× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Pożyczka gotówkowa najłatwiejszym sposobem zdobycia pieniędzy

Zaktualizowano: 30.11.2018 09:25
Opublikowano: 29.08.2017 12:48
Średnia ocena: 5,70/6 Głosów: 10

Pożyczki gotówkowe oferowane przez banki są usługami tak popularnymi, że wybór takiego zadłużenia w trudnej finansowo sytuacji nikogo już nie dziwi. Pieniądze możesz wykorzystać w dowolnym celu, również na bieżące wydatki czy spłatę innych zadłużeń. Łatwość z jaką można otrzymać gotówkę, a także minimalna ilość formalności przyczyniają się do popularności tych produktów. Pożyczka gotówkowa to nie tylko elastyczne warunki ale również minimalne opłaty. By mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego zadłużenia koniecznie poświęć kilka minut i zapoznaj się z tym artykułem. Dowiesz się, które oferty są atrakcyjne, a także jak przyspieszyć cały proces związany z otrzymaniem pieniędzy, których tak bardzo potrzebujesz.

Kredyt bez wychodzenia z domu

Chcesz by oferta banku była dostępna niemal od ręki i liczysz na to, że nawet w ciągu jednego dnia otrzymasz decyzję kredytową. To możliwe. Pożyczki gotówkowe stały się alternatywą dla usług parabanków. Nie tylko możesz zapłacić niższe raty i skorzystać z korzystniejszych warunków ale także masz gwarancję, że pieniądze zostaną wypłacone na Twój rachunek tuż po podpisaniu umowy.

Najłatwiejszym sposobem ubiegania się o kredyt na dowolny cel jest złożenie wniosku poprzez bankowość internetową. Zaoszczędzisz dzięki temu czas, a także pieniądze. Wypełnienie formularza zajmuje kilka minut i wymaga podania tylko kilku danych, które pozwolą na weryfikację potencjalnego Klienta. Jeżeli zdecydujesz się wysłać wniosek tego typu nie musisz obawiać się przekazania Twoich danych w niepowołane ręce, wszystkie formularze są zabezpieczone, a dane trafiają wyłącznie do banków, zapewniając szybki kontakt telefoniczny z pracownikiem banku, który będzie w stanie przedstawić wszystkie szczegóły oferty.

Nawet jeżeli jeszcze nie masz pewności czy zdecydować się na konkretną ofertę możesz potraktować tak wysłany wniosek jako możliwość szczegółowego poznania oferty banku zgodnie z Twoimi możliwościami.

TOP 3 - koniecznie sprawdź te zadłużenia

Dobry kredyt gotówkowy to przede wszystkim minimalne opłaty dzięki którym spłata zobowiązania będzie przebiegała bez żadnych problemów. By mieć pewność, że pożyczka gotówkowa nie będzie problemem dla Twojego domowego budżetu sprawdź całkowity koszt kredytu. Ułatwieniem będzie ranking kredytów dostępny bezpłatnie na naszej stronie.

Które zobowiązania są aktualnie najkorzystniejsze? Poniżej kilka informacji o trzech ofertach, które polecamy wszystkim zainteresowanym.

  • Kredyt Gotówkowy dostępny w ofercie BGŻ BNP Paribas posiada bardzo niskie oprocentowanie nominalne, a także niski koszt całkowity. RRSO kredytu wynosi tylko 9,07%. Maksymalna kwota zadłużenia to 150 000,00 złotych, a okres na jaki możesz rozłożyć spłatę pożyczki to 84 miesiące.

Sprawdź

  • Pożyczka Internetowa z prowizją 0% zapewnia RRSO w wysokości 10,46%. Największymi zaletami usługi są wysoka kwota kredytu (do 200 000,00 złotych). Maksymalny okres w trakcie którego należy spłacić zobowiązanie to 60 miesięcy. Oferta dostępna jest tylko w bankowości internetowej.

Sprawdź

  • Tani kredyt gotówkowy z kontem jest ofertą skierowaną do Klientów, którzy poza kredytem posiadają lub założą rachunek osobisty w Eurobanku. RRSO tego kredytu wynosi 11,61%. Maksymalna kwota o jaką może ubiegać się Klient to 120 000,00 złotych, natomiast maksymalny okres spłaty wynosi 108 miesięcy.

Sprawdź

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej