Skorzystaj z rekordowo tanich kredytów gotówkowych

Opublikowano: 2018-02-13 12:04

Stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego wciąż nie odnotowały wzrostu, to doskonała okazja do zaciągnięcia kredytu o korzystniejszej umowie. Możesz zapłacić mniej i cieszyć się łatwą spłatą zobowiązania przez cały okres trwania umowy. Rada Polityki Pieniężnej nie informuje jednoznacznie o dalszych planach związanych ze stopami procentowymi, jednak eksperci finansowi zapowiadają, że inflacja, która nieustannie rośnie będzie miała jeszcze w tym roku wpływ na podwyższenie kosztów udzielanych zadłużeń finansowych. Dlatego też, jeżeli potrzebujesz gotówki lub wiesz, że w najbliższym czasie będziesz jej potrzebować, zapoznaj się z dostępnymi ofertami i zaoszczędź nawet kilkaset złotych.

Skorzystaj z rekordowo tanich kredytów gotówkowych

Najniższe RRSO

Przed podpisaniem umowy kredytowej, upewnij się, że RRSO tego kredytu zaoferuje Ci faktycznie najlepsze warunki. Aby nie tracić czasu, możesz skorzystać z rankingu, który jest opublikowany na naszej stronie i regularnie aktualizowany. Zapewniamy rzetelne wiadomości o najlepszych ofertach finansowych, dostępnych na rynku oraz szansę na darmowe porównanie usług, dzięki kalkulatorom rat oraz zdolności kredytowej. Z naszą pomocą, wybór Twojego kredytu będzie prosty i nie będziesz poświęcać temu wielu godzin. Określając swoje preferencje kredytowe, w tym wartość zadłużenia oraz okres przez jaki chcesz spłacać pożyczkę, nawet w ciągu kilku minut poznasz kilka najatrakcyjniejszych usług.

Obecnie wśród najlepszych zadłużeń możemy wyróżnić usługi BGŻ BNP Paribas, Eurobanku oraz PKO Banku Polskiego. Zarówno oprocentowanie tych ofert, jak i opłaty dodatkowe powodują, że RRSO zadłużeń nie przekracza 13,00%, dzięki czemu ich koszt pozwala na łatwą spłatę, bez ryzyka, że miesięczna rata będzie zbyt wysoka.

Sprawdź Sprawdź Sprawdź

Już za kilka miesięcy zostanie podniesiona stopa procentowa NBP, co będzie miało realny wpływ na wyższe oprocentowanie. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania także zostanie podniesiona i całkowity koszt zaciągnięcia pożyczki, może przekroczyć Twoje możliwości finansowe.

Wyślij wniosek i dowiedź się więcej

Jeżeli informacje, które zdobędziesz dzięki naszej stronie nie są dla Ciebie wystarczające, by podjąć decyzję o podpisaniu konkretnej umowy, możesz swobodnie wysłać wniosek kredytowy i porozmawiać z przedstawicielem banku. Wypełnienie wniosku nie zobowiązuje do podjęcia kredytu ale ułatwia przejście przez wszystkie formalności. Prawidłowo wypełniony formularz pozwala na to, by konsultant banku oddzwonił do Ciebie nawet w ciągu kilkunastu minut. Przedstawiona przez niego oferta może Cię zainteresować, na tyle, by rzeczywiście zdecydować się na usługę i cieszyć się dodatkową gotówką w krótkim czasie.

Pamiętaj, że przed podpisaniem umowy kredytowej musisz dobrze zapoznać się z warunkami na które wyrażasz zgodę. Jeżeli, któreś podpunkty umowy są dla Ciebie niejednoznaczne, wyjaśnij to zanim złożysz swój podpis na dokumencie. Pracownik banku ma obowiązek poinformować Cię o szczegółach umowy, a Ty jako kredytobiorca, musisz zdawać sobie sprawę jakie warunki będą Cię obowiązywać, nawet przez kilka lat od zaciągnięcia kredytu.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!