Październik 2017 - gdzie otrzymasz najlepszy kredyt gotówkowy?

Zaktualizowano: 2018-11-30 09:56opublikowano: 2017-10-02 11:08

Twój budżet jest za mały by poradzić sobie z nadchodzącymi wydatkami? Nie musisz rezygnować z wymiany sprzętu czy naprawy samochodu. W kryzysowej sytuacji z pomocą przyjdzie Ci możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowe, który być może zachęci Cię nie tylko szybką wypłatą środków ale również niskim kosztem całego zobowiązania. Zanim jednak podpiszesz umowę zastanów się jaka oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza i sprawdź dostępne usługi. Wielu kredytobiorców podpisuje umowę z bankiem z którego usług już korzystają, jednak nie zawsze jest to rozwiązanie najlepsze pod względem finansowym. Jeżeli zależy Ci na tym, by kredyt gotówkowy nie generował dodatkowych kosztów i był łatwy w spłacie dzięki niskiej racie, zapoznaj się z porównaniem oprocentowania dostępnych usług. Korzystając z naszego rankingu nie zajmie to więcej niż kilka minut, a być może pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych w trakcie spłaty zobowiązania.

Październik 2017 - gdzie otrzymasz najlepszy kredyt gotówkowy?

Oferta miesiąca

Mimo dużej konkurencji BGŻ BNP Paribas wciąż utrzymuje się na najwyższej pozycji w rankingu pożyczek na dowolny cel. Oferta jest o tyle ciekawa, że poza niskim oprocentowaniem nominalnym gwarantuje najniższy koszt całkowity, o którym zapomina tak wielu kredytobiorców. By sprawnie porównać wszystkie opłaty związane z kredytem warto sprawdzić RRSO zobowiązania. W przypadku Kredytu gotówkowego dostępnego w BGŻ BNP Paribas rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi tylko 6,54%, co stanowi opłatę niższą niemal o połowę od pozostałych ofert w rankingu.

Maksymalna kwota o jaką może się ubiegać Klient wnioskujący o zadłużenie na dowolny cel to aż 200 000,00 złotych. Spłatę kredytu można rozłożyć nawet na 120 miesięcy dzięki czemu zwiększysz swoją zdolność kredytową rozkładając raty na jak najniższe.Bank umożliwia wcześniejszą spłatę kredytu, bez ponoszenia z tego tytułu dodatkowych opłat.

Sprawdź

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o tej ofercie więcej wypełnij darmowy i niezobowiązujący wniosek. Bank skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły dostosowane do Twoich możliwości.

Kredyt online jest bezpieczny

Obawiasz się, że wypełnienie elektronicznego wniosku nie jest bezpieczne i boisz się uzupełnić formularz z pomocą swoich danych? Obawa przed wypełnieniem wniosku jest nieuzasadniona. Bankowość online jest zabezpieczona, a Twoje dane zostaną wykorzystane tylko do przekazania ich do banku. To równie bezpieczne jak osobista wizyta w banku jednak możesz w ten sposób zaoszczędzić zarówno czas jak i swoje pieniądze. Dla banków bardziej opłacalna jest dystrybucja swoich ofert online co przekłada się na warunki oferowane potencjalnym usługobiorcom. Warto mieć to na uwadze wybierając ofertę, która będzie mieć wpływ na Twój budżet nawet przez kilka lat od jej zaciągnięcia.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!