× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Najlepszy kredyt gotówkowy - Lipiec 2018

Opublikowano: 05.07.2018 10:32
Średnia ocena: 5,73/6 Głosów: 11

Kredyt gotówkowy może nawet w ciągu jednego dnia zagwarantować Ci dostęp do pieniędzy, których aktualnie Ci brakuje. Gotówkę wykorzystasz dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Bank nie określa w żaden sposób możliwości kredytobiorcy, który otrzyma pieniądze, bezpośrednio do ręki lub na rachunek osobisty. Urlop za granicą, nowe meble do mieszkania, naprawa samochodu, a nawet uregulowanie rachunków, które przekroczyły Twój budżet.

Martwisz się tym, że wybierzesz nieodpowiednie zobowiązanie i trudno będzie Ci je spłacić z powodu wysokich opłat? Nie decyduj się na zobowiązanie bez wcześniejszego zapoznania się z usługami, które są dostępne. Oferujemy ranking kredytów gotówkowych, a także liczne porady dla przyszłych usługobiorców, które pomogą Ci szybko zdecydować się na najlepsze zobowiązanie na zupełnie dowolny cel.

Pożyczka dla Duetów

Porównując przykładowy kredyt o kwocie 20 000,00 złotych, rozłożony na 48 miesięcznych, równych rat, okazało się, że to Alior Bank ma do zaoferowania najlepszą usługę finansową. Pożyczka dla Duetów skierowana jest zarówno do małżeństw, rodziny, jak i osób, które nie są ze sobą spokrewnione, ale zdecydowały się na wspólne zadłużenie.

Oprocentowanie tego zobowiązania wynosi 6,36%, a bank dodatkowo nalicza prowizję od udzielonej pożyczki w wysokości 6,63%. Miesięczna rata dla przykładowego kredytu wynosi tylko 504,37 złotych, a całkowita wartość zadłużenia to 24 209,72 złote.

Szukasz oferty, która pozwoli Ci uzyskać wysoką wartość kredytu? Pożyczka dla Duetów oferuje aż 200 000,00 złotych, jednak trzeba pamiętać, że do uzyskania tak wysokiego kredytu konieczne jest posiadanie wysokiej zdolności kredytowej.

Maksymalny okres kredytowania tej pożyczki to 60 miesięcy. Kredytobiorca może skorzystać ze wcześniejszej spłaty zobowiązania, bez obaw o dodatkowe opłaty.

Atutem Pożyczki dla Duetów jest możliwość konsolidacji innych zadłużeń, łącząc je w jedno zobowiązanie i obniżając miesięczny koszt rat.

Ranking kredytów gotówkowy - co możesz zyskać?

Zapewniamy, że ranking kredytów gotówkowych, dostępny na naszej stronie z łatwością rozwieje Twoje wątpliwości związane z wyborem kredytu gotówkowego. Ranking, który udostępniamy, zawiera aktualne i obiektywne informacje o dostępnych ofertach. Skorzystanie z porównania jest całkowicie darmowe, a czas, jaki jest potrzebny do zapoznania się z usługami, nie przekracza kilkunastu minut. Z rankingu skorzystasz w wolnej chwili, nawet bez wychodzenia z domu.

Jakie atuty kryją się za korzystaniem z porad online?

  • Oszczędność czasu

  • Możliwość porównania wielu ofert jednocześnie

  • Oszczędność pieniędzy

  • Możliwość wysłania wniosku online

Wypełnienie internetowego formularza kredytowego pozwala na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantem instytucji i poznanie szczegółów kredytu gotówkowego. Wysłanie wniosku nie zobowiązuje do podpisania umowy z bankiem, jest jednak pomocne w przypadku chęci zminimalizowania formalności i szybszego otrzymania gotówki.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej