× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Promocja Zostań w domu w BNP Paribas - zgarnij 200 złotych

Zaktualizowano: 07.04.2020 13:59
Opublikowano: 25.03.2020 10:28
Średnia ocena: 5,75/6 Głosów: 8

Otwórz konto z kartą i skorzystaj z promocji Zostań w domu. Jak przystąpić do promocji? To proste, a z naszą pomocą, w ciągu kilku minut wypełnisz wszystkie formalności związane z usługą.

BNP Parbias organizuje promocję dla nowych klientów, którzy są chętni założyć konto w banku i zarobić nawet 200 złotych. Usługa dostępna jest do 06.04. lub wykorzystania limitu, jaki założył bank. Z oferty skorzystać może tylko 4000 osób. Dlatego, jeśli chcesz skorzystać z oferty i otrzymać pieniężną premię nie zwlekaj.

Co musisz zrobić, by skorzystać z promocji? Jakie warunki stawia bank swoim klientom? W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą ci założyć bezpłatne konto i zyskać dodatkowe pieniądze, po wypełnieniu wszystkich warunków promocji.

Promocja Zostań w domu, nawiązuje do aktualnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. BNP Paribas chce zachęcić klientów do korzystania z usług online, które aktualnie są dużo bezpieczniejsze dla wszystkich usługobiorców. Dzięki temu założenie konta jest banalnie proste i nie wymaga wizyty w banku.

Jak korzystać z promocji Zostań w domu?

Otwórz konto z kartą i skorzystaj z promocji Zostań w domu. Jak przystąpić do promocji? To proste, a z naszą pomocą, w ciągu kilku minut wypełnisz wszystkie formalności związane z usługą.

Wystarczą dwa kroki, by skorzystać z bonusu w postaci 200 złotych:

  1. Kliknij tutaj i zarejestruj się do akcji promocyjnej, wypełniając dane dotyczące twojego imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego oraz numeru PESEL.

  2. Do 27.04. zawrzyj umowę i załóż konto wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Pamiętaj, że wszystkie formalności możesz wykonać bez wychodzenia z domu, korzystając z bankowości online. BNP Paribas wymaga także nadania PIN`u do karty wydanej do twojego konta osobistego.

Jak widzisz, spełnienie warunków związanych z założeniem konta osobistego jest wyjątkowo proste i nie zajmie ci zbyt wiele czasu. Wystarczy, że masz dostęp do internetu i kilka minut wolnego czasu, a wcześniej nigdy nie byłeś klientem BNP Paribas.

Warunki promocji w BNP Paribas

Założenie konta osobistego wraz z kartą nie jest ostatnim krokiem, by otrzymać pieniężną premię. Jeśli faktycznie chcesz otrzymać bonus w postaci 200 złotych, musisz pamiętać o tym, że bank wymaga aktywności związanej z samym kontem i bankowością elektroniczną. Co musisz zrobić, by uzyskać dodatkowe pieniądze na swoje konto?

  • Załóż konto - zgodnie z wcześniejszym opisem, korzystając z promocyjnego linku do rejestracji.

  • Zapewnij wpływ zewnętrzny na konto w kwietniu oraz maju - minimalna kwota wpływu na rachunek to 500 złotych w kwietniu i 1000 złotych w maju.

  • Zarówno w kwietniu, jak i w maju wykonaj minimum po dwa przelewy elektroniczne z pomocą Pl@net, GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

  • Premia zostanie wypłacona w dwóch transzach, pierwszą wypłatę o wysokości 100 złotych otrzymasz w maju, a drugą, także w wysokości 100 złotych w czerwcu.

Konto osobiste i Karta debetowa w BNP Paribas

Jakie korzyści poza premią oferuje BNP Paribas dla osób, które zechcą założyć konto osobiste właśnie w tym banku? Bank zapewnia brak opłat za prowadzenie konta, darmowe przelewy i zlecenia krajowe. Konto osobiste wiąże się także z możliwością skorzystania z darmowych płatności mobilnych.

BNP Paribas oferuje aktualnie dopasowanie karty wydanej do konta. Z jakich opcji możesz skorzystać?

  1. Karta Otwarta na Świat - karta dla osób, które chętnie wyruszają na zagraniczne podróże. Karta zapewnia brak kosztów za przewalutowanie, bezpłatne ubezpieczenie w przypadku rezygnacji z wyjazdu, 0 złotych za wypłaty z bankomatów w kraju. Miesięczny koszt korzystania z karty to tylko 10 złotych.

  2. Karta Otwarta na e-Świat - bezpłatne ubezpieczenie Cyber Pomoc, w przypadku kradzieży środków z konta lub kradzieży tożsamości w internecie. Karta zapewnia brak opłat za wypłatę pieniędzy w bankomatach w Polsce oraz za granicą. Miesięczny koszt korzystania z karty to 6 złotych.

  3. Karta Otwarta na Dzisiaj - 0 złotych za wypłatę pieniędzy z wszystkich bankomatów dla klientów, które nie ukończyły 26 lat, 0 złotych za korzystanie z karty, pod warunkiem dokonania przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu, 0 złotych za wypłaty pieniędzy z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash w Polsce.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Konto Przekorzystne w Banku Pekao - zyskaj 200 + 1500 złotych
Promocje bankowe 24.03.2020

Konto Przekorzystne w Banku Pekao - zyskaj 200 + 1500 złotych

Jeśli chcesz zarobić 200 złotych za założenie Konta Przekorzystnego, skorzystaj z oferty do 31.03. Bank Pekao przewiduje dwie możliwości założenia konta, całkowicie online z pomocą bankowości mobilnej oraz po podpisaniu umowy w oddziale banku.

Zobacz więcej
Promocja "Korzystaj i zdobądź 200 złotych" w Banku Millennium
Promocje bankowe 23.03.2020

Promocja "Korzystaj i zdobądź 200 złotych" w Banku Millennium

Promocja Korzystaj i zdobądź 200 złotych, przeznaczona jest dla nowych klientów Banku Millennium. Sprawdź co zrobić, jeśli chcesz otrzymać 200 złotych premii.

Zobacz więcej