19 min. czytania

Jak kupić Bitcoin, Gdzie kupić Bitcoina - Kupno BTC?

Zaktualizowano: 2022-12-01 10:36
Opublikowano: 2021-04-25 07:23
Średnia ocena: 4,98/6 Głosów: 109
Jak kupić Bitcoin, Gdzie kupić Bitcoina - Kupno BTC?

Popularność kryptowalut, a w szczególności BTC, czyli Bitcoina, nikogo już nie dziwi. Zainteresowanie kryptowalutami nie maleje od kilku lat. Nawet jeśli jakiś czas temu to zagadnienie było szczególnie ważne dla wąskiego grona osób, trudno w tej chwili znaleźć osobę, która przynajmniej choć raz nie słyszała o Bitcoinie.

Zarejestruj konto na jednej z popularniejszych giełd kryptowalut

Jak to się stało? Co płynęło na tak dużą popularność kryptowalut? Rynek kryptowalut, a szczególnie sam BTC, stał się popularny i rozpoznawalny ze względu na nagły wzrost wartości. Astronomiczne zyski osób, które zainwestowały w Bitcoina, stały się fenomenem na światowym rynku inwestycji.

Inwestorzy, szukając na rynku kryptowalut możliwości szybkiego zarobku, zaczęli napędzać ogromną popularność wirtualnych walut, które do teraz cieszą się dużym zainteresowaniem. Warto jednak wspomnieć, że kurs kryptowalut aktualnie nie rośnie tak szybko, jak jeszcze w 2017 roku. Obecnie jest więc to doskonały czas na inwestycję w BTC!

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Do tej pory tylko z zainteresowaniem śledziłeś rynek kryptowalut, ale chcesz w końcu dowiedzieć się, jak i gdzie kupić BTC? Postanowiłeś nie czekać dłużej i w końcu podjąć twardą decyzję i zainwestować w Bitcoina?
Ten artykuł pomoże ci dowiedzieć się, jak krok po kroku dokonać bezpiecznej i korzystnej transakcji oraz cieszyć się inwestycją, która w przyszłości może zaowocować dużymi zyskami w twoim portfelu.

Co powinieneś wiedzieć o BTC przed zakupem?

Bitcoin jest wirtualną walutą, którą popularnie nazywa się kryptowalutą. BTC zostało wprowadzone na rynek kryptowalut w 2009 roku przez osobę (lub organizację) o pseudonimie Satoshi Nakamoto. Każdy Bitcoin dzieli się na 100 000 000 jednostek, z których każda nazywana jest Satoshi.

Budowa BTC pozwala na anonimowe posiadanie własności, a także na anonimowe transfery, przy czym cały system kryptowalut opiera się na tym, że mogą zostać wydane wyłącznie raz przez osobę, która w danym momencie jest w ich posiadaniu. Wszystkie transakcje z pomocą Bitcoina są publiczne i przechowywane w rozproszonej bazie danych.

Każda osoba uczestnicząca w sieci BTC posiada elektroniczny portfel, w którym zawierają się wszystkie klucze kryptograficzne, które pozwalają na ocenę własności klienta. Adres BTC jest kluczem autoryzującym płatność dla danego użytkownika, jednocześnie nie zawierając żadnych informacji o jego tożsamości.

W Polsce wydobywanie oraz obrót BTC jest zgodny z prawem, ale Ministerstwo Finansów nie przyznaje kryptowalucie statusu waluty (jeśli interesuje cię kurs walut, zachęcamy do sprawdzenia naszego kalkulatora walutowego). Sprzedaż Bitcoinów jest opodatkowana, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym.

Aktualny kurs Bitcoina przedstawia się następująco:

 • za 1 BTC należy zapłacić {cryptocurrency_to_currency_rate:1,BTC,PLN} zł;
 • za 100 zł można kupić {currency_to_cryptocurrency_rate:100,PLN,BTC} BTC.

