Aktualny ranking kredytów gotówkowych - tani kredyt w październiku

Zaktualizowano: 2018-11-28 14:16opublikowano: 2014-10-26 23:00

Obniżenie stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego zachęca kredytobiorców do podjęcia odważniejszej decyzji. Wiele osób obserwując aktualny ranking kredytów gotówkowych widzi szansę na tani kredyt i uzyskanie niezbędnej gotówki. Jest to oczywiście świetna możliwość na to by faktycznie zaoszczędzić w momencie spłaty kredytu. Należy jednak ostrożnie wybierać zobowiązanie, które może być atrakcyjne tylko pod względem informacji, które trafiają do mediów poprzez kampanię reklamową. Jako świadomi konsumenci, musimy mieć świadomość, że tego typu dane nie są pełne i banki najczęściej ukazują wyłącznie częściowe opłaty.

Aktualny ranking kredytów gotówkowych - tani kredyt w październiku

Szczególnie teraz gdy wydaje nam się, że mamy szansę zaciągnąć tani kredyt musimy uważać na dodatkowe opłaty, które są związane z każdym zadłużeniem finansowym. Wiele banków, chcąc osiągnąć wyższy zysk podnosi marżę, prowizję za udzielenie kredytu i decyduje się na konieczność opłacenia ubezpieczenia. Wszystko to ma na celu wyrównanie niekorzystnego dla banku niskiego oprocentowania nominalnego. Dlatego też istotne jest by zwracać uwagę na całkowity koszt zadłużenia, czyli osławione RRSO, które pomoże nam niewątpliwie zmniejszyć nie tylko miesięczne opłaty ale również całą sumę jaką rzeczywiście wpłacimy do banku w ramach spłaty kredytu.

Aktualny ranking kredytów gotówkowych – lider października

W bieżącym miesiącu najciekawszym zadłużeniem dla wszystkich, którzy dbają o wysokość swojego zadłużenia jest kredyt gotówkowy w BNP Paribas Banku. Przede wszystkim to doskonała opcja dla osób, które posiadają konto osobiste w BNP i mają okazję skorzystać z promocji, która obowiązuje już od wiosny tego roku – jest to Gwarancja najniższego całkowitego kosztu kredytu. Oznacza to, że bank, w przypadku gdy inna instytucja zaoferuje nam lepsze warunki, dostosowuje umowę do tego aby była ona dla Nas najlepsza.

Jeżeli jednak nie decydujemy się na rachunek osobisty w BNP nie oznacza to, że kredyt gotówkowy w tym banku nie będzie dla nas najlepszy. Aktualny ranking kredytów gotówkowych ukazuje, że to właśnie to zobowiązanie finansowe posiada najniższe RRSO i jest najtańsze dla usługobiorców.

Ponadto Paribas udostępnia nawet do 150 000,00 złotych bez zbędnych zaświadczeń i konieczności ubezpieczenia kredytu gotówkowego. Kredytobiorca może zdecydować się na długi okres spłaty, nawet do 7 lat co z pewnością wpłynie na to, że miesięczny koszt raty będzie niewielki.

BNP Paribas Bank oferuje niewielkie oprocentowanie nominalne w wysokości 9,00% a dodatkowo, co jest najistotniejsze – Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa to zaledwie 11,60%. Zatem możemy bez przeszkód sądzić, że jest to faktycznie tani kredyt, sprzyjający usługobiorcom.

Podsumowanie października 2014

Analizując aktualny ranking kredytów gotówkowych, który z łatwością sprawdzimy, że to nie oferta z najniższym oprocentowaniem nominalnym jest najmniej kosztowna. To istotne by takie szczegóły sprawdzać dokładnie i weryfikować informacje podane przez banki. Dzięki wnikliwym porównaniom kredytów gotówkowych mamy do tych informacji nieograniczony dostęp i wystarczy poświęcić zaledwie kilka minut na przejrzenie porównywarek zadłużeń lub artykułów finansowych z bieżącym rankingiem tanich kredytów gotówkowych.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!