Plusy kredytów gotówkowych

Zaktualizowano: 2018-11-30 10:08opublikowano: 2017-11-16 11:44

Zadłużenie na dowolny cel jest od kilku lat najchętniej wybieranym produktem bankowym. Klientów, którzy decydują się na podpisanie takiej umowy nie brakuje, dlatego też banki chętnie skupiają się na promocji swoich usług by wyróżnić się wśród ogromnej konkurencji. Dla usługobiorców to najlepszy moment na podjęcie decyzji o kredycie gotówkowym. Nie tylko dzięki mnogości usług promocyjnych ale także ze względu na niskie oprocentowanie nominalne spowodowane niezmiennie niskimi stopami procentowymi Narodowego Banku Polskiego. Analitycy nie są w stanie określić jak długo utrzymają się takie wyniki, ale możemy spodziewać się zmian ze względu na rosnącą inflację. Zaciągnięte kredyty w ciągu najbliższych miesięcy mogą być znacznie tańsze, a co się z tym wiąże korzystniejsze dla kredytobiorców. Jeżeli brakuje Ci gotówki, lub wiesz, że dodatkowe pieniądze będą Ci potrzebne w najbliższym czasie, koniecznie przemyśl, czy wypełnienie wniosku już teraz nie jest najlepszym rozwiązaniem. W tym artykule postaramy się przedstawić najważniejsze atuty kredytów gotówkowych, dzięki czemu przekonasz się, że to rzeczywiście może być dobra oferta gdy brakuje Ci pieniędzy.

Plusy kredytów gotówkowych

Dlaczego warto zdecydować się na kredyt na dowolny cel?

Kredyt gotówkowy wiążą się z minimalną ilością formalności, dzięki temu nawet w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku o kredyt możliwe jest podpisanie umowy. To ogromne udogodnienie, szczególnie dla osób, którym zależy na szybkim dostępie do pieniędzy. Kredyt gotówkowy może rywalizować pod względem czasu wypłacenia gotówki z pożyczkami parabankowymi, które oczywiście na tle kredytów dostępnych w bankach są mniej korzystne ze względu na wyższe opłaty i mniej elastyczne warunki spłaty.

Kredyt gotówkowy można rozłożyć na wygodne raty, dostosowane do możliwości usługobiorcy. Dłuższy okres kredytowania pozwala na zminimalizowanie kosztów i jednoczesne podniesienie zdolności kredytowej. Banki oferują także zróżnicowane zadłużenia pod względem wysokości kredytu, możliwe jest skorzystanie z pożyczki o niewielkiej wartości, aż do kwoty nawet 200 000,00 złotych. Trzeba jednak pamiętać, że maksymalna kwota zadłużenia zależna jest od zdolności kredytowej wnioskującego Klienta.

Wyślij elektroniczny wniosek

Nie masz czasu na spędzanie wielu godzin w oddziałach banków i chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości kredytów na dowolny cel? Złóż wniosek online i czekaj na kontakt z pracownikiem banku. Doradca zadzwoni na wskazany przez Ciebie we wniosku numer telefonu, dzięki czemu osobiście poznasz warunki oferty i zdecydujesz czy jest ona dla Ciebie atrakcyjna. Samo wypełnienie i wysłanie wniosku nie zobowiązuje do podpisania umowy, dzięki temu możesz skontaktować się nawet z kilkoma instytucjami i porównać oferty.

Zachęcamy także do poświęcenia kilku minut i osobistego sprawdzenia rankingu kredytów gotówkowych. To narzędzie może znacznie ułatwić Ci wybór najlepszego zobowiązania, bez konieczności wychodzenia z domu czy wielogodzinnego przeglądania stron banków.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!