Kredyt gotówkowy - Pieniądze jeszcze w tym roku na twoim koncie

Zaktualizowano: 30.11.2018 10:25
Opublikowano: 20.12.2017 11:39
Średnia ocena: 5,86/6 Głosów: 22

Grudzień to miesiąc, kiedy wydajemy więcej i często nie liczymy pieniędzy w domowym budżecie. To ostatnia szansa, by jeszcze w tym roku uzyskać kredyt gotówkowy, który być może będzie potrzebny. Niezależnie od tego, w jakim celu potrzebujesz gotówki, oferta banków jest bogata i co ważniejsze, nadal obowiązują atrakcyjne warunki finansowe, dzięki temu, że stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego wciąż są na rekordowo niskim poziomie. Analitycy zapowiadają, że prawdopodobnie w nadchodzącym roku oprocentowanie zostanie podniesione, więc to ostatni dzwonek, jeśli chcesz zapłacić za swój kredyt mniej. Decydując się na kredyt, masz jeszcze możliwość otrzymać pieniądze i wykorzystać je przed świętami, niezależnie od tego, na co je przeznaczysz. Wszystko to dzięki ułatwionym formalnościom i gwarancji wypłaty środków w ciągu jednego dnia od zawarcia umowy.

Wyślij wniosek online i oszczędzaj czas

Koniec roku zawsze przynosi dużo niespodziewanych wydatków i liczne sprawy, które trzeba zakończyć jeszcze w tym miesiącu. Czasu jest zatem coraz mniej, a każda możliwość zaoszczędzenia go jest na miarę złota. Dlatego zachęcamy do skorzystania z formularza online, który nie tylko wypełnisz bez wychodzenia z domu, ale dodatkowo zrobisz to zaledwie w ciągu kilku minut. Aby prawidłowo wypełnić wniosek, wystarczy podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu (konieczny do kontaktu zwrotnego ze strony banku), kwotę kredytu, a także opcjonalnie numer PESEL, który pozwoli pracownikowi banku zweryfikować potencjalnego Klienta.

Wysłanie wniosku nie zobowiązuje do podpisania umowy kredytowej, pozwala jednak dokładnie zapoznać się z ofertą i poznać warunki kredytu, dostosowanego do indywidualnych możliwości. To świetna okazja do zadania pytań dotyczących umowy, pracownik banku będzie w stanie udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Koniec roku 2017 - Który kredyt gotówkowy wybrać?

Niskie oprocentowanie nominalne to nie wszystko, najlepsze zadłużenie na dowolny cel to przede wszystkim jak najniższe RRSO oferty. Choć podanie rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania jest obecnie obowiązkiem banków, zgodnie z Prawem bankowym, informacja ta często znajduje się zapisana pod ofertą, znacznie mniejszym drukiem i nie zawsze jest widoczna dla usługobiorców. Na naszej stronie możesz skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych, dzięki któremu szybko sprawdzisz wszystkie parametry, mające ogromny wpływ na spłatę zobowiązania.

Szukasz porady, która oferta kredytu gotówkowego sprawdzi się najlepiej by sfinansować Twoje potrzeby z końcem roku? Polecamy Kredyt Gotówkowy oferowany przez BGŻ BNP Paribas. RRSO tego zobowiązania wynosi tylko 9,43%. Maksymalna kwota, o jaką może ubiegać się kredytobiorca to aż 200 000,00 złotych, choć należy pamiętać, że bank wyznacza indywidualnie kwotę zgodnie z możliwościami usługobiorcy. Bank zapewnia stałą ratę przez cały okres trwania umowy, którą można rozłożyć nawet na 120 miesięcy. Ofertę można ubezpieczyć, choć bank nie wymaga tego, by otrzymać zgodę kredytową.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj