Gdzie starać się o pożyczkę gotówkową?

Zaktualizowano: 2018-11-30 13:38opublikowano: 2017-11-27 10:43

Martwi Cię wybór pożyczki ale to dla Ciebie najlepszy sposób by zapewnić sobie dostęp do brakujących środków finansowych? Szukając najatrakcyjniejszego zobowiązania warto sięgnąć po pomoc specjalistów. Na 17bankow.com zapewniamy dostęp do poradników finansowych, a także narzędzia, które pozwoli Ci łatwo wybrać ofertę odpowiednią do Twoich potrzeb, czyli rankingu kredytów gotówkowych. Poszukiwanie najlepszego kredytu pozwolą Ci zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Świadomy wybór zadłużenia pozwoli Ci mieć większą kontrolę nad miesięcznymi wydatkami, dzięki czemu łatwiej będzie Ci spłacić całe zobowiązanie bez problemów w trakcie okresu kredytowania. To szczególnie ważne jeżeli decydujesz się na długi okres spłaty i nie możesz przewidzieć swojej sytuacji finansowej w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Zastanów się jakie warunki będą dla Ciebie najodpowiedniejsze i pod tym kątem przeglądaj oferty.

Gdzie starać się o pożyczkę gotówkową?

Bank czy parabank?

Oferty parabanków są skierowane do Klientów, którzy mogą mieć problem z uzykaniem zgody kredytowej w bankach. Gwarantują wypłatę pieniędzy nawet w ciągu kilku minut, jednak wiąże się to także z wyższymi opłatami jak i mniej elastycznymi warunkami umowy. Dlatego jeżeli masz pewność, że bank jest w stanie udzielić Ci kredyt, nie zastanawiaj się i wybierz ofertę, która zagwarantuje znacznie korzystniejsze warunki. Kredyt w banku zapewni dostęp do pieniędzy bez zbędnych opłat, dodatkowo oferując atrakcyjne warunki dotyczące wysokości kredytu oraz okresu w jakim zostanie on spłacony.

Najlepsze pożyczki gotówkowe

Które banki zapewnią najkorzystniejsze oferty? Aby przekonać się o atrakcyjności kredytów koniecznie sprawdź ranking kredytów, wypełniając pole z kwotą zadłużenia oraz podając okres na jaki chcesz podpisać umowę. Ranking wyświetli oferty zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Na co warto zwrócić uwagę? Koniecznie przyjrzyj się ofertom, które zajmują najwyższe pozycje w rankingu. Eurobank, BGŻ BNP Paribas i PKO Bank Polski aktualnie zachęcają wyjątkowo konkurencyjnym RRSO. Niskie oprocentowanie i minimum opłat okołokredytowych, a do tego możliwość elastycznego wyboru wysokości zobowiązania i okresu spłaty? Właśnie takie warunki mogą zapewnić Ci te oferty kredytowe. Przekonaj się, że zobowiązanie nie musi być kosztowne.

Sprawdź

Tani kredyt z kontem w Eurobanku zapewnia rzeczywistą roczną stopę oprocentowania o wysokości zaledwie 5,12%. Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas zajmuje drugie miejsce w rankingu, oferując RSSO o wartości 9,43%. Natomiast ostatnim wyróżnionym produktem jest Mini ratka w PKO BP, która zapewnia RRSO o wysokości 12,74%. Aby dowiedzieć się więcej, koniecznie sprawdź opisy kredytów na dowolny cel.

Sprawdź

Sprawdź

Jak skontaktować się z bankiem?

Jeżeli chcesz nie tylko zminimalizować koszt kredytu ale przy okazji zależy Ci na tym by otrzymać szybki dostęp do pieniędzy, koniecznie wyślij wniosek elektroniczny. Na naszej stronie masz taką możliwość zupełnie bezpłatnie. Wniosek wypełnisz w ciągu kilku minut, bez wychodzenia z domu. To łatwe i wymaga podania tylko podstawowych danych, które będą przekazane bezpośrednio do banku. Wysłanie formularza nie zobowiązuje do podpisania umowy kredytowej, możesz zatem wysłać taki formularz tylko w celu informacyjnym, by zdobyć wszystkie informacje o kredycie bezpośrednio od pracownika banku.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!