Luty 2018 - ranking pożyczek gotówkowych

Opublikowano: 2018-02-01 13:24

Szukasz kredytu gotówkowego ale masz już dość przeglądania niejasnych ofert na stronach banków? Z pomocą rankingu pożyczek gotówkowych, szybko przekonasz się, że wybór zobowiązania może być prosty i co ważniejsze przynieść Ci korzyści.

Luty 2018 - ranking pożyczek gotówkowych

Nawet skrupulatnie oszczędzając, możesz natrafić w swoim życiu na trudności finansowe, których nie będziesz w stanie pokonać samodzielnie. W takiej sytuacji kredyt gotówkowy to często jedyna opcja, by bez zbędnych komplikacji zyskać potrzebną gotówkę, w krótkim czasie. Już ponad 30,00% pełnoletnich Polaków posiada zobowiązanie finansowe, zaciągnięte na dowolny cel. Co wskazuje jednoznacznie na to, że produkty tego typu są niezwykle popularne i przekonały do siebie ogromną ilość konsumentów. Z naszych porad skorzystało już niemal 60 000,00 osób, dlatego jeżeli jesteś na etapie wyboru zadłużenia, zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie Ci oferujemy.

Oferta miesiąca

W rankingu pożyczek gotówkowych na pierwszym miejscu, ponownie znajduje się, od dłuższego czasu, bezkonkurencyjny Kredyt Gotówkowy z oferty BGŻ BNP Paribas. To oferta skierowana do Klientów o różnych potrzebach, wszystko dzięki ogromnej elastyczności warunków. Choć maksymalna kwota kredytu zależy od zdolności wnioskującego usługobiorcy, bank przewiduje, że maksymalna kwota, jaką jest w stanie udzielić w ramach Kredytu Gotówkowego, to aż 200 000,00 złotych. Atutem oferty jest długi okres kredytowania, gdyż raty można rozłożyć w okresie od 6 do 120 miesięcy. Oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi tylko 6,99%, a prowizja banku za udzielenie zobowiązania to 3,90%. Pozwala to na obniżenie kosztów i pewność, że podpisanie umowy nie będzie wiązało się ze zbyt kosztownymi ratami.

Sprawdź

Klient ubiegający się o pożyczkę w BGŻ BNP Paribas musi pamiętać, że bank wymaga zaświadczenia o zarobkach. Warunkiem jest również zgoda współmałżonka w przypadku kredytu powyżej 15 000,00 złotych. Bank umożliwia negocjację oprocentowania, szczególnie w przypadku stałych Klientów, korzystających z innych usług instytucji.

Zdecyduj się na szybki wniosek online

Gdy zależy Ci na czasie i pieniędzy potrzebujesz ze względu na nagłe wydatki, to wypełnienie formularza online jestnajlepszym rozwiązaniem, które pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilka godzin, Prawidłowo uzupełniony wniosek zapewnia szybki kontakt telefoniczny z oracownikiem banku, nawet w ciągu kilkunastu minut od wysłania formularza. W rozmowie poznasz indywidualnie dostosowaną ofertę banku, z której możesz skorzystać ale nie masz takiego obowiązku. Wypełnienie i wysłanie wniosku nie zobowiązuje bowiem do podpisania umowy kredytowej i może być traktowane wyłącznie informacyjnie.

Na naszej stronie znajdziesz darmowe wnioski, które wysyłane są bezpośrednio do banków. Ich wypełnienie trwa kilka minut i wymaga tylko kilku najpotrzebniejszych informacji. Nie musisz zatem poświęcać swojego wolnego czasu, dodatkowo możesz czerpać z korzyści w przypadku ofert, które dostępne są tylko za pośrednictwem bankowości internetowej, a zapewniają lepsze warunki finansowe.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!