Zapłać mniej niż w parabanku

Zaktualizowano: 2018-11-30 10:30opublikowano: 2018-01-08 14:18

Firmy pożyczkowe cieszą się popularnością ze względu na łatwy dostęp do pieniędzy i niemal brak formalności. Czy warto jednak przepłacać, mając możliwość skorzystać z usług, które także zapewniają szybką wypłatę środków, dodatkowo gwarantując znacznie lepsze warunki finansowe zadłużenia? Jeżeli potrzebujesz pieniędzy i myślisz poważnie nad pożyczką, koniecznie zainteresuj się kredytami gotówkowymi. Nie tylko będziesz mieć pewność, że zapłacisz mniej niż w parabanku ale także dostosujesz kredyt do swoich preferencji i znacznie łatwiej spłacisz zobowiązanie. W tym artykule wyszczególnimy różnice między pożyczkami udzielanymi w bankach oraz poza nimi. Dzięki temu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję i samodzielnie wybrać ofertę, która będzie najlepsza dla Twoich możliwości.

Zapłać mniej niż w parabanku

Szybciej nie oznacza korzystniej

Parabanki oferują wypłatę środków finansowych niemal od ręki. To fantastyczne rozwiązanie gdy nagli Cię czas, a Twój budżet wymaga natychmiastowej interwencji. Pożyczka tego typu skierowana jest jednak do osób, które nie spełniają pewnych kryteriów wyznaczonych przez banki, brak potwierdzenia stałego źródła zatrudnienia, niekorzystne wpisy w Biurze Informacji Kredytowym oraz wszystkie inne przeciwności, uniemożliwiające uzyskanie zgody kredytowej.

Pożyczka w parabanku wiąże się z krótkim okresem spłaty, często w systemie tygodniowym, co oznacza, że zobowiązanie trzeba spłacić w krótkim czasie, ponosząc wysokie opłaty. Maksymalna kwota pożyczki to od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Są to zatem drobne zadłużenia, które nie będą w stanie pokryć wielu wydatków. Parabanki nie umożliwiają skorzystania z odroczenia spłaty lub wakacji kredytowych.

Bank oferując kredyt na dowolny cel jest w stanie zapewnić długi okres kredytowania, a także zawieszenie spłaty lub wydłużenie okresu umowy, by ułatwić kredytobiorcy spłatę pożyczki.

Kredyt gotówkowy to także minimum formalności i szybka wypłata pieniędzy. Po podpisaniu umowy kredytowej środki można wypłacić nawet w ciągu jednego dnia. To ogromne ułatwienie i szansa dla osób którym zależy na gotówce w nagłej sytuacji. Oferta tradycyjnej instytucji finansowej to także mniejszy koszt i brak ukrytych opłat. Z łatwością możesz sprawdzić RRSO oferty i porównać usługi pod względem całkowitego kosztu, co trudne jest w przypadku parabanków.

Skorzystaj z darmowej pomocy

Na naszej stronie znajdziesz aktualny ranking, który opracowany jest w pełni obiektywnie, na podstawie rzetelnych danych odnoszących się do dostępnych usług. Możesz skorzystać z porównania całkowicie darmowo, bez obaw o konieczność poświęcania wielu godzin na zbieranie informacji o kredytach. Ranking pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, jeżeli Twój wybór zadłużenia ulegnie zmianie pod wpływem porównania. Przekonaj się ile zapłacisz za zaciągnięcie zadłużenia, ile wynosić będzie miesięczna rata, a także jakie warunki musisz spełnić by otrzymać zgodę kredytową. Wszystko to dostępne bez wychodzenia z domu, w tym momencie gdy będziesz mieć na to czas.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!