× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Kredyt gotówkowy z najniższą ratą na przełomie wakacji

Opublikowano: 23.07.2018 05:34
Średnia ocena: 5,73/6 Głosów: 11

Zobowiązanie może być bardzo atrakcyjne pod względem całkowitego kosztu, a co się z tym wiąże, niewielką ratą, której nie odczujesz w codziennym budżecie w trakcie spłaty. Kredyt gotówkowy gwarantuje zarówno szybki dostęp do gotówki, jak i bardzo atrakcyjne warunki związane z zaciągnięciem pożyczki. Aby przekonać się, który bank aktualnie posiada najlepszą ofertę dla zainteresowanych kredytem gotówkowym, zasymulowaliśmy poszukiwania kredytu o wartości 25 000,00 złotych, rozłożonego na okres 60 miesięcy. Porównując oferty sprawdziliśmy, która z dostępnych usług prezentuje się najlepiej. Przekonaj się, gdzie warto złożyć wniosek o kredyt na dowolny cel i poświęć kilka minut na lepsze poznanie usług, zanim zdecydujesz się na wybór oferty.

Ile zapłacisz za kredyt gotówkowy?

Warto zwrócić uwagę na to, że całkowity koszt kredytu zależy nie tylko od oprocentowania nominalnego. Dlatego też porównując oferty, mieliśmy na uwadze Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania, która uwzględnia zarówno oprocentowanie, jak i prowizję lub opłaty przygotowawcze, które znacznie potrafią podnieść koszt zadłużenia.

Jeśli zależy Ci na tanim zobowiązaniu finansowym, konieczne jest sprawdzenie wszystkich opłat, a także przekonanie się, czy bank nie wymaga od kredytobiorcy skorzystania z innej oferty, która będzie dodatkowo generować opłaty miesięczne (ubezpieczenie, prowadzenie konta osobistego, skorzystanie z dodatkowej karty kredytowej).

Porównując dostępne oferty dzięki rankingowi kredytów gotówkowych, który znajduje się na naszej stronie, wyróżniliśmy trzy oferty, które dla kredytu o przykładowych parametrach, okazały się najtańszymi produktami finansowymi.

Pożyczka dla Duetów, db Kredyt Gotówkowy oraz Kredyt Gotówkowy w mBanku gwarantują dobre warunki finansowe, a także szybki dostęp do pieniędzy. W przypadku tych trzech zadłużeń nie trzeba obawiać się zbyt wielu formalności, a Klient będzie mógł skorzystać z gotówki nawet tego samego dnia, w którym zostanie zawarta umowa kredytowa.

Najniższą ratę zapłaci Klient Alior Banku, gdzie dla przykładowego kredytu miesięczna rata wynosi 519,84 złote, niemal 50,00 złotych mniej niż rata kredytu, który w rankingu znalazł się na ostatnim miejscu. Łatwo zauważyć, że spłacając zadłużenie aż przez 60 miesięcy, kwota, jaką można zaoszczędzić wybierając tańszy kredyt, stanowi wysoką kwotę - 3 000,00 złotych.

Chcesz dowiedzieć się o tych zadłużeniach więcej? Skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych, który oferujemy całkowicie za darmo, zapewniamy, że informacje o produktach są aktualizowane na bieżąco i są całkowicie obiektywne.

Skorzystaj z usług online

Wielu kredytobiorców chce maksymalnie przyspieszyć wypłatę gotówki. Zastanawiasz się, czy masz możliwość w jakikolwiek sposób sprawić, by zadłużenie zostało wypłacone wcześniej?

Zachęcamy do wypełnienia wniosku online. To najłatwiejszy sposób skontaktowania się z bankiem bez konieczności wielogodzinnych wizyt w placówkach banków. Konsultant po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktuje się z Tobą w jak najkrótszym czasie, przedstawiając dokładnie ofertę. Jeśli zdecydujesz się z niej skorzystać, możesz mieć pewność, że wszystkie formalności związane z zobowiązaniem zostaną wypełnione w jak najkrótszym czasie, a Tobie uda się zyskać dostęp do pieniędzy nawet tego samego dnia.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej