Dodatkowe pieniądze na długi weekend

Opublikowano: 2018-04-20 12:38

Planujesz wypoczynek z najbliższymi i szukasz sposobu, by sfinansować małym kosztem swój wyjazd? Długi weekend majowy lub zbliżający się sezon wakacyjny to doskonałe okazje do skorzystania z zadłużenia finansowego i zrealizowania swoich marzeń bez obawy o wysokie odsetki. Niskie stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego dają szansę na podpisanie bardzo korzystnej umowy i cieszenia się dodatkowymi pieniędzmi, których potrzebujesz. Poświęcając kilka minut uda Ci się porównać dostępne oferty i wybrać najlepsze zobowiązanie. Zapewniamy aktualne informacje o promocjach, a także możliwość porównania kosztów zadłużeń. Z naszą pomocą za kredyt gotówkowy zapłacisz mniej, a formalności związane z zaciągnięciem zobowiązania okażą się mniej skomplikowane, niż Ci się wydaje.

Dodatkowe pieniądze na długi weekend

Ranking kredytów - łatwy sposób na porównanie ofert

Ilość dostępnych kredytów gotówkowych zniechęca Cię do samodzielnego zbierania informacji na ich temat? Możesz spędzić wiele godzin, rozmawiając z pracownikami banków, przeznaczyć na to swój wolny czas lub skorzystać z darmowego rankingu, który publikujemy na www.17bankow.com. Gwarantujemy, że w ciągu kilku minut uda Ci się znaleźć kredyt z najtańszym kosztem, który spełni Twoje oczekiwania. Poza oprocentowaniem kredytów możesz sprawdzić także pozostałe warunki dostępnych umów, m.in. RRSO, maksymalną kwotę zobowiązania, okres kredytowania, a także warunki dodatkowe związane z podpisaniem umowy kredytowej.

Miej na szczególnej uwadze rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, to wartość, dzięki której poznasz najtańsze zobowiązanie, unikając wysokiego kosztu całkowitego.

Polecamy

Obecnie do najtańszych pożyczek gotówkowych zaliczamy aż dwie oferty BGŻ BNP Paribas. RRSO Kredytu Gotówkowego oraz iGotówki nie przekracza 10,00%, dzięki czemu to aktualnie najtańsze zadłużenia dostępne na rynku. Bank zapewnia minimum formalności, szczególnie w przypadku iGotówki, gdyż oferta jest dostępna online. BGŻ BNP Paribas zapewnia szybką wypłatę pieniędzy na rachunek Klienta, a wstępna decyzja kredytowa wydawana jest nawet w ciągu kilkunastu minut. Kredyt Gotówkowy zainteresuje osoby, które szukają kredytu o wysokiej kwocie i długim okresie spłaty (maksymalna wartość zobowiązania to 200 000,00 złotych, najdłuższy okres kredytowania to aż 120 miesięcy), i Gotówka jest ofertą, która sprawdzi się w przypadku osób, które szukają usług elektronicznych, jednocześnie ceniąc sobie elastyczne warunki (okres kredytowania do 84 miesięcy, maksymalna kwota zadłużenia 30 000,00 złotych).

Skontaktuj się z bankiem

Wysyłając wniosek online, będziesz mieć możliwość porozmawiać z pracownikiem placówki banku, bez konieczności umawiania się na wizytę w oddziale. Konsultant oddzwoni na Twój numer telefonu, przedstawi ofertę, a także odpowie na wszystkie Twoje pytania. Tym sposobem rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości i być może zdecydujesz, czy oferta kredytowa jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że wysłanie wniosku dostępnego na naszej stronie, nie zobowiązuje do podpisania umowy.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!