Warto jednak pamiętać, że kurs kryptowalut jest bardzo dynamiczny, co oznacza, że warto śledzić statystyki i decydując się na kupno BTC czekać na moment, gdy kurs będzie niższy, by móc cieszyć się jak największym zyskiem.

Kup bezpiecznie BTC!  

Gdzie kupić Bitcoina w bezpieczny sposób?

Planujesz kupno swojego pierwszego Bitcoina? W takim razie, nim dojdzie do tej transakcji, zastanów się, gdzie jej dokonać, tak by mieć pewność, że cała transakcja przebiegnie pomyślnie, a ty bez trudu rozpoczniesz swoją przygodę z najpopularniejszą kryptowalutą na świecie.

Najbezpieczniejszym i najchętniej stosowanym sposobem na zdobycie BTC przez inwestorów indywidualnych jest skorzystanie z giełdy kryptowalut. Na świecie działa tysiące giełd zajmujących się wyłącznie wirtualnymi walutami, w tym Bitcoinem oraz innymi popularnymi kryptowalutami, takimi jak np.: Ethereum, Lisk, Litecoin, Game czy Bitcoin Gold.

Jak wybrać giełdę kryptowalut spośród tak wielu możliwości? Sprawdzonym sposobem będzie wybranie renomowanej giełdy, która pozwala korzystać ze swoich usług w języku polskim, co z całą pewnością pozwoli na dużo większą swobodę transakcji i wykonywania wszystkich operacji na giełdzie.

Chcesz mieć pewność, że wybrana giełda jest sprawdzona, a transakcja nie przysporzy ci żadnych problemów? Wybierz giełdę, która nie widnieje na liście ostrzeżeń, jaką prowadzi KNF, czyli Komisja Nadzoru Finansowego. Znajdują się tam informacje o giełdach, które są pod nadzorem KNF i wobec których wydano ostrzeżenie publiczne.

Zonda – największa polska giełda kryptowalut

Kup Bitcoina na polskiej giełdzie Zonda

Polecamy Polską giełdę kryptowalut, jaką jest Zonda! Giełda działa nieprzerwanie od 2014 roku, czyli już 7 lat! Przez ten czas na giełdzie wykonano setki tysięcy transakcji realizowanych przez tysiące inwestorów z całego świata.

Waluty, w jakich można dokonywać transakcji na giełdzie Zonda to: PLN, EUR, USD, a także GBP. Giełda zapewnia korzystanie z transakcji w języku polskim, na giełdzie Zonda można znaleźć aż 30 różnych kryptowalut, w tym oczywiście BTC. Jest to największa i zdecydowanie najpopularniejsza Polska giełda kryptowalut.

Dodatkowym atutem zakupu kryptowaluty na Zonda są pozbawione prowizji wpłaty. Giełda wymaga dokładnej weryfikacji klienta, zanim dojdzie to transakcji. Dzięki temu możesz liczyć na pełne bezpieczeństwo i maksymalną ochronę swoich danych oraz inwestycji. Giełda Zonda cały czas się rozwija, gwarantując narzędzia, które mają za zadanie maksymalnie pomóc swoim użytkownikom.
 

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Binance – największa na świecie giełda kryptowalut

Kup Bitcoina i ponad 100 innych kryptowalut na giełdzie Binance

Polecamy również największą na świecie giełdę kryptowalut Binance! Giełda ta wyróżnia się możliwością transakcji P2P bez konieczności weryfikacji konta. Oznacza to, że kryptowaluty możesz kupować bezpośrednio od innych inwestorów.
Klient Binance może dokonywać transakcji z udziałem aż 170 różnych kryptowalut, 55 lokalnych walut, a także 150 kanałów płatności na całym świecie. Binance gwarantuje brak ukrytych kosztów, a także błyskawiczne transakcje.

Binance przewiduje płatności w najpopularniejszych walutach, w tym w PLN, EUR, USD, GBP, CHF, RUB, CZK. Co to oznacza dla Ciebie? Z łatwością kupisz, a także sprzedasz BTC lub inne kryptowaluty za złotówki, bez obaw o przewalutowanie czy dodatkowe opłaty.

