Czy oferty online są warte uwagi?

Opublikowano: 2018-09-25 05:46

Interesujesz się rozwojem bankowości elektronicznej? Śledząc nowe oferty pojawiające się w bankach, z pewnością masz świadomość tego, że coraz więcej usług dostępna jest w dystrybucji internetowej. Łączy się to z wieloma atutami dla kredytodawcy, ale poświęcając czas na przeczytanie tego artykułu, przekonasz się, że korzystając z usług online, także możesz zyskać. Co powoduje, że oferty tego typu są w stanie oferować lepsze warunki? Czy bankowość online jest bezpieczna, szczególnie w przypadku zadłużeń finansowych? Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, nurtujące potencjalnych Klientów.

Czy oferty online są warte uwagi?

Bezpieczeństwo usług dostępnych internetowo

Przed złożeniem wniosku online powstrzymuje Cię obawa, o Twoje dane, które musisz podać w elektronicznym formularzu? Zapewniamy, że wniosek zapewnia bezpieczeństwo, a wszystkie informacje w nim zawarte zostaną wykorzystane wyłącznie w celu sprawdzenia potencjalnego Klienta oraz przygotowania wstępnej oferty kredytowej.

Poznaj dokładnie dane, jakie musisz podać, by prawidłowo wypełnić wniosek o kredyt gotówkowy:

  • Imię oraz nazwisko

  • Numer PESEL

  • Numer telefonu

  • Kwotę interesującego Cię zadłużenia

  • Okres, w jakim planujesz spłacić zobowiązanie

  • Adres e-mail

Wniosek o kredyt dostępny online, a także wszystkie wrażliwe dane, które są wymagane podczas tworzenia oferty dla Klienta elektronicznego, są dodatkowo zabezpieczane, a dostęp do nich mają wyłącznie osoby do tego upoważnione. Twoje dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż skontaktowanie się z bankiem.

Co możesz zyskać korzystając z oferty online?

Zastanawiasz się co może zaproponować bank, oferujący usługi elektroniczne? Oczywistym plusem skorzystania z takiego zobowiązania, jest oszczędność czasu i możliwość wypełnienia większości formalności bez wychodzenia z domu. Wystarczy kilka minut, by uzupełnić wniosek, a następnie przeprowadzić rozmowę z konsultantem banku.

Największym atutem usług dostępnych online, jest szansa uniknięcia wielu dodatkowych opłat. Produkty bankowe, które znajdują się w dystrybucji elektronicznej, bardzo często posiadają promocyjne warunki, dzięki czemu można zaoszczędzić sporą kwotę w trakcie spłaty zobowiązania. Wiele tego typu ofert posiada obniżone oprocentowanie, a nawet brak prowizji. Dlatego polecamy skorzystanie z kredytów gotówkowych, których wnioski dostępne są na naszej stronie, wszystkim Klientom, którzy szukają łatwego sposobu na obniżenie całkowitego kosztu zobowiązania.

Dlaczego banki są w stanie oferować korzystniejsze warunki Klientom online?

Choć popularność usług internetowych cały czas rośnie, uatrakcyjnianie ich poprzez promocje ma na celu przekonać coraz większą liczbę Klientów, że to najłatwiejszy sposób na zdobycie gotówki. Oferta online przynosi duże korzyści bankom, dzięki możliwości szybkiego kontaktu z Klientem, który faktycznie potrzebuje pieniędzy, dodatkowo eliminowane są wizyty w placówkach banków, które często trwają zbyt długo, nie przynosząc pożądanych efektów. Przeniesienie dystrybucji do sieci pozwala również zmniejszyć koszta ponoszone z konieczności utrzymania wielu placówek m.in. w mniejszych miastach.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!