Co wyróżnia kredyt gotówkowy?

Zaktualizowano: 2018-11-27 13:59opublikowano: 2018-06-14 12:49

W ofercie banków znaleźć można szereg usług, które skierowane są do Klientów, którzy znajdują się w odmiennych sytuacjach, wymagających zupełnie innego wsparcia finansowego. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się kredyty gotówkowe, które adresowane są do osób szukających dodatkowej gotówki na całkowicie dowolny cel. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zanim podejmiesz decyzję o wyborze zadłużenia? Musisz wiedzieć czego spodziewać się po kredycie gotówkowym, jakie są mocne strony tego zobowiązania, a także co może okazać się największym minusem podpisania umowy kredytowej. Zapewniamy, że z naszą pomocą wybór kredytu będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek, a Ty zyskasz w krótkim czasie pieniądze, których potrzebujesz.

Co wyróżnia kredyt gotówkowy?

Kredyt na dowolny cel?

Za gotówkę, jaką otrzymasz po podpisaniu umowy, możliwe jest zarówno opłacenie bieżących rachunków, kupno nowego samochodu, wykupienie wycieczki czy nawet zaplanowanie remontu. Bank nie będzie ingerować w żaden sposób w to, w jaki sposób wydasz kredytowane środki. Składając wniosek o kredyt w banku, nie masz obowiązku określać jak zostaną wykorzystane pieniądze. Gotówkę otrzymasz bezpośrednio do ręki lub standardowo poprzez przelew na podane konto bankowe.

Możliwość wnioskowania o pieniądze, które wykorzystasz zgodnie ze swoimi potrzebami, często powoduje, że kredytobiorcy decydują się wnioskować o kredyt, który przekracza ich rzeczywiste potrzeby. Zanim wypełnisz wniosek kredytowy, zastanów się, ile faktycznie potrzebujesz gotówki i wypełniając formularz, podaj taką kwotę, W przeciwnym wypadku, jest duże prawdopodobieństwo, że środki wydasz w krótkim czasie, nie kontrolując swoich wydatków, a koszt zadłużenia będzie wyższy, co będzie odczuwalne dla Twojego budżetu przez cały okres, na jaki podpiszesz umowę.

Atuty pożyczki udzielanej przez bank

Co sprawia, że tak wielu kredytobiorców wybiera kredyt gotówkowy, mając do wyboru tak wiele ofert, gwarantujących gotówkę? Kredyt na dowolny cel zapewnia łatwy dostęp do pieniędzy. Minimum formalności, które wypełnia kredytobiorca, ma wpływ na to, że bank w krótkim czasie jest w stanie wydać decyzję o przyznaniu kredytu. Pomaga w tym dostęp do wniosków online, które wypełnisz niezależnie od miejsca i czasu, w jakim się znajdujesz.

Największą zaletą kredytu gotówkowego jest niski koszt zadłużenia i szansa skorzystania z narzędzi finansowych, dzięki którym wybór najkorzystniejszej oferty jest wyjątkowo prosty i nie oznacza wielu godzin spędzonych nad czytaniem trudnych, niezrozumiałych umów.

Pożyczki bankowe są atrakcyjna ze względu na dopasowanie ofert do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Maksymalna wartość zadłużeń sięga nawet 200 000,00 złotych, a okres kredytowania, który wybrać może sam kredytobiorca, rozłożyć można nawet na 10 lat.

Wady kredytów gotówkowych

Wadą kredytu może okazać się koszt okołokredytowy, taki jak prowizja, opłata przygotowawcza lub ubezpieczenie zadłużenia. Banki często podwyższają w ten sposób całkowity koszt kredytu gotówkowego. Mając to jednak na uwadze i porównując zobowiązania pod względem RRSO, unikniesz podpisania umowy, która posiada ukryte opłaty. Warto jednak znaleźć czas na przejrzenie dostępnych ofert, dzięki czemu zyskasz pewność, że wybrana przez Ciebie usługa, zapewnia najlepsze warunki i nie ma konkurencji.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!