Kredyt gotówkowy - jak obniżyć miesięczny koszt zadłużenia?

Opublikowano: 14.08.2018 07:03
Średnia ocena: 5,69/6 Głosów: 23

Zobowiązanie na dowolny cel nie musi być kosztowne i obciążać Cię wysokimi ratami miesięcznymi. Z naszą pomocą będziesz w stanie dużo łatwiej wybrać ofertę, która być może zainteresuje Cię pod względem finansowym. Pamiętaj, że decydując się na zobowiązanie, musisz mieć na uwadze spłatę kredytu i należy zadbać o to, by nie okazała się ona niemożliwa. Dlatego też koniecznie skorzystaj z naszych porad oraz rankingu kredytów gotówkowych. Dużo łatwiej będzie Ci określić warunki dostępnych ofert oraz zastanowić się, czy są one na tyle interesujące, by faktycznie podpisać umowę i zdecydować się na ofertę banku.

Najtańszy kredyt gotówkowy - porównaj RRSO

Aby ustrzec się przed wysokimi ratami kredytu należy w pierwszej kolejności porównać warunki, jakie związane są z dostępnymi zobowiązaniami. Nie skupiaj się na oprocentowaniu nominalnym, ale na całkowitym koszcie pożyczki. Ułatwi Ci to rzeczywista roczna stopa oprocentowania, która dostępna jest m.in. w rankingu, który publikujemy na 17bankow.com. W ciągu kilku minut zauważysz, które z dostępnych kredytów gotówkowych są najciekawsze pod względem wszystkich opłat i gwarantują najniższe opłaty, także przez cały okres kredytowania.

Dzięki RRSO poznasz wszystkie opłaty związane z zadłużeniem, również te, które często są pomijane w reklamach telewizyjnych lub publikowanych na stronach banków. Przekonaj się zatem, ile wyniesie całkowity koszt oprocentowania, prowizji, opłaty przygotowawczej oraz pozostałych opłat, wymaganych przez bank.

Zmniejsz koszt wydłużając okres spłaty

Wybierając zobowiązanie będziesz mieć wpływ na okres, w jakim zostanie rozłożona spłata zadłużenia. Decydując się na pożyczkę, możesz wybrać dłuższy okres kredytowania, co jednocześnie pozwoli zmniejszyć wydatki, jakie będą przewidziane na comiesięczną spłatę raty. Długi okres kredytowania pozwala także zwiększyć zdolność kredytową i skorzystać z zadłużeni o wyższej kwocie. Jest to zatem rozwiązanie, które sprawdzi się także w przypadku osób, które szukają sposobu, by zdobyć zgodę kredytową, ubiegając się o kredyt, który w przypadku krótszego okresu spłaty, mógłby stać się niemożliwy do zdobycia.

Pamiętaj, że dłuższy okres kredytowania to duża oszczędność w miesięcznych ratach, jednak kredytobiorca spłacający takie zobowiązanie spłaci wyższe odsetki od zaciągniętego zadłużenia. Jeśli więc nie szukasz oszczędności miesięcznych, a zależy Ci na najtańszym koszcie ogólnym kredytu, zastanów się nad usługą, której okres spłaty będzie optymalny pod tym względem.

Podsumowanie

Kredyt gotówkowy może mieć dużo atrakcyjniejsze warunki, niż Ci się wydaje. Kluczem do podpisania korzystnej umowy jest jednak poświęcenie kilku minut na poznanie dostępnych usług i bardziej świadome wybranie zobowiązania. Z pomocą specjalistów oraz narzędzi finansowych, możesz bez straty cennego czasu, podjąć decyzję o najlepszym zadłużeniu, które zapewni Ci dostęp do gotówki na zupełnie dowolny cel.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj