Kredyty na Styczeń 2015 – przegląd ofert w Nowym Roku

Opublikowano: 2015-01-15 23:00

Styczeń jest dla wielu osób trudnym miesiącem pod względem finansowym. Po grudniowym okresie wzmożonych zakupów, znacznie wyższych wydatków często w Twoim portfelu brakuje gotówki. Nie każdy jednak chce rozpocząć rok z kolejnymi odkładanymi w czasie planami. Jeżeli chcesz aby to właśnie początek roku był dla Ciebie przełomowy możesz skorzystać z pomocy finansowej jaką oferują banki. Kredyty w obecnej ofercie banków jeszcze mogą zainteresować preferencyjnym oprocentowaniem ze względu na wciąż trwające promocje.

Kredyty na Styczeń 2015 – przegląd ofert w Nowym Roku

To powinno zwrócić Twoją uwagę

Chcesz by Twoje zadłużenie było jak najtańsze, a dodatkowo posiadało dobre warunki spłaty? Nie musisz obawiać się, że kredyt gotówkowy będzie dla Ciebie zbyt drogi. Właśnie teraz, gdy stopy procentowe NBP są na bardzo niskim poziomie, masz okazję do tego by zaciągnąć zobowiązanie, które będzie dla Ciebie wyjątkowo korzystne. Musisz jednak sprawdzić czy kredyty, które bierzesz pod uwagę nie posiadają dodatkowych opłat takich jak wysokie prowizje czy koszty ubezpieczenia. Warto więc skorzystać z rankingu i kalkulatora kredytowego dzięki, którym zbierzesz najistotniejsze wiadomości o produktach bankowych w bardzo krótkim czasie.

Przegląd kredytów, który przygotowaliśmy na Nowy Rok, ma na celu przede wszystkim przybliżyć Ci oferty promocyjne, z których nadal możesz skorzystać. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko czas, gdyż wniosek o kredyt możesz złożyć ale również pieniądze.

Kredyty gotówkowe w Styczniu 2015

Liderem wśród ofert wciąż jest kredyt Millennium Banku – "Świąteczna Siódemka". To oferta z promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 7,00%. Usługa dostępna jest jeszcze do końca miesiąca. Jeżeli zatem nadal zastanawiasz się czy warto z niej skorzystać, najwyższa pora by się na to zdecydować.

Kolejnym atrakcyjnym kredytem na dowolny cel jest również usługa związana z promocją w okresie zimowym. Alior Bank oferuje "Pożyczkę zimową" z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 7,90%. Ponadto instytucja zapewnia bardzo długi okres kredytowania, nawet do 120 miesięcy.

Ostatnim wyróżnionym kredytem gotówkowym jest Kredyt gotówkowy dla Ciebie w Getin Banku, który choć nie należy usług objętych promocja, również oferuje bardzo niskie oprocentowanie, zaledwie 8,90%. Dodatkowo wyróżnia się bardzo wysoką maksymalną kwotą zadłużenia.

Poniżej prezentujemy zestawienie najważniejszych warunków, kredytów wymienionych powyżej.

BankOprocentowanieInformacje dodatkowe
Millennium Bank7,00%
  • Oferta ważna do 31 stycznia 2015
  • Maksymalna kwota zadłużenia 5 000,00 złotych
  • Najdłuższy okres kredytowania 2 lata
Alior Bank7,90%
  • Oferta ważna do 31 stycznia 2015
  • Maksymalna kwota zadłużenia 20 000,00 złotych
  • Najdłuższy okres kredytowania 10 lat
Getin Bank8,90%
  • Oferta dostępna na stałe wśród usług banku
  • Maksymalna kwota zadłużenia 200 000,00 złotych
  • Najdłuższy okres kredytowania 96 miesięcy

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!