Czy oferty online są warte uwagi?

Opublikowano: 25.09.2018 05:46
Średnia ocena: 5,91/6 Głosów: 21

Interesujesz się rozwojem bankowości elektronicznej? Śledząc nowe oferty pojawiające się w bankach, z pewnością masz świadomość tego, że coraz więcej usług dostępna jest w dystrybucji internetowej. Łączy się to z wieloma atutami dla kredytodawcy, ale poświęcając czas na przeczytanie tego artykułu, przekonasz się, że korzystając z usług online, także możesz zyskać. Co powoduje, że oferty tego typu są w stanie oferować lepsze warunki? Czy bankowość online jest bezpieczna, szczególnie w przypadku zadłużeń finansowych? Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, nurtujące potencjalnych Klientów.

Bezpieczeństwo usług dostępnych internetowo

Przed złożeniem wniosku online powstrzymuje Cię obawa, o Twoje dane, które musisz podać w elektronicznym formularzu? Zapewniamy, że wniosek zapewnia bezpieczeństwo, a wszystkie informacje w nim zawarte zostaną wykorzystane wyłącznie w celu sprawdzenia potencjalnego Klienta oraz przygotowania wstępnej oferty kredytowej.

Poznaj dokładnie dane, jakie musisz podać, by prawidłowo wypełnić wniosek o kredyt gotówkowy:

  • Imię oraz nazwisko

  • Numer PESEL

  • Numer telefonu

  • Kwotę interesującego Cię zadłużenia

  • Okres, w jakim planujesz spłacić zobowiązanie

  • Adres e-mail

Wniosek o kredyt dostępny online, a także wszystkie wrażliwe dane, które są wymagane podczas tworzenia oferty dla Klienta elektronicznego, są dodatkowo zabezpieczane, a dostęp do nich mają wyłącznie osoby do tego upoważnione. Twoje dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż skontaktowanie się z bankiem.

Co możesz zyskać korzystając z oferty online?

Zastanawiasz się co może zaproponować bank, oferujący usługi elektroniczne? Oczywistym plusem skorzystania z takiego zobowiązania, jest oszczędność czasu i możliwość wypełnienia większości formalności bez wychodzenia z domu. Wystarczy kilka minut, by uzupełnić wniosek, a następnie przeprowadzić rozmowę z konsultantem banku.

Największym atutem usług dostępnych online, jest szansa uniknięcia wielu dodatkowych opłat. Produkty bankowe, które znajdują się w dystrybucji elektronicznej, bardzo często posiadają promocyjne warunki, dzięki czemu można zaoszczędzić sporą kwotę w trakcie spłaty zobowiązania. Wiele tego typu ofert posiada obniżone oprocentowanie, a nawet brak prowizji. Dlatego polecamy skorzystanie z kredytów gotówkowych, których wnioski dostępne są na naszej stronie, wszystkim Klientom, którzy szukają łatwego sposobu na obniżenie całkowitego kosztu zobowiązania.

Dlaczego banki są w stanie oferować korzystniejsze warunki Klientom online?

Choć popularność usług internetowych cały czas rośnie, uatrakcyjnianie ich poprzez promocje ma na celu przekonać coraz większą liczbę Klientów, że to najłatwiejszy sposób na zdobycie gotówki. Oferta online przynosi duże korzyści bankom, dzięki możliwości szybkiego kontaktu z Klientem, który faktycznie potrzebuje pieniędzy, dodatkowo eliminowane są wizyty w placówkach banków, które często trwają zbyt długo, nie przynosząc pożądanych efektów. Przeniesienie dystrybucji do sieci pozwala również zmniejszyć koszta ponoszone z konieczności utrzymania wielu placówek m.in. w mniejszych miastach.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj