Jak ułatwić sobie spłatę kredytu gotówkowego?

Zaktualizowano: 30.11.2018 10:15
Opublikowano: 11.12.2017 07:25
Średnia ocena: 5,88/6 Głosów: 16

Jesteś w trudnej sytuacji finansowej i szukasz pomocy pod postacią kredytu gotówkowego. Gdy zależy Ci na łatwej spłacie kredytu możesz samodzielnie zadbać o to, by okres kredytowania nie stał się uciążliwy. To szczególnie ważne, jeżeli planujesz podpisać umowę o długim terminie spłaty i nie możesz przewidzieć swojej sytuacji finansowej za kilka lat. Im niższe opłaty okołokredytowe i oprocentowanie nominalne, tym mniejsza rata miesięczna. Zadbaj zatem o korzystną umowę i dopiero mając pewność, że będziesz w stanie spłacić zobowiązanie, podpisz dokumenty.

W tym artykule podpowiemy Ci co zrobić by jak najlepiej skorzystać z kredytu na dowolny cel, a także jak szukać zadłużeń, które oferują jak najlepsze warunki.

Sprawdź ranking kredytów

Wybór kredytu na dowolny cel nie jest łatwy. Wszystkie banki działające na rynku zapewniają, że to ich produkty należą do najkorzystniejszych. Reklamy i informacje prasowe nie oddają jednak całej prawdy o zobowiązaniach, które bardzo często mimo niskiego oprocentowania dodatkowo pobierają szereg opłat okołokredytowych, które znacznie zwiększają kwotę jaką musi spłacić Klient banku. Co zrobić by faktycznie zapłacić mniej za pożyczkę? W tym celu najlepszym sposobem na wyeliminowanie niekorzystnych produktów finansowych jest skorzystanie z rankingu kredytów gotówkowych. To narzędzie, które z łatwością pomoże Ci poznać warunki pożyczek i dostarczy wszystkie informacje jakich potrzebuje Klient banku.

Wpisując w odpowiednie pola parametry interesującego Cię kredytu (wysokość zadłużenia, okres kredytowania), ranking wyświetli oferty, zgodnie z ich atrakcyjnością. Na wynik rankingu wpływ ma nie tylko oprocentowanie nominalne ale przede wszystkim RRSO oferty. Dzięki temu Klient może wybrać ofertę, która rzeczywiście zapewnia najniższe opłaty i nie będzie problematyczna w trakcie okresu spłaty. Dodatkowo gwarantujemy dostęp do informacji na temat możliwości skorzystania z wakacji kredytowych, wcześniejszej spłaty kredytu i opłat z tym związanych, a także pozostałych warunków, które mogą mieć wpływ na atrakcyjność umowy kredytowej.

Wydaj pieniądze tak jak chcesz

Kredyt gotówkowy w odróżnieniu od pozostałych usług finansowych dostępnych w bankach dedykowany jest na dowolne wydatki. Klient wypełniając formalności związane z zadłużeniem nie musi podawać informacji w jaki sposób wyda kredytowane pieniądze. Cel zaciągnięcia kredytu zależy wyłącznie od potrzeb usługobiorcy. Możliwe jest pokrycie bieżących wydatków, spełnienie nawet tych bardziej kosztownych planów, takich jak remont, kupno samochodu, wykupienie zagranicznych wczasów.

Pod względem możliwości wykorzystania środków i łatwości w uzyskaniu pieniędzy, kredyt gotówkowy zbliżony jest do pożyczki parabankowej. Wyróżnia się jednak znacznie niższymi kosztami i większymi możliwościami względem wysokości zadłużenia oraz okresu kredytowania. Decydując się na ofertę parabanku otrzymasz pieniądze praktycznie od ręki, musisz jednak pamiętać o tym, że spłata może być wyznaczona nawet w ciągu kilku tygodni, a najwyższa wartość pożyczki to maksymalnie kilka tysięcy złotych.

Dlatego, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, by otrzymać zgodę kredytową w banku, zachęcamy do wyboru oferty znacznie korzystniejszej i łatwiejszej w spłacie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj