Kredyt gotówkowy z najniższą ratą na przełomie wakacji

Opublikowano: 2018-07-23 05:34

Zobowiązanie może być bardzo atrakcyjne pod względem całkowitego kosztu, a co się z tym wiąże, niewielką ratą, której nie odczujesz w codziennym budżecie w trakcie spłaty. Kredyt gotówkowy gwarantuje zarówno szybki dostęp do gotówki, jak i bardzo atrakcyjne warunki związane z zaciągnięciem pożyczki. Aby przekonać się, który bank aktualnie posiada najlepszą ofertę dla zainteresowanych kredytem gotówkowym, zasymulowaliśmy poszukiwania kredytu o wartości 25 000,00 złotych, rozłożonego na okres 60 miesięcy. Porównując oferty sprawdziliśmy, która z dostępnych usług prezentuje się najlepiej. Przekonaj się, gdzie warto złożyć wniosek o kredyt na dowolny cel i poświęć kilka minut na lepsze poznanie usług, zanim zdecydujesz się na wybór oferty.

Kredyt gotówkowy z najniższą ratą na przełomie wakacji

Ile zapłacisz za kredyt gotówkowy?

Warto zwrócić uwagę na to, że całkowity koszt kredytu zależy nie tylko od oprocentowania nominalnego. Dlatego też porównując oferty, mieliśmy na uwadze Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania, która uwzględnia zarówno oprocentowanie, jak i prowizję lub opłaty przygotowawcze, które znacznie potrafią podnieść koszt zadłużenia.

Jeśli zależy Ci na tanim zobowiązaniu finansowym, konieczne jest sprawdzenie wszystkich opłat, a także przekonanie się, czy bank nie wymaga od kredytobiorcy skorzystania z innej oferty, która będzie dodatkowo generować opłaty miesięczne (ubezpieczenie, prowadzenie konta osobistego, skorzystanie z dodatkowej karty kredytowej).

Porównując dostępne oferty dzięki rankingowi kredytów gotówkowych, który znajduje się na naszej stronie, wyróżniliśmy trzy oferty, które dla kredytu o przykładowych parametrach, okazały się najtańszymi produktami finansowymi.

Pożyczka dla Duetów, db Kredyt Gotówkowy oraz Kredyt Gotówkowy w mBanku gwarantują dobre warunki finansowe, a także szybki dostęp do pieniędzy. W przypadku tych trzech zadłużeń nie trzeba obawiać się zbyt wielu formalności, a Klient będzie mógł skorzystać z gotówki nawet tego samego dnia, w którym zostanie zawarta umowa kredytowa.

Najniższą ratę zapłaci Klient Alior Banku, gdzie dla przykładowego kredytu miesięczna rata wynosi 519,84 złote, niemal 50,00 złotych mniej niż rata kredytu, który w rankingu znalazł się na ostatnim miejscu. Łatwo zauważyć, że spłacając zadłużenie aż przez 60 miesięcy, kwota, jaką można zaoszczędzić wybierając tańszy kredyt, stanowi wysoką kwotę - 3 000,00 złotych.

Chcesz dowiedzieć się o tych zadłużeniach więcej? Skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych, który oferujemy całkowicie za darmo, zapewniamy, że informacje o produktach są aktualizowane na bieżąco i są całkowicie obiektywne.

Skorzystaj z usług online

Wielu kredytobiorców chce maksymalnie przyspieszyć wypłatę gotówki. Zastanawiasz się, czy masz możliwość w jakikolwiek sposób sprawić, by zadłużenie zostało wypłacone wcześniej?

Zachęcamy do wypełnienia wniosku online. To najłatwiejszy sposób skontaktowania się z bankiem bez konieczności wielogodzinnych wizyt w placówkach banków. Konsultant po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktuje się z Tobą w jak najkrótszym czasie, przedstawiając dokładnie ofertę. Jeśli zdecydujesz się z niej skorzystać, możesz mieć pewność, że wszystkie formalności związane z zobowiązaniem zostaną wypełnione w jak najkrótszym czasie, a Tobie uda się zyskać dostęp do pieniędzy nawet tego samego dnia.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!