Jak ułatwić sobie spłatę kredytu gotówkowego?

Zaktualizowano: 2018-11-30 10:15opublikowano: 2017-12-11 07:25

Jesteś w trudnej sytuacji finansowej i szukasz pomocy pod postacią kredytu gotówkowego. Gdy zależy Ci na łatwej spłacie kredytu możesz samodzielnie zadbać o to, by okres kredytowania nie stał się uciążliwy. To szczególnie ważne, jeżeli planujesz podpisać umowę o długim terminie spłaty i nie możesz przewidzieć swojej sytuacji finansowej za kilka lat. Im niższe opłaty okołokredytowe i oprocentowanie nominalne, tym mniejsza rata miesięczna. Zadbaj zatem o korzystną umowę i dopiero mając pewność, że będziesz w stanie spłacić zobowiązanie, podpisz dokumenty.

Jak ułatwić sobie spłatę kredytu gotówkowego?

W tym artykule podpowiemy Ci co zrobić by jak najlepiej skorzystać z kredytu na dowolny cel, a także jak szukać zadłużeń, które oferują jak najlepsze warunki.

Sprawdź ranking kredytów

Wybór kredytu na dowolny cel nie jest łatwy. Wszystkie banki działające na rynku zapewniają, że to ich produkty należą do najkorzystniejszych. Reklamy i informacje prasowe nie oddają jednak całej prawdy o zobowiązaniach, które bardzo często mimo niskiego oprocentowania dodatkowo pobierają szereg opłat okołokredytowych, które znacznie zwiększają kwotę jaką musi spłacić Klient banku. Co zrobić by faktycznie zapłacić mniej za pożyczkę? W tym celu najlepszym sposobem na wyeliminowanie niekorzystnych produktów finansowych jest skorzystanie z rankingu kredytów gotówkowych. To narzędzie, które z łatwością pomoże Ci poznać warunki pożyczek i dostarczy wszystkie informacje jakich potrzebuje Klient banku.

Wpisując w odpowiednie pola parametry interesującego Cię kredytu (wysokość zadłużenia, okres kredytowania), ranking wyświetli oferty, zgodnie z ich atrakcyjnością. Na wynik rankingu wpływ ma nie tylko oprocentowanie nominalne ale przede wszystkim RRSO oferty. Dzięki temu Klient może wybrać ofertę, która rzeczywiście zapewnia najniższe opłaty i nie będzie problematyczna w trakcie okresu spłaty. Dodatkowo gwarantujemy dostęp do informacji na temat możliwości skorzystania z wakacji kredytowych, wcześniejszej spłaty kredytu i opłat z tym związanych, a także pozostałych warunków, które mogą mieć wpływ na atrakcyjność umowy kredytowej.

Wydaj pieniądze tak jak chcesz

Kredyt gotówkowy w odróżnieniu od pozostałych usług finansowych dostępnych w bankach dedykowany jest na dowolne wydatki. Klient wypełniając formalności związane z zadłużeniem nie musi podawać informacji w jaki sposób wyda kredytowane pieniądze. Cel zaciągnięcia kredytu zależy wyłącznie od potrzeb usługobiorcy. Możliwe jest pokrycie bieżących wydatków, spełnienie nawet tych bardziej kosztownych planów, takich jak remont, kupno samochodu, wykupienie zagranicznych wczasów.

Pod względem możliwości wykorzystania środków i łatwości w uzyskaniu pieniędzy, kredyt gotówkowy zbliżony jest do pożyczki parabankowej. Wyróżnia się jednak znacznie niższymi kosztami i większymi możliwościami względem wysokości zadłużenia oraz okresu kredytowania. Decydując się na ofertę parabanku otrzymasz pieniądze praktycznie od ręki, musisz jednak pamiętać o tym, że spłata może być wyznaczona nawet w ciągu kilku tygodni, a najwyższa wartość pożyczki to maksymalnie kilka tysięcy złotych.

Dlatego, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, by otrzymać zgodę kredytową w banku, zachęcamy do wyboru oferty znacznie korzystniejszej i łatwiejszej w spłacie.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!