Warunkiem kupna kryptowalut w PLN będzie jednak skorzystanie z karty kredytowej oraz weryfikacja konta. Giełda Binance wyróżnia się również pod względem elastyczności i dostosowania do potrzeb swoich klientów. Możliwe jest pobranie w pełni funkcjonalnych aplikacji na telefon lub komputer, które pomogą Ci w szybkim zarządzaniu inwestycjami.

Binance gwarantuje także całodobowy support, co więcej, użytkownik może korzystać z giełdy swobodnie w języku polskim, mimo tego, że giełda prowadzona jest na rynku globalnym.

Binance

Zonda czy Binance – którą giełdę kryptowalut wybrać? 

Jaką giełdę wybrać? Czym różnią się te giełdy? Jakie są ich zalety oraz wady? To pytania, które z całą pewnością pojawią się u osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kryptowalutami i planują pierwszy raz skorzystać z usług giełdy kryptograficznej.

Zonda oraz Binance to polecane przez nas giełdy, gdyż każda z nich gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, a także łatwy dostęp do informacji, dzięki obsłudze w języku polskim. Obie giełdy łączy możliwość kupna i sprzedaży BTC za PLN oraz za inne najpopularniejsze w naszym kraju waluty.

Zarejestruj konto na giełdzie Zonda

Zarejestruj konto na giełdzie Binance

Binance oferuje kupno kryptowalut w PLN tylko z pomocą karty kredytowej, co wymaga weryfikacji użytkownika. Drugą opcją będzie kupno BTC lub innej waluty za PLN z pomocą innej giełdy bądź kantora kryptowalut i podanie danych do wpłaty na portfel Binance, co umożliwi dalsze transakcje na giełdzie.

Odpowiedź na pytanie, z jakiej giełdy skorzystać nie jest jednak taka prosta, trzeba bowiem porównać obie platformy i zdecydować, które warunki będą dla ciebie korzystniejsze. Podstawową różnicą między Zonda oraz Binance jest dostęp do transakcji, oraz weryfikacja klienta. 

Zonda wymaga dokładnej weryfikacji potencjalnego użytkownika, podczas gdy Binance gwarantuje dostęp do transakcji P2P bez konieczności weryfikowania tożsamości z pomocą dowodu osobistego. 

Binance może zatem zapewnić błyskawiczny dostęp do swoich usług, podczas gdy Zonda przestrzega dwuetapowej weryfikacji, która zabiera sporo czasu, ograniczając dostęp do swoich usług. Dużym atutem Zonda jest w pełni polski support, choć trzeba pamiętać, że Binance oferuje dostęp do licznych transakcji dzięki globalnemu zasięgowi usług, większą ilość kryptowalut, a także gwarantuje niezwykłą szybkość transakcji bez zbędnych opłat.

Jak kupić BTC krok po kroku?

Już wiesz gdzie kupić Bitcoina BTC, teraz z pewnością zastanawiasz się, jak kupić Bitcoina? Czy transakcja tego typu jest skomplikowana? Czy musisz na coś uważać? Co powinno zwrócić Twoją uwagę, zanim dokonasz takiej transakcji?

Podpowiemy Ci, jak dokładnie krok po kroku kupić BTC, dzięki czemu kupno Twojej pierwszej kryptowaluty będzie prostsze niż może ci się wydawać.

Kupno Bitcoina na giełdzie kryptowalut nie powinno stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Giełdy tego typu wyróżniają się prostymi zasadami, a także intuicyjnością, dzięki czemu nawet Twoja pierwsza transakcja z pewnością w pełni się powiedzie. Giełdy kryptowalut są przygotowane na to, że ich użytkownikami będą osoby o różnych doświadczeniach związanymi z finansami, co oznacza, że nawet osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie witrualnych walut, mogą skorzystać z ich usług.

Co musisz zrobić, by kupić BTC? Oto kroki, które musisz wypełnić, by zakupić swoją pierwszą kryptowalutę.

