× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Listopad 2018 - Który kredyt gotówkowy pozwoli Ci zdobyć pieniądze w nagłych wypadkach?

Opublikowano: 02.11.2018 11:25
Średnia ocena: 5,53/6 Głosów: 13

Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego i szukasz oferty, dzięki której zapłacisz mniejsze raty, oszczędzając swój budżet? Pierwszym krokiem do obniżenia kosztów zobowiązania, jest porównanie usług i podjęcie decyzji, dzięki której podpisana umowa stanie się korzystniejsza, także pod względem finansowym. Jeśli tej jesieni okazało się, że musisz pokonać nieprzewidziane wydatki, ale zależy Ci w równym stopniu na atrakcyjnym oprocentowaniu, jak i łatwości, z jaką otrzymasz gotówkę, to z naszą pomocą uda Ci się znaleźć odpowiednią ofertę. Możemy zagwarantować, że korzystając z naszych porad oraz rankingu kredytów gotówkowych, wybranie zadłużenia okaże się tak łatwe, jak nigdy.

Szukaj ofert z najniższym RRSO

Choć oprocentowanie zobowiązania jest istotne dla przyszłego kredytobiorcy, atrakcyjny kredyt gotówkowy wyróżnia się przede wszystkim niskimi opłatami całkowitymi, które możemy określić na podstawie Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania. Coraz więcej Klientów banków zwraca uwagę na szczegóły, które mają faktyczny wpływ na przebieg całego zadłużenia. Warto być świadomym wszystkich kosztów kredytowych, a także interesować się warunkami, które wpływają na okres kredytowania czy sam proces uzyskania pieniędzy.

RRSO określa całkowity koszt zadłużenia, na który składa się oprocentowanie nominalne, prowizja, opłata przygotowawcza oraz pozostałe koszty okołokredytowe. Zdobycie tych wszystkich danych, bez pomocy może okazać się problematyczne, warto więc skorzystać z darmowego rankingu kredytów gotówkowych i cieszyć się dostępem do wiedzy, która może okazać się bezcenna.

Jaką ofertę polecamy?

W tym miesiącu niezaprzeczalnie ofertą, która wyróżnia się na tle innych zadłużeń na dowolny cel, jest Pożyczka na piątkę, którą znajdziemy w Alior Banku. Oferta zapewnia:

  • Niskie oprocentowanie nominalne w wysokości 5,00%

  • Brak prowizji

  • Długi okres kredytowania sięgający nawet 120 miesięcy

  • Maksymalna kwota zadłużenia to aż 200 000,00 złotych

  • Szybka wypłata pieniędzy na rachunek Klienta

  • O kredyt mogą ubiegać się osoby, które nie korzystają z innych usług Alior Banku

  • Bank umożliwia wcześniejszą spłatę kredytu

Podsumowanie

Pamiętaj, że wybór zadłużenia będzie mieć realny wpływ na to, jak przebiegać będzie cały okres kredytowania. Koniecznie zastanów się, jakiej oferty oczekujesz i przeanalizuj dostępne usługi pod względem swoich potrzeb, a także możliwości. Pamiętaj, że łatwy dostęp do pieniędzy nie jest powodem, by zaciągać zbyt wysokie zobowiązanie, którego nie będziesz w stanie spłacić.

Aby skorzystać z najlepszej oferty, poświęć czas na analizę rankingu kredytów gotówkowych i skontaktuj się z bankiem, wysyłając wniosek online. Będziesz mieć możliwość poznania oferty indywidualnie przygotowanej dla Ciebie, dzięki czemu szybko zdecydujesz czy warto podpisać taką umowę i skorzystać z dodatkowych środków.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej