Gdzie starać się o pożyczkę gotówkową?

Zaktualizowano: 30.11.2018 13:38
Opublikowano: 27.11.2017 10:43
Średnia ocena: 5,86/6 Głosów: 21

Martwi Cię wybór pożyczki ale to dla Ciebie najlepszy sposób by zapewnić sobie dostęp do brakujących środków finansowych? Szukając najatrakcyjniejszego zobowiązania warto sięgnąć po pomoc specjalistów. Na 17bankow.com zapewniamy dostęp do poradników finansowych, a także narzędzia, które pozwoli Ci łatwo wybrać ofertę odpowiednią do Twoich potrzeb, czyli rankingu kredytów gotówkowych. Poszukiwanie najlepszego kredytu pozwolą Ci zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Świadomy wybór zadłużenia pozwoli Ci mieć większą kontrolę nad miesięcznymi wydatkami, dzięki czemu łatwiej będzie Ci spłacić całe zobowiązanie bez problemów w trakcie okresu kredytowania. To szczególnie ważne jeżeli decydujesz się na długi okres spłaty i nie możesz przewidzieć swojej sytuacji finansowej w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Zastanów się jakie warunki będą dla Ciebie najodpowiedniejsze i pod tym kątem przeglądaj oferty.

Bank czy parabank?

Oferty parabanków są skierowane do Klientów, którzy mogą mieć problem z uzykaniem zgody kredytowej w bankach. Gwarantują wypłatę pieniędzy nawet w ciągu kilku minut, jednak wiąże się to także z wyższymi opłatami jak i mniej elastycznymi warunkami umowy. Dlatego jeżeli masz pewność, że bank jest w stanie udzielić Ci kredyt, nie zastanawiaj się i wybierz ofertę, która zagwarantuje znacznie korzystniejsze warunki. Kredyt w banku zapewni dostęp do pieniędzy bez zbędnych opłat, dodatkowo oferując atrakcyjne warunki dotyczące wysokości kredytu oraz okresu w jakim zostanie on spłacony.

Najlepsze pożyczki gotówkowe

Które banki zapewnią najkorzystniejsze oferty? Aby przekonać się o atrakcyjności kredytów koniecznie sprawdź ranking kredytów, wypełniając pole z kwotą zadłużenia oraz podając okres na jaki chcesz podpisać umowę. Ranking wyświetli oferty zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Na co warto zwrócić uwagę? Koniecznie przyjrzyj się ofertom, które zajmują najwyższe pozycje w rankingu. Eurobank, BGŻ BNP Paribas i PKO Bank Polski aktualnie zachęcają wyjątkowo konkurencyjnym RRSO. Niskie oprocentowanie i minimum opłat okołokredytowych, a do tego możliwość elastycznego wyboru wysokości zobowiązania i okresu spłaty? Właśnie takie warunki mogą zapewnić Ci te oferty kredytowe. Przekonaj się, że zobowiązanie nie musi być kosztowne.

Tani kredyt z kontem w Eurobanku zapewnia rzeczywistą roczną stopę oprocentowania o wysokości zaledwie 5,12%. Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas zajmuje drugie miejsce w rankingu, oferując RSSO o wartości 9,43%. Natomiast ostatnim wyróżnionym produktem jest Mini ratka w PKO BP, która zapewnia RRSO o wysokości 12,74%. Aby dowiedzieć się więcej, koniecznie sprawdź opisy kredytów na dowolny cel.

Jak skontaktować się z bankiem?

Jeżeli chcesz nie tylko zminimalizować koszt kredytu ale przy okazji zależy Ci na tym by otrzymać szybki dostęp do pieniędzy, koniecznie wyślij wniosek elektroniczny. Na naszej stronie masz taką możliwość zupełnie bezpłatnie. Wniosek wypełnisz w ciągu kilku minut, bez wychodzenia z domu. To łatwe i wymaga podania tylko podstawowych danych, które będą przekazane bezpośrednio do banku. Wysłanie formularza nie zobowiązuje do podpisania umowy kredytowej, możesz zatem wysłać taki formularz tylko w celu informacyjnym, by zdobyć wszystkie informacje o kredycie bezpośrednio od pracownika banku.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj