Kredyt gotówkowy - Pieniądze jeszcze w tym roku na twoim koncie

Zaktualizowano: 2018-11-30 10:25opublikowano: 2017-12-20 11:39

Grudzień to miesiąc, kiedy wydajemy więcej i często nie liczymy pieniędzy w domowym budżecie. To ostatnia szansa, by jeszcze w tym roku uzyskać kredyt gotówkowy, który być może będzie potrzebny. Niezależnie od tego, w jakim celu potrzebujesz gotówki, oferta banków jest bogata i co ważniejsze, nadal obowiązują atrakcyjne warunki finansowe, dzięki temu, że stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego wciąż są na rekordowo niskim poziomie. Analitycy zapowiadają, że prawdopodobnie w nadchodzącym roku oprocentowanie zostanie podniesione, więc to ostatni dzwonek, jeśli chcesz zapłacić za swój kredyt mniej. Decydując się na kredyt, masz jeszcze możliwość otrzymać pieniądze i wykorzystać je przed świętami, niezależnie od tego, na co je przeznaczysz. Wszystko to dzięki ułatwionym formalnościom i gwarancji wypłaty środków w ciągu jednego dnia od zawarcia umowy.

Kredyt gotówkowy - Pieniądze jeszcze w tym roku na twoim koncie

Wyślij wniosek online i oszczędzaj czas

Koniec roku zawsze przynosi dużo niespodziewanych wydatków i liczne sprawy, które trzeba zakończyć jeszcze w tym miesiącu. Czasu jest zatem coraz mniej, a każda możliwość zaoszczędzenia go jest na miarę złota. Dlatego zachęcamy do skorzystania z formularza online, który nie tylko wypełnisz bez wychodzenia z domu, ale dodatkowo zrobisz to zaledwie w ciągu kilku minut. Aby prawidłowo wypełnić wniosek, wystarczy podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu (konieczny do kontaktu zwrotnego ze strony banku), kwotę kredytu, a także opcjonalnie numer PESEL, który pozwoli pracownikowi banku zweryfikować potencjalnego Klienta.

Wysłanie wniosku nie zobowiązuje do podpisania umowy kredytowej, pozwala jednak dokładnie zapoznać się z ofertą i poznać warunki kredytu, dostosowanego do indywidualnych możliwości. To świetna okazja do zadania pytań dotyczących umowy, pracownik banku będzie w stanie udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Koniec roku 2017 - Który kredyt gotówkowy wybrać?

Niskie oprocentowanie nominalne to nie wszystko, najlepsze zadłużenie na dowolny cel to przede wszystkim jak najniższe RRSO oferty. Choć podanie rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania jest obecnie obowiązkiem banków, zgodnie z Prawem bankowym, informacja ta często znajduje się zapisana pod ofertą, znacznie mniejszym drukiem i nie zawsze jest widoczna dla usługobiorców. Na naszej stronie możesz skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych, dzięki któremu szybko sprawdzisz wszystkie parametry, mające ogromny wpływ na spłatę zobowiązania.

Szukasz porady, która oferta kredytu gotówkowego sprawdzi się najlepiej by sfinansować Twoje potrzeby z końcem roku? Polecamy Kredyt Gotówkowy oferowany przez BGŻ BNP Paribas. RRSO tego zobowiązania wynosi tylko 9,43%. Maksymalna kwota, o jaką może ubiegać się kredytobiorca to aż 200 000,00 złotych, choć należy pamiętać, że bank wyznacza indywidualnie kwotę zgodnie z możliwościami usługobiorcy. Bank zapewnia stałą ratę przez cały okres trwania umowy, którą można rozłożyć nawet na 120 miesięcy. Ofertę można ubezpieczyć, choć bank nie wymaga tego, by otrzymać zgodę kredytową.

Sprawdź

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!