 • Załóż konto na wybranej giełdzie kryptowalut Zonda lub BINANCE  – proces zakładania konta jest banalnie prosty i zajmie ci zaledwie kilka minut;
 • Wybierz rodzaj konta – możesz założyć konto osobiste lub firmowe;
 • Zweryfikuj swoje konto i zyskaj pełne uprawnienia na giełdzie – weryfikacja jest dwuetapowa. W pierwszej kolejności potrzebna będzie weryfikacja z pomocą kodu, jaki zostanie dostarczony w wiadomości SMS. Drugim krokiem jest potwierdzenie danych osobowych, w tym przypadku należy dostarczyć skan dowodu osobistego lub paszportu oraz skan dowodu, który potwierdzi twój adres, może to być m.in.: wyciąg z konta bankowego, potwierdzenie przelewu z konta, pismo urzędowe;
 • Złóż zlecenie zakupu i zapłać wybraną walutą.

Portfele dedykowane kryptowalutom

Chcesz zapewnić maksymalne swojej inwestycji bezpieczeństwo? W takiej sytuacji, zamiast przechowywać swoje kryptowaluty na giełdzie, możesz zdecydować się na założenie portfela kryptowalut.
Portfel kryptowalut służy do przechowywania Twoich kryptowalut, jeśli w danym momencie nie chcesz wykonywać z ich pomocą żadnych transakcji na giełdzie. Portfel jest całkowicie bezpieczny i zapewnia Ci maksymalną gwarancję, że nie stracisz swojej własności. Portfel kryptowalut jest fizycznym urządzeniem lub specjalnym oprogramowaniem, dzięki któremu możesz także wydawać swoje zgromadzone kryptowaluty.
Jak możemy podzielić portfele tego typu? Wyróżniamy:

 • portfel mobilny, który wymaga pobrania aplikacji na telefon;
 • portfel fizyczny, który najczęściej wygląda jak tradycyjny pendrive;

Portfele kryptowalut zabezpieczone są specjalnymi kluczami – prywatnym oraz publicznym.

Klucz publiczny bardzo przypomina numer rachunku bankowego, posiadając go, możesz go bez przeszkód podpinać do sklepów online oraz giełd kryptowalut. Klucz prywatny pozwala na autoryzację transakcji i powinien być znany wyłącznie właścicielowi kryptowaluty.

Czy za Bitcoina można zapłacić złotówkami?

Choć wykresy i notowania BTC najczęściej podawane są w zestawieniu do dolara amerykańskiego, kupując Bitcoina, możesz płacić różnymi walutami. Czy za BTC możesz zapłacić złotówkami? Jak najbardziej! Wystarczy, że skorzystasz z giełdy kryptowalut Zonda która działa na polskim rynku. Dzięki temu bez przeszkód uda Ci się sfinalizować kupno kryptowaluty z pomocą polskiego złotego.

Warto pamiętać, że giełda kryptowalut nie jest jedynym miejscem, gdzie możesz kupić Bitcoina, taką transakcję przeprowadzisz także z pomocą kantorów kryptowalut, które działają online, a także stacjonarnie, co więcej w kraju pojawiły się także bankomaty Bitcoinów, z których można korzystać podobnie jak z tradycyjnych bankomatów. Każda z tych opcji zapewnia możliwość kupna Bitcoina za pomocą polskiego złotego.

Na obu giełdach kryptowalut, które polecamy – czyli na Zonda oraz Binance bez żadnych problemów dokonasz płatności z pomocą kilku najpopularniejszych walut, w tym w złotówkach, w dolarach amerykańskim, w euro, a także w brytyjskich funtach. Dzięki temu kupno kryptowaluty nie będzie uzależnione od posiadanej waluty, a Ty będziesz mieć szansę zainwestować w wirtualne waluty w każdym momencie.

Kup BTC za złotówki!

Bezpieczeństwo transakcji – kupuj BTC bezpiecznie!

