Sierpień 2018 - tani kredyt gotówkowy w zasięgu ręki

Zaktualizowano: 14.12.2020 14:08
Opublikowano: 01.08.2018 08:51
Średnia ocena: 5,78/6 Głosów: 23

Brakuje Ci pieniędzy? Chcesz szybko zdobyć środki niezbędne dla Ciebie i Twojej rodziny? Kredyt gotówkowy jest pod tym względem najlepszą usługą dostępną na rynku. Dzięki zadłużeniu szybko zdobędziesz potrzebną gotówkę na zupełnie dowolny cel, ale także zapewnisz sobie atrakcyjne warunki umowy, wraz z minimalnym kosztem całkowitym. Przekonaj się dzięki naszej pomocy, że za zadłużenie wcale nie musisz przepłacać, a miesięczna rata kredytu, stanie się nieodczuwalna w Twoim budżecie. To szczególnie ważne, jeżeli chcesz uniknąć kłopotów ze spłatą, które mogą prowadzić do pętli zadłużeń. Zapewniamy, że poświęcając kilka minut, zdobędziesz najistotniejsze informacje o zadłużeniach, które są warte uwagi w tym miesiącu.

TOP 3 - oferty które polecamy

Sierpień, podobnie jak wcześniejszy miesiąc, często związany jest z wydatkami wakacyjnymi. Wydawanie większej gotówki przychodzi z większą łatwością, szczególnie jeśli chcesz wraz z najbliższymi odpocząć od pracy lub szkoły. To okres, kiedy chętniej sprawdzamy oferty banków i szukamy rozwiązania dla naszych problemów finansowych. Zachęcamy do sprawdzenia trzech ofert, które obecnie znajdują się na najwyższych miejscach, w rankingu kredytów gotówkowych, ze względu na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, dzięki czemu kredytobiorca może znacznie obniżyć całkowity koszt podpisanej umowy.

  • Alior Bank - Pożyczka dla Duetów

     Alior Bank oferuje bardzo atrakcyjną ofertę dla osób, które chcą skorzystać z zadłużenia wraz z małżonkiem, partnerem, rodziną, a nawet przyjacielem. Możliwe jest obliczenie zdolności kredytowej na podstawie dochodów obu pożyczkobiorców, co pozwala na uzyskanie wyższej pożyczki. Maksymalny okres spłaty dla Pożyczki dla Duetów to 60 miesięcy, a maksymalna kwota, o jaką można się ubiegać w ramach zadłużenia to aż 200 000,00 złotych. Przykładowe RRSO, dla kredytu o wysokości 20 000,00 złotych, wynosi 10,14%.

  • Deutsche Bank - db Kredyt Gotówkowy

     Kredyt Gotówkowy w Deutsche Banku wyróżnia się długim okresem spłaty, sięgającym aż 120 miesięcy. Dzięki temu usługa zainteresuje osoby, które chcą maksymalnie obniżyć miesięczny koszt spłaty kredytu. Maksymalna wartość kredytu, o jaki może ubiegać się Klient to aż 200 000,00 złotych. RRSO przykładowego kredytu o wartości 20 000,00 złotych, wynosi 10,30%.

  • BGŻ BNP Paribas - Kredyt Gotówkowy "Zmień co chcesz"

     Oferta banku BGŻ BNP Paribas skierowana jest do osób, które liczą na niewielkie zadłużenie, gdyż maksymalna kwota kredytu wynosi 20 000,00 złotych. Warto jednak zaznaczyć, że bank oferuje długi okres spłaty, sięgający 60 miesięcy. RRSO przykładowego zadłużenia wynosi 10,71%. Dodatkowym atutem usługi jest promocja, która obowiązuje w przypadku zawarcia umowy na 24 miesiące. Spłacając regularnie, ostatnie 12 miesięcy spłaty, zostanie uregulowane bez odsetek, znacznie obniżając koszt zadłużenia.

Sprawdź oferty online

Oszczędzaj czas, korzystając z naszych porad i narzędzi finansowych. W ciągu kilku minut porównasz najlepsze zadłużenia na dowolny cel, a także wyślesz wniosek online. Wszystko w dowolnym dla Ciebie miejscu i czasie. Gwarantujemy bezpieczeństwo i zawsze aktualne informacje o najtańszych kredytach gotówkowych.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj