Kredyt gotówkowy dla niezdecydowanych

Opublikowano: 2018-05-09 12:38

Wybranie odpowiedniego kredytu gotówkowego wcale nie jest proste, szczególnie jeżeli chcesz uniknąć wysokich rat i zależy Ci na łatwym dostępie do dodatkowej gotówki w krótkim czasie. Wydaje Ci się, że większość ofert na dowolny cel posiada ukryte koszty i w rzeczywistości zapłacisz dużo więcej, niż jest to obiecywane w reklamach banków? Zapewniamy, że z naszą pomocą, poznasz oferty, które wyróżniają się wśród pozostałych pożyczek i gwarantują bardzo dobre warunki, zarówno finansowe, jak i te obowiązujące w trakcie ubiegania się o kredyt i podczas jego spłaty. Znajdź kilka minut na przeczytanie naszych artykułów oraz sprawdzenie rankingu kredytów gotówkowych, który znajduje się na 17bankow.com.

Kredyt gotówkowy dla niezdecydowanych

Jak zweryfikować koszt kredytu?

Chcesz wiedzieć, ile dokładnie zapłacisz za zaciągnięcie zadłużenia? Porównaj oferty banków pod względem RRSO, to najprostszy sposób, by wybrać usługę o najniższym koszcie całkowitym. Uchronisz się przed wyborem pozornie atrakcyjnego zadłużenia i będziesz mieć pewność, że kredyt na który się zdecydujesz, nie przewiduje licznych opłat dodatkowych. Coraz więcej banków obniża oprocentowanie nominalne kredytów, jednocześnie podnosząc prowizję lub opłatę przygotowawczą. Klient, który nie ma okazji sprawdzić rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, może nieświadomie zdecydować się na warunki, które nie są dla niego najkorzystniejsze. Co zrobić, by w krótkim czasie, a zarazem wiarygodnie, porównać oferty banków? Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego rankingu oraz kalkulatora kredytowego, który udostępniamy na naszej stronie.

Oferta miesiąca

Zgodnie z rankingiem, obecnie najlepszą ofertę kredytu gotówkowego oferuje BGŻ BNP Paribas. Kredyt Gotówkowy dostępny jest w tym banku zarówno dla nowych, jak i stałych Klientów, nie wymaga założenia konta osobistego, a dodatkowo nie wymaga, ale umożliwia ubezpieczenie zobowiązania. Ogromnym atutem usługi, jest bardzo niskie RRSO, które wynosi zaledwie 9,46%. Oprocentowanie nominalne tego zadłużenia wynosi 6,99%, prowizja 3,90%, bank nie pobiera opłaty przygotowawczej. Spłacając zadłużenie, możesz zdecydować się na uregulowanie kredytu przed upływem terminu, wyznaczonego w umowie. BGŻ BNP Paribas nie pobiera z tego tytułu dodatkowej prowizji, jednocześnie dając szansę na oszczędność i spłacenie kredytu mniejszym kosztem. Warunkiem, wymaganym przez bank do uzyskania kredytu, jest oczywiście posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej, która weryfikowana jest na podstawie zaświadczenia o stałych dochodach oraz ich wysokości.

Przed wysłaniem wniosku

Masz już pewność, który z kredytów jest dla Ciebie odpowiedni? Poświęć przynajmniej kilka minut na zastanowienie się, czego oczekujesz od kredytu i jakie są Twoje aktualne potrzeby finansowe. Przeanalizuj swój domowy budżet i postaraj się ustalić jakie raty będą dla Ciebie komfortowe. Może okazać się, że wcale nie potrzebujesz tak wysokiego zadłużenia lub lepiej poradzisz sobie z kredytem rozłożonym na więcej rat. Refleksja nad budżetem, a także ustalenie czego potrzebujesz, będzie miało ogromny wpływ nie tylko na wybór kredytu, ale także cały jego przebieg.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!