Promocja "Korzystaj i zdobądź 200 złotych" w Banku Millennium

Jeśli szukasz atrakcyjnej oferty założenia konta bankowego, masz świetną okazję Millennium Bank, oferuje doskonałą usługę dla nowych klientów, którzy mogą, zakładając konto otrzymać bonus w postaci 200 złotych. To świetna oferta dla wszystkich osób, które chętnie korzystają z promocji bankowych i liczą na bezpłatną usługę, która pomoże im zdobyć prezent w postaci dodatkowych pieniędzy. W tym artykule dowiesz się więcej na temat samej oferty, a także wszystkich warunków, które towarzyszą promocji. Dzięki temu przekonasz się, czy masz możliwość zarobić 200 złotych, korzystając z promocji w Millennium Banku.

Promocja "Korzystaj i zdobądź 200 złotych" w Banku Millennium

Co musisz wiedzieć?

Promocja Korzystaj i zdobądź 200 złotych, przeznaczona jest dla nowych klientów Banku Millennium. Aby poznać główne warunki oferty, przygotowaliśmy opis trzech kroków, które pozwolą ci otrzymać 200 złotych premii.

  1. Załóż Konto 360° lub Konto 360 Student° - złóż internetowy wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową do 27.03. i podpisz umowę do 31.03. W związku z aktualną sytuacją niemożliwe jest wnioskowanie o założenie konta w oddziale banku. Bank Millennium zapewnia jednak, że umowę, gotową do podpisania, dostarczy, w jak najkrótszym czasie kurier. Aby założyć konto online kliknij tutaj.

  2. Korzystaj z konta - wpłać na konto minimalną kwotę 1000 złotych i dokonaj przynajmniej jednej płatności kartą lub BLIKIEM w kwietniu, maju i czerwcu. Do 31.06. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

  3. Otrzymaj 200 złotych premi - jeśli spełnisz wcześniejsze kroki Bank Millennium, wpłaci na twoje konto 200 złotych premi do 20.07.

Konto 360° - ważne informacje

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o proponowanym koncie, z którym związana jest promocja? Konto 360° może być całkowicie bezpłatne. Bank zapewnia brak opłat za prowadzenie konta, za obsługę karty debetowej, wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach, a także brak kosztów związanych z przelewami w PLN w bankowości online oraz mobilnej. Klient może także bezpłatnie korzystać z płatności BLIK, a także nie płacić za stałe zlecenia zapłaty.

Warunkiem tak atrakcyjnej oferty jest zapewnienie regularnych wpływów na konto, które będą wynosić minimalnie 1000 złotych miesięczne. Klient korzystający z konta 360°, chcąc uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku, zobowiązany jest także do dokonania przynajmniej jeden transakcji kartą lub BLIKIEM w miesiącu.

Klient, który nie wypełni tych warunków, musi spodziewać się kosztów prowadzenia rachunku, a także obsługę karty debetowej w wysokości 15 złotych miesięcznie.

Warunki promocji - kto może skorzystać z oferty?

Z promocji Korzystaj i zdobądź 200 złotych, może skorzystać osoba, która ukończyła 18 lat, jest osobą fizyczną i nie jest pracownikiem Banku Millennium.

Uczestnikiem promocji, który uzyska premię pieniężną, mogą być wyłącznie nowi klienci Banku, co oznacza, że osoby, które korzystają z innych ofert banku, lub korzystały z nich w przeszłości, nie mogą liczyć na bonus pieniężny. Bank nie może wypłacić premii klientom, którzy w momencie rozpoczęcia promocji, zostali zarejestrowani jako wnioskodawcy w związku ze staraniem się o inną ofertę Banku.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!