× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Promocja "Korzystaj i zdobądź 200 złotych" w Banku Millennium

Opublikowano: 23.03.2020 10:05
Średnia ocena: 5,75/6 Głosów: 4

Promocja Korzystaj i zdobądź 200 złotych, przeznaczona jest dla nowych klientów Banku Millennium. Sprawdź co zrobić, jeśli chcesz otrzymać 200 złotych premii.

Jeśli szukasz atrakcyjnej oferty założenia konta bankowego, masz świetną okazję Millennium Bank, oferuje doskonałą usługę dla nowych klientów, którzy mogą, zakładając konto otrzymać bonus w postaci 200 złotych. To świetna oferta dla wszystkich osób, które chętnie korzystają z promocji bankowych i liczą na bezpłatną usługę, która pomoże im zdobyć prezent w postaci dodatkowych pieniędzy. W tym artykule dowiesz się więcej na temat samej oferty, a także wszystkich warunków, które towarzyszą promocji. Dzięki temu przekonasz się, czy masz możliwość zarobić 200 złotych, korzystając z promocji w Millennium Banku.

Co musisz wiedzieć?

Promocja Korzystaj i zdobądź 200 złotych, przeznaczona jest dla nowych klientów Banku Millennium. Aby poznać główne warunki oferty, przygotowaliśmy opis trzech kroków, które pozwolą ci otrzymać 200 złotych premii.

  1. Załóż Konto 360° lub Konto 360 Student° - złóż internetowy wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową do 27.03. i podpisz umowę do 31.03. W związku z aktualną sytuacją niemożliwe jest wnioskowanie o założenie konta w oddziale banku. Bank Millennium zapewnia jednak, że umowę, gotową do podpisania, dostarczy, w jak najkrótszym czasie kurier. Aby założyć konto online kliknij tutaj.

  2. Korzystaj z konta - wpłać na konto minimalną kwotę 1000 złotych i dokonaj przynajmniej jednej płatności kartą lub BLIKIEM w kwietniu, maju i czerwcu. Do 31.06. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

  3. Otrzymaj 200 złotych premi - jeśli spełnisz wcześniejsze kroki Bank Millennium, wpłaci na twoje konto 200 złotych premi do 20.07.

Konto 360° - ważne informacje

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o proponowanym koncie, z którym związana jest promocja? Konto 360° może być całkowicie bezpłatne. Bank zapewnia brak opłat za prowadzenie konta, za obsługę karty debetowej, wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach, a także brak kosztów związanych z przelewami w PLN w bankowości online oraz mobilnej. Klient może także bezpłatnie korzystać z płatności BLIK, a także nie płacić za stałe zlecenia zapłaty.

Warunkiem tak atrakcyjnej oferty jest zapewnienie regularnych wpływów na konto, które będą wynosić minimalnie 1000 złotych miesięczne. Klient korzystający z konta 360°, chcąc uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku, zobowiązany jest także do dokonania przynajmniej jeden transakcji kartą lub BLIKIEM w miesiącu.

Klient, który nie wypełni tych warunków, musi spodziewać się kosztów prowadzenia rachunku, a także obsługę karty debetowej w wysokości 15 złotych miesięcznie.

Warunki promocji - kto może skorzystać z oferty?

Z promocji Korzystaj i zdobądź 200 złotych, może skorzystać osoba, która ukończyła 18 lat, jest osobą fizyczną i nie jest pracownikiem Banku Millennium.

Uczestnikiem promocji, który uzyska premię pieniężną, mogą być wyłącznie nowi klienci Banku, co oznacza, że osoby, które korzystają z innych ofert banku, lub korzystały z nich w przeszłości, nie mogą liczyć na bonus pieniężny. Bank nie może wypłacić premii klientom, którzy w momencie rozpoczęcia promocji, zostali zarejestrowani jako wnioskodawcy w związku ze staraniem się o inną ofertę Banku.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Promocja Zostań w domu w BNP Paribas - zgarnij 200 złotych
Promocje bankowe 25.03.2020

Promocja Zostań w domu w BNP Paribas - zgarnij 200 złotych

Otwórz konto z kartą i skorzystaj z promocji Zostań w domu. Jak przystąpić do promocji? To proste, a z naszą pomocą, w ciągu kilku minut wypełnisz wszystkie formalności związane z usługą.

Zobacz więcej
Konto Przekorzystne w Banku Pekao - zyskaj 200 + 1500 złotych
Promocje bankowe 24.03.2020

Konto Przekorzystne w Banku Pekao - zyskaj 200 + 1500 złotych

Jeśli chcesz zarobić 200 złotych za założenie Konta Przekorzystnego, skorzystaj z oferty do 31.03. Bank Pekao przewiduje dwie możliwości założenia konta, całkowicie online z pomocą bankowości mobilnej oraz po podpisaniu umowy w oddziale banku.

Zobacz więcej