Sierpień 2018 - tani kredyt gotówkowy w zasięgu ręki

Opublikowano: 2018-08-01 08:51

Brakuje Ci pieniędzy? Chcesz szybko zdobyć środki niezbędne dla Ciebie i Twojej rodziny? Kredyt gotówkowy jest pod tym względem najlepszą usługą dostępną na rynku. Dzięki zadłużeniu szybko zdobędziesz potrzebną gotówkę na zupełnie dowolny cel, ale także zapewnisz sobie atrakcyjne warunki umowy, wraz z minimalnym kosztem całkowitym. Przekonaj się dzięki naszej pomocy, że za zadłużenie wcale nie musisz przepłacać, a miesięczna rata kredytu, stanie się nieodczuwalna w Twoim budżecie. To szczególnie ważne, jeżeli chcesz uniknąć kłopotów ze spłatą, które mogą prowadzić do pętli zadłużeń. Zapewniamy, że poświęcając kilka minut, zdobędziesz najistotniejsze informacje o zadłużeniach, które są warte uwagi w tym miesiącu.

Sierpień 2018 - tani kredyt gotówkowy w zasięgu ręki

TOP 3 - oferty które polecamy

Sierpień, podobnie jak wcześniejszy miesiąc, często związany jest z wydatkami wakacyjnymi. Wydawanie większej gotówki przychodzi z większą łatwością, szczególnie jeśli chcesz wraz z najbliższymi odpocząć od pracy lub szkoły. To okres, kiedy chętniej sprawdzamy oferty banków i szukamy rozwiązania dla naszych problemów finansowych. Zachęcamy do sprawdzenia trzech ofert, które obecnie znajdują się na najwyższych miejscach, w rankingu kredytów gotówkowych, ze względu na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, dzięki czemu kredytobiorca może znacznie obniżyć całkowity koszt podpisanej umowy.

  • Alior Bank - Pożyczka dla Duetów

     Alior Bank oferuje bardzo atrakcyjną ofertę dla osób, które chcą skorzystać z zadłużenia wraz z małżonkiem, partnerem, rodziną, a nawet przyjacielem. Możliwe jest obliczenie zdolności kredytowej na podstawie dochodów obu pożyczkobiorców, co pozwala na uzyskanie wyższej pożyczki. Maksymalny okres spłaty dla Pożyczki dla Duetów to 60 miesięcy, a maksymalna kwota, o jaką można się ubiegać w ramach zadłużenia to aż 200 000,00 złotych. Przykładowe RRSO, dla kredytu o wysokości 20 000,00 złotych, wynosi 10,14%.

  • Deutsche Bank - db Kredyt Gotówkowy

     Kredyt Gotówkowy w Deutsche Banku wyróżnia się długim okresem spłaty, sięgającym aż 120 miesięcy. Dzięki temu usługa zainteresuje osoby, które chcą maksymalnie obniżyć miesięczny koszt spłaty kredytu. Maksymalna wartość kredytu, o jaki może ubiegać się Klient to aż 200 000,00 złotych. RRSO przykładowego kredytu o wartości 20 000,00 złotych, wynosi 10,30%.

  • BGŻ BNP Paribas - Kredyt Gotówkowy "Zmień co chcesz"

     Oferta banku BGŻ BNP Paribas skierowana jest do osób, które liczą na niewielkie zadłużenie, gdyż maksymalna kwota kredytu wynosi 20 000,00 złotych. Warto jednak zaznaczyć, że bank oferuje długi okres spłaty, sięgający 60 miesięcy. RRSO przykładowego zadłużenia wynosi 10,71%. Dodatkowym atutem usługi jest promocja, która obowiązuje w przypadku zawarcia umowy na 24 miesiące. Spłacając regularnie, ostatnie 12 miesięcy spłaty, zostanie uregulowane bez odsetek, znacznie obniżając koszt zadłużenia.

Sprawdź oferty online

Oszczędzaj czas, korzystając z naszych porad i narzędzi finansowych. W ciągu kilku minut porównasz najlepsze zadłużenia na dowolny cel, a także wyślesz wniosek online. Wszystko w dowolnym dla Ciebie miejscu i czasie. Gwarantujemy bezpieczeństwo i zawsze aktualne informacje o najtańszych kredytach gotówkowych.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!