× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Październik 2018 - aktualny ranking kredytów

Opublikowano: 01.10.2018 10:56
Średnia ocena: 5,57/6 Głosów: 7

Na horyzoncie Twoich wydatków pojawiły się niespodziewane koszta, których nie możesz odłożyć w czasie? Jeśli nie masz możliwości uzyskać dodatkowych środków w inny sposób, polecamy skorzystać z kredytu gotówkowego. Jednak przed podpisaniem umowy koniecznie sprawdź, czy wybrana przez Ciebie usługa będzie gwarantować wystarczająco dobre warunki, a Ty na jej zawarciu zyskasz, zamiast martwić się o zbyt wysokie raty.

Niezależnie w jakim celu potrzebujesz gotówki, bank będzie w stanie udzielić Ci zadłużenia. Oferta kredytowa jest zróżnicowana, ale na rynku są zobowiązania, które zagwarantują Ci szybki dostęp do pieniędzy, a także minimalne opłaty, które nie wpłyną negatywnie na Twój domowy budżet.

Zanim wybierzesz kredyt gotówkowy

Banki sprawdzają swoich Klientów pod względem zdolności kredytowej oraz historii wcześniej zaciągniętych zadłużeń. Aby otrzymać zgodę kredytową, nie możesz posiadać długów, a Twoje miesięczne przychody muszą pokryć nie tylko wartość raty, ale także zapewnić Ci warunki do życia. Pamiętaj, że nikt nie jest w stanie lepiej określić Twojego budżetu niż Ty, a znając dokładnie swoje przychody oraz wydatki z łatwością ustalisz, jaką kwotę miesięcznie będziesz w stanie przeznaczać na spłatę zobowiązania.

Zastanów się ile pieniędzy potrzebujesz i jakie warunki kredytu będą dla Ciebie optymalne.

Jak znaleźć najlepsze zobowiązanie?

Zastanawiasz się, w którym banku otrzymasz najlepsze zadłużenie na dowolny cel? Nie zwracaj uwagi na oprocentowanie kredytu, ale na jego całkowity koszt. Możesz w łatwy sposób ustrzec się przed wysokimi opłatami dodatkowymi, wystarczy, że będziesz sprawdzać dostępne oferty kredytów gotówkowych pod względem rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania.

Całkowity koszt kredytu może bardzo różnić się od oprocentowania, dlatego też koniecznie poznaj wszystkie opłaty związane z kredytem gotówkowym. Nie wszyscy Klienci banków zdają sobie sprawę z tego, że usługi finansowe często wiążą się z kosztami, które nie są tak otwarcie przedstawiane, jak oprocentowanie nominalne. O jaki opłatach warto pamiętać? Bank pobiera prowizję od udzielonego kredytu, kredytobiorca musi także liczyć się z opłatą przygotowawczą oraz ubezpieczeniem zobowiązania, które także zwiększa koszt zadłużenia.

Aby poznać całkowity koszt kredytu i móc porównać go z innymi ofertami skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych, który dostępny jest bezpłatnie na naszej stronie.

Najlepsza oferta - sprawdź gdzie zapłacisz najmniej

Kredyt Gotówkowy, który dostępny jest w BGŻ BNP Paribas, już od dłuższego czasu zajmuje pozycję lidera w rankingu kredytów. Bank oferuje bardzo dobre warunki swoim Klientom, a zadłużenie jest dostępne zarówno dla nowych, jak i stałych usługobiorców instytucji.

RRSO kredytu wynosi 9,46%. Kredytobiorca może ubiegać się o zadłużenie o wartości nieprzekraczającej 200 000,00 złotych. Najdłuższy okres kredytowania, z jakiego może skorzystać kredytobiorca to nawet 120 miesięcy.

Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji o tej lub innej ofercie, zachęcamy do skorzystania z rankingu dostępnego na naszej stronie. Dowiesz się wszystkiego, co może okazać się istotne w przypadku zawierania umowy kredytowej.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej