Kredyt gotówkowy z najniższą ratą na przełomie wakacji

Opublikowano: 23.07.2018 05:34
Średnia ocena: 5,86/6 Głosów: 21

Zobowiązanie może być bardzo atrakcyjne pod względem całkowitego kosztu, a co się z tym wiąże, niewielką ratą, której nie odczujesz w codziennym budżecie w trakcie spłaty. Kredyt gotówkowy gwarantuje zarówno szybki dostęp do gotówki, jak i bardzo atrakcyjne warunki związane z zaciągnięciem pożyczki. Aby przekonać się, który bank aktualnie posiada najlepszą ofertę dla zainteresowanych kredytem gotówkowym, zasymulowaliśmy poszukiwania kredytu o wartości 25 000,00 złotych, rozłożonego na okres 60 miesięcy. Porównując oferty sprawdziliśmy, która z dostępnych usług prezentuje się najlepiej. Przekonaj się, gdzie warto złożyć wniosek o kredyt na dowolny cel i poświęć kilka minut na lepsze poznanie usług, zanim zdecydujesz się na wybór oferty.

Ile zapłacisz za kredyt gotówkowy?

Warto zwrócić uwagę na to, że całkowity koszt kredytu zależy nie tylko od oprocentowania nominalnego. Dlatego też porównując oferty, mieliśmy na uwadze Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania, która uwzględnia zarówno oprocentowanie, jak i prowizję lub opłaty przygotowawcze, które znacznie potrafią podnieść koszt zadłużenia.

Jeśli zależy Ci na tanim zobowiązaniu finansowym, konieczne jest sprawdzenie wszystkich opłat, a także przekonanie się, czy bank nie wymaga od kredytobiorcy skorzystania z innej oferty, która będzie dodatkowo generować opłaty miesięczne (ubezpieczenie, prowadzenie konta osobistego, skorzystanie z dodatkowej karty kredytowej).

Porównując dostępne oferty dzięki rankingowi kredytów gotówkowych, który znajduje się na naszej stronie, wyróżniliśmy trzy oferty, które dla kredytu o przykładowych parametrach, okazały się najtańszymi produktami finansowymi.

Pożyczka dla Duetów, db Kredyt Gotówkowy oraz Kredyt Gotówkowy w mBanku gwarantują dobre warunki finansowe, a także szybki dostęp do pieniędzy. W przypadku tych trzech zadłużeń nie trzeba obawiać się zbyt wielu formalności, a Klient będzie mógł skorzystać z gotówki nawet tego samego dnia, w którym zostanie zawarta umowa kredytowa.

Najniższą ratę zapłaci Klient Alior Banku, gdzie dla przykładowego kredytu miesięczna rata wynosi 519,84 złote, niemal 50,00 złotych mniej niż rata kredytu, który w rankingu znalazł się na ostatnim miejscu. Łatwo zauważyć, że spłacając zadłużenie aż przez 60 miesięcy, kwota, jaką można zaoszczędzić wybierając tańszy kredyt, stanowi wysoką kwotę - 3 000,00 złotych.

Chcesz dowiedzieć się o tych zadłużeniach więcej? Skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych, który oferujemy całkowicie za darmo, zapewniamy, że informacje o produktach są aktualizowane na bieżąco i są całkowicie obiektywne.

Skorzystaj z usług online

Wielu kredytobiorców chce maksymalnie przyspieszyć wypłatę gotówki. Zastanawiasz się, czy masz możliwość w jakikolwiek sposób sprawić, by zadłużenie zostało wypłacone wcześniej?

Zachęcamy do wypełnienia wniosku online. To najłatwiejszy sposób skontaktowania się z bankiem bez konieczności wielogodzinnych wizyt w placówkach banków. Konsultant po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktuje się z Tobą w jak najkrótszym czasie, przedstawiając dokładnie ofertę. Jeśli zdecydujesz się z niej skorzystać, możesz mieć pewność, że wszystkie formalności związane z zobowiązaniem zostaną wypełnione w jak najkrótszym czasie, a Tobie uda się zyskać dostęp do pieniędzy nawet tego samego dnia.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj