Tanie kredyty w listopadzie 2014

Zaktualizowano: 2018-11-28 14:17opublikowano: 2014-11-03 23:00

Z końcem roku często mamy więcej wydatków i ciężko uzbierać wystarczającą kwotę na wyznaczone cele. Liczne okazje do spotkań rodzinnych, a także tych z przyjaciółmi to okres gdy pieniądze nie wiadomo kiedy ubywają z naszego portfela. Warto więc wcześniej zastanowić się nad tym w jaki sposób zarządzimy naszym budżetem i jak w razie problemów poradzimy sobie z brakującymi funduszami. Tanie kredyty na dowolny cel to wielokrotnie jedyny sposób by szybko i bezpiecznie uzyskać niezbędne środki. Zanim jednak zdecydujemy się na tak poważne zobowiązanie finansowe musimy mieć gwarancję, że wybrana przez nas usługa jest najlepsza – a tym samym najmniej kosztowna dla naszych finansów.

Tanie kredyty w listopadzie 2014

Tanie kredyty gotówkowe to oczywiście najpopularniejsze usługi banków. Korzystamy z nich chętnie i trudno się temu dziwić biorąc pod uwagę łatwość z jaką można obecnie otrzymać niezbędne pieniądze. W ciągu ostatnich miesięcy stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego zostały zmniejszone aż o 0,50%. To kolejny powód dla którego chętniej sprawdzamy oferty kredytowe banków. Maksymalne oprocentowanie nominalne wynosi teraz zaledwie 12,00%. Musimy jednak sprawdzać także pozostałe opłaty, które mają równie istotny wpływ na wysokość rat kredytu.

Dowiedź się więcej – ranking najlepszych kredytów gotówkowych

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy aktualne porównanie kredytów na dowolny cel w Polsce. Chcemy w ten sposób ułatwić Państwu wybór najlepszego zadłużenia a pod uwagę wzięliśmy tanie kredyty, które wyróżniają się z pośród kilkudziesięciu innych produktów tego typu na naszym rynku. Mamy nadzieję, że dzięki nam znajdą Państwo ofertę, która spełni wszystkie wymagania i okaże się doskonałym wyborem.

Nazwa BankuGetin BankBNP ParibasING Bank Śląski
Oprocentowanie8,90%8,90%12,00%
Prowizja0,00%3,90%2,50%
Okres kredytowaniaOd 1 miesiąca do 96 miesięcy.Od 1 miesiąca do 84 miesięcy.Od 1 miesiąca do 96 miesięcy.
Maksymalna wartość kredytu150 000,00 złotych150 000,00 złotych160 000,00 złotych
Wypłata środkówMaksymalnie w ciągu 1 dnia od sfinalizowania umowy kredytowej.W ciągu jednego dnia od zawarcia umowy.Tego samego dnia w przypadku klientów wewnętrznych. Najpóźniej następnego dnia od podpisania umowy kredytowej.

Listopad – podsumowanie

Jak łatwo zauważyć najatrakcyjniejszym kredytem gotówkowym pod względem kosztów jest Kredyt dla Ciebie dostępny w ofercie Getin Banku. Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie wymienione przez nas usługi są wyjątkowo dobre i gwarantują niezwykle dobre warunki finansowe dla każdego potencjalnego kredytobiorcy. Przed zawarciem umowy zachęcamy również do wcześniejszego rozważenia wysokości rat, gdyż dzięki możliwościom jakie obecnie oferują banki możemy swobodnie dostosować okres spłaty co w dużym stopniu ułatwi nam spłatę nawet wyższego zobowiązania. Dlatego też przed podjęciem ostatecznej decyzji najważniejsze jest określenie własnych preferencji i możliwości finansowych.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!