Czy kupno Bitcoina oraz wszystkie transakcje związane z wirtualną walutą będą bezpieczne? Pamiętaj, że decydując się na sprawdzoną giełdę kryptowalut, a także dbając o podstawowe zasady bezpieczeństwa korzystania z internetu, będziesz mieć gwarancję, że wszystkie transakcje będą w pełni bezpieczne.

Pamiętaj także o zachowaniu bezpieczeństwa podczas przechowywania swojej kryptowaluty, jak pisaliśmy już wcześniej w poradniku, warto wybrać sprawdzony portfel kryptowalut, który pozwoli ci uchronić się przed upadkiem giełdy.

Pamiętaj o zachowaniu ostrożności, podczas weryfikacji twojego konta na giełdzie, nie przesyłaj tych informacji na adres inny niż ten wskazany bezpośrednio przez giełdę. Nie korzystaj z usług firm, które nie są dla ciebie pewne, lub znajdują się na liście ostrzeżeń prowadzonej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Nigdy nie udostępniaj nieuprawnionym osobom swoich kluczy prywatnych, które odpowiedzialne są za autoryzację transakcji kryptowalutami.

Transakcje wykonane z pomocą kryptowalut, w tym z pomocą Bitcoina są wyjątkowo korzystne i bezpieczne. Pamiętając o tym, że płatności tego typu są całkowicie anonimowe, w przeciwieństwie do transakcji, jakich dokonujemy każdego dnia kartą debetową, kartą kredytową czy nawet Blikiem lub z pomocą bankowości elektronicznej.

Korzystanie z wirtualnej waluty pod tym względem nie ma sobie równych, jednocześnie gwarantując bardzo szybkie transakcje, które mogą zostać wykonane na całym świecie, bez konieczności przewalutowania środków na koncie.

Zacznij płacić Bitcoinem

Jak możesz wykorzystać swoją kryptowalutę?

Udało Ci się zarejestrować na giełdzie kryptowalut, potwierdzić swoją tożsamość, a także dokonać pierwszej transakcji i kupić BTC? Co teraz? Co możesz zrobić z posiadaną kryptowalutą? Bitcoin może służyć Ci jako środek płatniczy, który pomoże usprawnić wydatki online, szczególnie w zagranicznych sklepach.
Możesz traktować swój portfel kryptowalut jak tradycyjny portfel, w którym znajduje się gotówka. Musisz jednak mieć na uwadze, że wartość wszystkich kryptowalut zmienia się w czasie rzeczywistym, co oznacza ogromną dynamikę wartości Twojej kryptowaluty.

Te szybkie zmiany mają niewątpliwy wpływ na to, że warto zainteresować się kursem kryptowalut jeszcze przed kupnem BTC. Poświęcając temu czas i zapoznając się z obowiązującymi wartościami, dużo łatwiej będzie ci zakupić Bitcoina w atrakcyjnej cenie, co może okazać się niezwykle korzystne, jeśli zechcesz wykorzystać kryptowalutę jako swoją inwestycję.

W przeszłości wielu osobom udało się kupić Bitcoina po bardzo korzystnej cenie, co z momentem, gdy kryptowaluty zyskały na wartości, pozwoliło inwestorom zyskać duże pieniądze. Z całą pewnością inwestycja ta może przynieść Ci szybkie, a także spektakularne zyski, pod warunkiem, że poświęcisz temu czas i będziesz w odpowiednim momencie dokonywać odpowiednich transakcji, w tym sprzedaży Bitcoina, czy kupowaniu innych walut na giełdzie.

Czy warto inwestować w BTC?

Świadomość finansowa Polaków jest coraz wyższa. Klienci banków dużo ostrożniej wybierają różnego rodzaju kredyty, a także decydują się na oferty oszczędnościowe, licząc na warunki, które będą odpowiednie do sytuacji indywidualnego klienta.

Świadomość finansowa objawia się także w coraz odważniejszych inwestycjach finansowych. Choć z badań GUS wynika, że co drugi Polak oszczędza, łatwo zauważyć, że rośnie liczba osób, które interesują się inwestycjami, które, choć są mniej bezpieczne, mogą zaowocować dużymi zyskami.

