Kredyt gotówkowy - jakie daje Ci możliwości?

Opublikowano: 2017-08-14 10:41

Chętnie wybieramy oferty, które zachęcają korzystnymi warunkami i mają ułatwione formalności. Znacznie łatwiej jest się zdecydować na usługę, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom potencjalnym Klientom banku. Dlatego też największym powodzeniem cieszy się kredyt gotówkowy, gwarantujący szybką wypłatę pieniędzy i możliwość skorzystania z bardzo elastycznych kryteriów umowy oraz jej spłaty. Co jednak najbardziej wyróżnia kredyt gotówkowy? Poznając ofertę bliżej okazuje się, że daje wiele możliwości i może zastąpić nawet dedykowane zadłużenia na konkretny cel. Kredyt gotówkowy możesz wykorzystać dowolnie, bez określania celu w banku. Oznacza to, że możesz sfinansować zarówno bieżące potrzeby jak i większe wydatki. Warto jednak pamiętać, że kredyt gotówkowy może pomóc Ci w wielu trudnych sytuacjach finansowych.

Kredyt gotówkowy - jakie daje Ci możliwości?

Spłata innych zadłużeń

Co miesiąc spłacasz kilka rat wcześniej zaciągniętych pożyczek? Ciężko Ci poradzić sobie z wysokimi opłatami i chcesz zminimalizować raty by móc spłacić je bez przykrych konsekwencji i konieczności przerwania spłaty zgodnie z harmonogramem? Kredyt gotówkowy może posłużyć jako kredyt konsolidacyjny. Kilka banków oferuje właśnie takie zastosowanie swoich usług, zapewniając szybką decyzję kredytową i minimalne opłaty oraz długi okres kredytowania.

Doskonałym przykładem może być oferta Alior Banku. Dzięki temu, że maksymalna wartość kredytu to aż 200 000,00 złotych możesz z pomocą takiego zobowiązania spłacić swoje wcześniejsze zadłużenia, dodatkowo zyskując część pieniędzy na bieżące potrzeby. Długi okres spłaty, sięgający aż 10 lat wpłynie natomiast pozytywnie na wysokość miesięcznych rat. Jedna opłata pozwoli znacznie zminimalizować wydatki, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zarządzać budżetem.

Kredyt gotówkowy a kupno samochodu

Chociaż banki oferują kredyty samochodowe, warto rozważyć zaciągnięcie w tym celu kredytu gotówkowego. Unikniesz części formalności i znacznie szybciej uda Ci się zrealizować zaplanowany zakup pojazdu. Dodatkowo możesz zaciągnąć kredyt wyższy niż wartość samochodu i opłacić jednocześnie ubezpieczenie czy dokonać wymaganych napraw. Pieniądze zyskasz nawet w ciągu jednego dnia, co oczywiście jest ogromnym atutem jeżeli zależy Ci na czasie.

Dodatkowym plusem kredytu gotówkowego w takim wypadku jest możliwość kupna dowolnego pojazdu, podczas gdy banki najchętniej udzielają kredytów samochodowych na nowe pojazdy lub używane ale nie starsze niż dziesięcioletnie. Wymagane jest także wykupienie AC, a cesja należy do czasu spłacenia samochodu do banku. Takich problemów unikną osoby, które zdecydują się na zadłużenie na dowolny cel.

Skorzystaj z rankingu kredytów

Znalezienie odpowiedniego kredytu gotówkowego wcale nie musi być czasochłonne i uciążliwe. Jeżeli zdecydujesz się na pomoc i skorzystasz z rankingu opublikowanego na naszej stronie nawet w ciągu kilku minut uda Ci się wybrać pożyczkę, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Sprawdzisz nie tylko oprocentowanie nominalne zobowiązań ale również całkowity koszt oraz pozostałe warunki umowy.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!