Kredyt gotówkowy z najniższą ratą

Opublikowano: 2018-10-11 12:22

Rata kredytu gotówkowego będzie miała znaczący wpływ na Twoją sytuację finansową w trakcie spłaty zadłużenia. To powód, dla którego warto poświęcić czas i zapoznać się z ofertami, które zapewniają dostęp do gotówki, której pilnie potrzebujesz. Kredyt gotówkowy może być ogromnym ułatwieniem, szczególnie jeśli nie możesz liczyć na pomoc najbliższych. Niezależnie od celu, na jaki potrzebujesz pieniędzy, kredyt gotówkowy jest w stanie zagwarantować środki, które będą w stanie pokryć wszystkie Twoje wydatki. W Twoim interesie jest nie tylko otrzymanie pieniędzy, ale także zapewnienie sobie jak najlepszych warunków. Umowa kredytu gotówkowego może obowiązywać nawet kilka lat, dlatego też zabezpiecz się przed zbyt wysokimi ratami i ciesz zadłużeniem bez obaw o dodatkowe koszta.

Kredyt gotówkowy z najniższą ratą

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Świadomość Klienta pozwala skupić się na całkowitym koszcie kredytu, zamiast zajmować się wyłącznie oprocentowaniem nominalnym. Pamiętaj, że usługi finansowe mają przynosić zysk kredytodawcy, a promocyjne oprocentowanie często ma jedynie zachęcić do podjęcia decyzji o kredycie, bez uważnego sprawdzenia dodatkowych kosztów związanych z zadłużeniem.

Na RRSO składa się zarówno oprocentowanie kredytu, jak i pozostałe opłaty, w tym prowizja za udzielenie zobowiązania, opłata przygotowawcza oraz koszt ubezpieczenia, jeśli jest to niezbędne do otrzymania zgody kredytowej. Na całkowity koszt kredytu mogą mieć wpływ także usługi towarzyszące kredytowi, takie jak konieczność prowadzenia rachunku w danym banku oraz opłata za wydanie i obsługę karty płatniczej. Zanim wybierzesz ofertę, sprawdź, ile faktycznie będzie Cię kosztować kredyt i zastanów się czy dysponujesz środkami, które pozwolą Ci spłacić zadłużenie.

Najkorzystniejsza oferta banku

Martwisz się tym, że wybór zadłużenia okazuje się trudniejszy, niż myślałeś? Ranking kredytów gotówkowych pozwoli Ci szybko rozwiązać Twoje wszystkie wątpliwości i zdecydować się na ofertę, która posiada najniższą ratę dla kredytu, który Cię interesuje.

W tym miesiącu najciekawszą ofertą, gwarantującą najniższe raty, jest standardowy Kredyt Gotówkowy, oferowany przez BGŻ BNP Paribas. RRSO zadłużenia o wartości 20 000,00 złotych, rozłożonego na 48 rat, to 9,46%. Samo oprocentowanie stanowi 6,99%, a prowizja, jaką pobiera bank za udzielenie kredytu to 3,90%. Kredyt jest obecnie najtańszym zobowiązaniem, a Klient banku może wnioskować nawet o 200 000,00 złotych. Ogromnym atutem oferty, jest fakt, że usługa posiada długi okres kredytowania, sięgający nawet 120 miesięcy.

O zadłużenie mogą ubiegać się stali Klienci BGŻ BNP Paribas, a także osoby, które wcześniej nie miały okazji skorzystać z usług tego banku.

Pamiętaj!

Chwytliwe hasła reklamowe nie uśpią już Twojej czujności. Staraj się ostrożnie wybierać oferty finansowe i zawsze porównuj ze sobą ich warunki. Korzystając z pomocy, jakie oferują narzędzia finansowe, bez większego trudu zapomnisz o zbyt wysokich opłatach związanych z kredytem. Na 17bankow.com zawsze znajdziesz aktualny i niezależny ranking kredytów gotówkowych, a porównanie usług dzięki niemu zajmie zaledwie kilka minut.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!