych, a najdłuższy okres, przez jaki można spłacać zaciągnięte zadłużenie, to 120 miesięcy, czyli aż 10 lat.

Dedykowany kredyt samochodowy czy kredyt gotówkowy?

Coraz większa liczba kredytobiorców zastanawia się nad trafnością skorzystania z kredytu samochodowego, gdy możliwe jest uzyskanie gotówki na dowolny cel w ramach kredytu gotówkowego. Trzeba jednak pamiętać, że są to różne oferty i zapewniają odmienne warunki. Kredyt samochodowy charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem i dużą elastycznością w spłacie kredytu, dzięki temu, że zadłużenie jest zabezpieczone. Kredyt nie jest wypłacany bezpośrednio usługobiorcy, ale pokrywa koszt zakupu samochodu. Kredyt gotówkowy umożliwia wnioskowanie o kredyt w wyższej kwocie i wykorzystanie części środków na zupełnie dowolne wydatki. Zobowiązanie tego typu jest łatwo dostępne i nie wymaga ubezpieczenia, trzeba jednak liczyć się z wyższym kosztem kredytu, co nie zawsze jest zadowalające dla Klientów, szukających maksymalnego obniżenia opłat.

Obie oferty gwarantują minimum formalności i szybkie wydanie decyzji kredytowej. Wybór zobowiązania powinien być zmotywowany indywidualnymi potrzebami kredytobiorcy, dlatego konieczne jest przeanalizowanie własnych możliwości.

Podsumowanie

Szukając kredytu samochodowego koniecznie porównaj dostępne oferty, zachęcamy do skorzystania z rankingu dostępnego na 17bankow.com. Pamiętaj, by dokładnie określić swoje potrzeby i zdecydować, która z usług banku będzie dla Ciebie najkorzystniejsza pod wszystkimi względami.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty samochodowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Pożyczka leasingowa

Pożyczka leasingowa

Pożyczka leasingowa to wyjątkowy produkt finansowy łączący w sobie najważniejsze atuty kredytu oraz leasingu. Udzielaniem tych produktów finansowych zajmują się wyspecjalizowane firmy leasingowe.

Zobacz więcej
Rata balonowa - co to jest i czy się opłaca?

Rata balonowa - co to jest i czy się opłaca?

Kredyt z ratą balonową to szczególny rodzaj spłaty zobowiązania. Charakteryzuje się tym, że klient przez cały okres spłacania swojego zobowiązania uiszcza do banku wyłącznie odsetki, kwotę kapitału i część odsetkową spłaca...

Zobacz więcej
Leasing bez wykupu czy z wysokim wykupem?

Leasing bez wykupu czy z wysokim wykupem?

Jeśli decydujemy się na wysoką wartość wykupu, to spłacamy znacznie niższe miesięczne raty, jednak całkowity koszt finansowania i tak będzie wyższy niż przy wysokich ratach i niskim wykupie.

Zobacz więcej
Czym się różni leasing operacyjny od finansowego?

Czym się różni leasing operacyjny od finansowego?

Co wyróżnia leasing operacyjny i leasing finansowy? Przekonaj się co dzieli, a także co łączy obie oferty. Z tą wiedzą dużo łatwiej będzie ci wybrać odpowiednią ofertę, jeśli rozważasz zawarcie umowy leasingowej.

Zobacz więcej
Leasing - co warto wiedzieć o tej ofercie?

Leasing - co warto wiedzieć o tej ofercie?

Do tej pory dużo osób uważa, że leasing jest dedykowany wyłącznie przedsiębiorcom. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że z leasingu równie dobrze mogą korzystać także osoby indywidualne.

Zobacz więcej
Czy każdy może wziąć samochód w leasing?

Czy każdy może wziąć samochód w leasing?

Leasing to doskonała alternatywa dla klasycznych kredytów gotówkowych oraz kredytów samochodowych w momencie, gdy zależy nam na zakupienie auta. Wielu ekspertów od leasingu podkreśla, że jego koszty mogą być niższe...

Zobacz więcej