Kupno mieszkania na wynajem, budowa domu, inwestycja w złoto, a także inwestycja w kryptowaluty, to jedynie proste przykłady tego, że coraz chętniej myślimy o tym, by, zamiast trzymać pieniądze na lokacie bankowej lub koncie oszczędnościowym, wyjść z inicjatywą i zarabiać z pomocą oszczędności.

Kryptowaluty są doskonałym sposobem na zainwestowanie przynajmniej części swoich oszczędności. Bitcoin ma wiele zalet, a samo skorzystanie z giełdy kryptowalut nie jest trudne. Oznacza to dużą dostępność kryptowalut nawet dla niedoświadczonych osób, które wcześniej nie zajmowały się inwestycją swoich pieniędzy w tego typu środki.

Zainwestuj w BTC

Pamiętaj, że inwestując pieniądze, warto zadbać o zróżnicowanie tego, gdzie ulokujesz swoje pieniądze. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nawet w przypadku straty wartości w jednym sektorze, możesz zyskać środki gdzie indziej.

Warto więc podzielić swoje oszczędności, część z nich wykorzystać na zamrożenie w bezpiecznych usługach oszczędnościowych, a pozostałe pieniądze przeznaczyć np. na inwestycję w złoto oraz kryptowaluty. Warto docenić inwestycje tego typu ze względu na inflację, która stale obniża wartość gotówki. Inwestując pieniądze, będziesz mieć pewność, że nie tylko nie stracą na wartości, ale także z czasem możesz liczyć na atrakcyjny zysk.

Podsumowanie: jak i gdzie możesz kupić BTC? 

Istnieje kilka możliwości nabycia Bitcoina BTC, zachęcamy jednak do skorzystania z wiarygodnej giełdy kryptowalut, która prowadzona jest całkowicie w języku polskim, dzięki czemu unikniesz wszelkich niejasności związanych z transakcjami.

Sam proces związany z kupnem BTC jest wyjątkowo prosty, dzięki czemu nawet twoje pierwsze doświadczenie z kryptowalutą będzie korzystne, co z pewnością przekona cię do kontynuowania przygody z wirtualną walutą.

Z naszej strony polecamy dwie prężnie działające na rynku giełdy kryptograficzne, jakimi są Zonda oraz Binance.
Którą giełdę wybrać, gdy planujesz kupno BTC?

Zonda oferuje:

 • pełną weryfikację użytkownika giełdy; 
 • dostęp do transakcji w PLN; 
 • pełne wsparcie użytkownika w języku polskim; 

Link do rejestracji → tutaj 

Binance zapewnia:

 • dostęp do usług bez konieczności weryfikacji tożsamości; 
 • możliwość kupna kryptowalut z pomocą karty kredytowej w PLN; 
 • jako największa giełda na świecie gwarantuje dostęp do bogatej oferty kryptowalut; 

Link do rejestracji → tutaj 

Pamiętaj, że korzystając z bitomatów oraz kantorów kryptowalut, musisz przygotować się na dodatkowe opłaty, które mogą skutecznie zniechęcić do wybrania takiej formy zakupy Bitcoina.

Bitcoin BTC dla wielu osób jest przyszłością świata finansowego, a w szczególności wszelkich płatności bezgotówkowych. Czy tak faktycznie będzie? Pełna anonimowość transakcji, a także fakt, że transakcje nie są kontrolowane przez Bank Centralny, z całą pewnością mają duży wpływ na to, że kryptowaluty tak szybko stały się popularne.

Młodsze pokolenia szukają nowych rozwiązań, a płatności bezgotówkowe są im bliższe niż kiedykolwiek wcześniej. Choć ciężko przewidzieć, jak przebiegać będzie rozwój wszystkich wirtualnych walut, można z pewnością mówić już o fenomenie na miarę naszych czasów, którym warto się zainteresować.

Nie czekaj, zainwestuj w Bitcoina jeszcze dziś!

