× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Konto Przekorzystne w Banku Pekao - zyskaj 200 + 1500 złotych

Opublikowano: 24.03.2020 10:10
Średnia ocena: 5,62/6 Głosów: 13

Jeśli chcesz zarobić 200 złotych za założenie Konta Przekorzystnego, skorzystaj z oferty do 31.03. Bank Pekao przewiduje dwie możliwości założenia konta, całkowicie online z pomocą bankowości mobilnej oraz po podpisaniu umowy w oddziale banku.

Bank Pekao oferuje aktualnie bardzo korzystną ofertę, dzięki której w łatwy sposób możesz zyskać darmową premię pieniężną o wysokości 200 złotych, a także pakiet poleceń, który może ci zapewnić zysk nawet do 1500 złotych. Konto Przekorzystne założysz bez wychodzenia z domu lub podpisując umowę w oddziale. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tej promocji? Podpowiemy ci, co dokładnie zrobić, by otrzymać dodatkowe pieniądze na twoje konto, a także dowiesz się, jakie warunki zapewnia Bank Pekao klientom, którzy zdecydują się założyć Konto Przekorzystne. W tym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, dzięki czemu może udać ci się zarobić nawet 1700 złotych.

Jak założyć Konto Przekorzystne?

Jeśli chcesz zarobić 200 złotych za założenie Konta Przekorzystnego, skorzystaj z oferty do 31.03. to ostateczny termin trwania promocji. Bank Pekao przewiduje dwie możliwości założenia konta, całkowicie online z pomocą bankowości mobilnej oraz po podpisaniu umowy w oddziale banku. Warto jednak pamiętać, że bonus w postaci 200 złotych, dostępny jest wyłącznie dla klientów decydujących się na zawarcie umowy online. Klient, który uda się do oddziału, by podpisać w odpowiednim terminie umowę, otrzyma tylko połowę gwarantowanej premii, czyli 100 złotych.

Jak założyć konto online? Poniżej znajdziesz wszystkie kroki, jakie musisz wykonać, by zatwierdzić umowę bez wychodzenia z domu:

 • Kliknij tutaj i wybierz opcję załóż konto online

 • Wypełnij prosty elektroniczny wniosek

 • Zweryfikuj swoją tożsamość z pomocą selfie

 • Zatwierdź umowę zdalnie z pomocą bankowości elektronicznej

Wystarczy ci telefon komórkowy, dostęp do internetu i kilka minut, by móc skorzystać z promocyjnego konta bankowego.

Konto Przekorzystne zapewnia brak opłat za prowadzenie konta i obsługę karty debetowej. Dodatkowo bank gwarantuje brak opłat przy przewalutowaniu podczas płatności kartą, a także darmowe wypłaty z bankomatów, także za granicą.

Dodatkowe warunki promocji

Pamiętaj, że zdobycie premii wiąże się także z dodatkowymi warunkami, które bank określa, jako warunki związane z aktywnością konta. Co to dokładnie oznacza i co musisz zrobić, poza założeniem konta promocyjnego, by móc cieszyć się bonusem wypłaconym na twoje konto przez bank?

 1. Do końca kolejnego kalendarzowego miesiąca, od zawarcia umowy, Pekao wymaga od klienta zewnętrznych wpływów na konto, w wysokości 500 złotych.

 2. Wykonać miesięcznie przynajmniej jedną transakcję kartą przypisaną do Konta Przekorzystnego lub skorzystać z płatności z pomocą aplikacji PeoPay.

 3. Bank wymaga zalogowania do aplikacji PeoPay przynajmniej raz w miesiącu.

 4. Wszystkie warunki należy powtórzyć przez 3 miesiące od zawarcia umowy.

 5. Premia zostanie wypłacona w dwóch transzach, pierwsza do końca drugiego miesiąca od otwarcia konta zgodnie z zasadami promocji, a druga do 31.07. po weryfikacji banku w związku ze spełnieniem wszystkich warunków przez usługobiorcę.

Poleć konto w Banku Pekao i zyskaj 1500 złotych

Chcesz skorzystać z promocji i założyć konto w Banku Pekao, a może prowadzisz już koto w tej instytucji? Możesz dodatkowo zarobić aż 1500 złotych, korzystając z opcji polecenia konta swoim znajomym. Jak skorzystać z tej promocji i co musisz zrobić, by zdobyć dodatkowe pieniądze?

 1. Zapisz się do programu poleceń - zrobisz to, logując się na swoje konto korzystając z bankowości elektronicznej.

 2. Przekaż kod polecenia osobom, które mogą skorzystać z oferty banku - kodem jest numer twojego telefonu, podany podczas rejestracji do programu poleceń.

 3. Konto możesz polecić maksymalnie 15 osobom.

 4. Za każde skuteczne polecenie konta z kartą lub aplikacją PeoPay otrzymasz 100 złotych.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Promocja Zostań w domu w BNP Paribas - zgarnij 200 złotych
Promocje bankowe 25.03.2020

Promocja Zostań w domu w BNP Paribas - zgarnij 200 złotych

Otwórz konto z kartą i skorzystaj z promocji Zostań w domu. Jak przystąpić do promocji? To proste, a z naszą pomocą, w ciągu kilku minut wypełnisz wszystkie formalności związane z usługą.

Zobacz więcej
Promocja "Korzystaj i zdobądź 200 złotych" w Banku Millennium
Promocje bankowe 23.03.2020

Promocja "Korzystaj i zdobądź 200 złotych" w Banku Millennium

Promocja Korzystaj i zdobądź 200 złotych, przeznaczona jest dla nowych klientów Banku Millennium. Sprawdź co zrobić, jeśli chcesz otrzymać 200 złotych premii.

Zobacz więcej