Gdzie złożyć wniosek o kredyt samochodowy?

Opublikowano: 2018-09-10 11:49

Koszt kupna samochody przerasta Twoje finansowe możliwości? Oszczędności nie będą w stanie pokryć wartości upatrzonego przez Ciebie pojazdu? Kredyt samochodowy to oferta, która może w łatwy sposób pomóc Ci sfinansować plany związane z zakupem dowolnego pojazdu. Przed podpisaniem umowy i finalizacją zakupu zastanów się, które oferty bankowe są najatrakcyjniejsze i przyniosą Ci minimalne opłaty. Na naszej stronie znajdziesz odpowiedzi, na najważniejsze pytania dotyczące kredytów oraz całego procesu związanego z uzyskaniem zgody kredytowej. Dodatkowo, korzystając z narzędzi finansowych, które udostępniamy naszym czytelnikom, możesz bez wychodzenia z domu, w dowolnej chwili, sprawdzić warunki najlepszych usług skierowanych do osób, które chcą skorzystać z kredytu samochodowego.

Gdzie złożyć wniosek o kredyt samochodowy?

Kredyt o najniższych kosztach

Aby przekonać się, które zobowiązanie oferuje obecnie najniższe opłaty całkowite, sprawdziliśmy oferty na podstawie przykładowego kredytu o wysokości 25 000,00 złotych, rozłożonego na 42, równe, miesięczne raty. Zdecydowanym liderem rankingu kredytów samochodowych, jest oferta mBanku z RRSO wynoszącym zaledwie 5,53%. Oprocentowanie standardowego Kredytu Samochodowego w mBanku to tylko 5,39%, warto zaznaczyć, że bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Miesięczna rata przykładowego zobowiązania wynosiłaby 654,48 złotych miesięcznie, a całkowita kwota, jaką Klient banku spłaci w ramach kredytu, to 27 488,16 złotych. Warto pamiętać, że maksymalna wartość Kredytu Samochodowego w mBanku wynosi 450 000,00 złotych, a najdłuższy okres, przez jaki można spłacać zaciągnięte zadłużenie, to 120 miesięcy, czyli aż 10 lat.

Dedykowany kredyt samochodowy czy kredyt gotówkowy?

Coraz większa liczba kredytobiorców zastanawia się nad trafnością skorzystania z kredytu samochodowego, gdy możliwe jest uzyskanie gotówki na dowolny cel w ramach kredytu gotówkowego. Trzeba jednak pamiętać, że są to różne oferty i zapewniają odmienne warunki. Kredyt samochodowy charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem i dużą elastycznością w spłacie kredytu, dzięki temu, że zadłużenie jest zabezpieczone. Kredyt nie jest wypłacany bezpośrednio usługobiorcy, ale pokrywa koszt zakupu samochodu. Kredyt gotówkowy umożliwia wnioskowanie o kredyt w wyższej kwocie i wykorzystanie części środków na zupełnie dowolne wydatki. Zobowiązanie tego typu jest łatwo dostępne i nie wymaga ubezpieczenia, trzeba jednak liczyć się z wyższym kosztem kredytu, co nie zawsze jest zadowalające dla Klientów, szukających maksymalnego obniżenia opłat.

Obie oferty gwarantują minimum formalności i szybkie wydanie decyzji kredytowej. Wybór zobowiązania powinien być zmotywowany indywidualnymi potrzebami kredytobiorcy, dlatego konieczne jest przeanalizowanie własnych możliwości.

Podsumowanie

Szukając kredytu samochodowego koniecznie porównaj dostępne oferty, zachęcamy do skorzystania z rankingu dostępnego na 17bankow.com. Pamiętaj, by dokładnie określić swoje potrzeby i zdecydować, która z usług banku będzie dla Ciebie najkorzystniejsza pod wszystkimi względami.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!