Komentarze

Powiązane artykuły

Bitcoin jak zarabiać? Kryptowaluty jak zacząć zarabiać?
Poradniki - kryptowaluty
16.12.2021

Jak zarabiać na kryptowalutach? Bitcoin jak zacząć zarabiać?

Inwestowanie jest trudną sztuką wyboru, głównie jeśli chodzi o dopasowanie instrumentów do portfela. Wśród nich mogą znaleźć się kryptowaluty. Jak zacząć na nich zarabiać? Najpierw dowiedz się, czym są, jak działają i jakie zadania są stawiane przed nimi. To nie tylko wirtualne waluty, ale coś o wiele więcej. Na uwagę inwestorów zasłużył bez wątpienia Bitcoin. Jak...
Zobacz więcej
20 min. czytania
Bitcoin i kryptowaluty jak zacząć? Jak kupić kryptowaluty w 2022?
Poradniki - kryptowaluty
27.04.2021

Bitcoin i kryptowaluty jak zacząć? Jak kupić kryptowaluty w 2022?

...kryptowalutę za złotówki! Inwestowanie w kryptowaluty w trakcie pandemii staje się niezwykle popularną formą zabezpieczania swojego kapitału przez prywatnych inwestorów. W dobie ekstremalnie niskich stóp procentowych, nieopłacalnych lokat oraz...

Zobacz więcej
12 min. czytania
Ile kosztuje Bitcoin? Bitcoin kurs 2021
Poradniki - kryptowaluty
25.04.2021

Ile kosztuje Bitcoin? Bitcoin kurs 2021

...dają ogromne możliwości inwestycyjne, a coraz więcej osób chętnie śledzi informacje związane z zarabianiem na Bitcoinie. Uważasz, że kryptowaluty pozwolą ci uniknąć inflacji, a twoje oszczędności z pomocą kryptowalut przyniosą ci znaczne zyski? Zachęcamy wszystkich do zgłębiania wiedzy na...

Zobacz więcej
7 min. czytania
Jak inwestować w kryptowaluty? Jak zacząć inwestować w Bitcoin?
Poradniki - kryptowaluty
24.04.2021

Jak inwestować w kryptowaluty? Jak zacząć inwestować w Bitcoin?

...inwestycji, która pozwoli nie tylko bezpiecznie ulokować pieniądze, ale przede wszystkim pomnożyć kapitał w dobie galopującej inflacji. Jak bezpiecznie i mądrze zacząć inwestować w kryptowaluty? Co musisz zrobić, żeby Twoja inwestycja okazała się bezpieczna i udana? Jak skutecznie inwestować w Bitcoina w 2021 roku?  To pytania, które najczęściej pojawiają się u osób, które...

Zobacz więcej
7 min. czytania
Kantor Bitcoin - czy kantor kryptowalut online jest bezpieczny?
Poradniki - kryptowaluty
23.04.2021

Kantor Bitcoin - czy kantor kryptowalut online jest bezpieczny?

...łatwe kupno i sprzedaż kryptowluty. Czy kantor kryptowalut warto brać pod uwagę, gdy rozważa się rozpoczęcie inwestycji z pomocą wirtualnych monet? Na pytanie, jak inwestować w Bitcoin oraz inne kryptowaluty, znajdziesz odpowiedź na naszej stronie. Warto jednak pamiętać, że pierwszym krokiem, jaki musi wykonać przyszły inwestor, to kupno Bitcoina, a jak wiadomo, odpowiedź na to, gdzie kupić Bitcoina...

Zobacz więcej
4 min. czytania
Ethereum ETH i Litecoin LTC - co to jest?
Poradniki - kryptowaluty
19.01.2021

Ethereum ETH i Litecoin LTC - co to jest? Co musisz wiedzieć o tych kryptowalutach?

...cieszą się coraz większym zainteresowaniem Polaków. Choć jeszcze kilka lat temu inwestycja w kryptowaluty wiązała się z dużym ryzykiem i niewielka liczba osób upatrywała w tym lukratywnych transakcji, dziś już dobrze wiadomo, że ulokowanie pieniędzy w...

Zobacz więcej
8 min. czytania