Skorzystaj z rekordowo tanich kredytów gotówkowych

Opublikowano: 13.02.2018 12:04
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 17

Stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego wciąż nie odnotowały wzrostu, to doskonała okazja do zaciągnięcia kredytu o korzystniejszej umowie. Możesz zapłacić mniej i cieszyć się łatwą spłatą zobowiązania przez cały okres trwania umowy. Rada Polityki Pieniężnej nie informuje jednoznacznie o dalszych planach związanych ze stopami procentowymi, jednak eksperci finansowi zapowiadają, że inflacja, która nieustannie rośnie będzie miała jeszcze w tym roku wpływ na podwyższenie kosztów udzielanych zadłużeń finansowych. Dlatego też, jeżeli potrzebujesz gotówki lub wiesz, że w najbliższym czasie będziesz jej potrzebować, zapoznaj się z dostępnymi ofertami i zaoszczędź nawet kilkaset złotych.

Najniższe RRSO

Przed podpisaniem umowy kredytowej, upewnij się, że RRSO tego kredytu zaoferuje Ci faktycznie najlepsze warunki. Aby nie tracić czasu, możesz skorzystać z rankingu, który jest opublikowany na naszej stronie i regularnie aktualizowany. Zapewniamy rzetelne wiadomości o najlepszych ofertach finansowych, dostępnych na rynku oraz szansę na darmowe porównanie usług, dzięki kalkulatorom rat oraz zdolności kredytowej. Z naszą pomocą, wybór Twojego kredytu będzie prosty i nie będziesz poświęcać temu wielu godzin. Określając swoje preferencje kredytowe, w tym wartość zadłużenia oraz okres przez jaki chcesz spłacać pożyczkę, nawet w ciągu kilku minut poznasz kilka najatrakcyjniejszych usług.

Obecnie wśród najlepszych zadłużeń możemy wyróżnić usługi BGŻ BNP Paribas, Eurobanku oraz PKO Banku Polskiego. Zarówno oprocentowanie tych ofert, jak i opłaty dodatkowe powodują, że RRSO zadłużeń nie przekracza 13,00%, dzięki czemu ich koszt pozwala na łatwą spłatę, bez ryzyka, że miesięczna rata będzie zbyt wysoka.

Już za kilka miesięcy zostanie podniesiona stopa procentowa NBP, co będzie miało realny wpływ na wyższe oprocentowanie. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania także zostanie podniesiona i całkowity koszt zaciągnięcia pożyczki, może przekroczyć Twoje możliwości finansowe.

Wyślij wniosek i dowiedź się więcej

Jeżeli informacje, które zdobędziesz dzięki naszej stronie nie są dla Ciebie wystarczające, by podjąć decyzję o podpisaniu konkretnej umowy, możesz swobodnie wysłać wniosek kredytowy i porozmawiać z przedstawicielem banku. Wypełnienie wniosku nie zobowiązuje do podjęcia kredytu ale ułatwia przejście przez wszystkie formalności. Prawidłowo wypełniony formularz pozwala na to, by konsultant banku oddzwonił do Ciebie nawet w ciągu kilkunastu minut. Przedstawiona przez niego oferta może Cię zainteresować, na tyle, by rzeczywiście zdecydować się na usługę i cieszyć się dodatkową gotówką w krótkim czasie.

Pamiętaj, że przed podpisaniem umowy kredytowej musisz dobrze zapoznać się z warunkami na które wyrażasz zgodę. Jeżeli, któreś podpunkty umowy są dla Ciebie niejednoznaczne, wyjaśnij to zanim złożysz swój podpis na dokumencie. Pracownik banku ma obowiązek poinformować Cię o szczegółach umowy, a Ty jako kredytobiorca, musisz zdawać sobie sprawę jakie warunki będą Cię obowiązywać, nawet przez kilka lat od zaciągnięcia kredytu.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj