Marzec 2015 - ranking pożyczek

Zaktualizowano: 2018-11-29 10:30opublikowano: 2015-03-04 12:45

Twoje zobowiązania przekraczają wartość pieniędzy, którymi dysponujesz? Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego ale nie wiesz na jaką ofertę się zdecydować? Wiele osób ma problem z tym by jednoznacznie wybrać kredyt gotówkowy. Usług na rynku, jest coraz więcej, a materiały marketingowe zapewniają, że każda z nich jest najtańszą i najkorzystniejszą. Nigdy nie podpisuj umowy z bankiem, który zaoferuje Ci zbyt wysokie oprocentowanie lub marżę. Co zrobić by uchronić się przed kosztownym zadłużeniem? Najprostszym sposobem jest sprawdzanie ofert w rankingu pożyczek. Przygotowaliśmy dla Ciebie aktualne porównanie pożyczek, korzystając z niego z łatwością zgromadzisz niezbędne informacje o kredytach, które Cię interesują.

Marzec 2015 - ranking pożyczek

Kredyty na dowolny cel

Już w dniach 2-3 marca odbędzie się kolejne posiedzenie RPP, oznacza to, że możliwe jest kolejne obniżenie referencyjnych stóp procentowych. Prawdopodobnie będzie się to wiązało z kolejnymi podwyżkami w przypadku prowizji, które banki pobierają za udzielone zobowiązanie. Jednak już teraz można sprawdzić które banki oferują najlepsze usługi i czy jest szansa na to by w najbliższym czasie te produkty nadal były sprzyjające konsumentom. Sprawdź ranking pożyczek, który pomoże Ci określić ofertę z najniższymi kosztami i atrakcyjnymi warunkami.

Ranking pożyczek został przygotowany w oparciu o aktualne dane banków i wyszczególnia 4 najlepsze oferty, które naszym zdaniem są szczególnie warte uwagi wszystkich kredytobiorców.

BankGetin BankBNP Paribas BankCiti HandlowyPKO Bank Polski
OfertaKredyt Gotówkowy dla CiebieKredyt GotówkowyPożyczka gotówkowaMax Pożyczka Mini Ratka
Oprocentowanie

8,90%

9,00%

11,50%

12,00%

Prowizja

0,00%

3,90%

3,00%

3,60%

RRSO

9,27%

13,74%

14,50%

15,60%

Maksymalna kwota

200 000 złotych

150 000 złotych

120 000 złotych

150 000 złotych

Okres spłaty

Do 8 lat

Do 7 lat

Do 10 lat

Do 8 lat

Rodzaj rat

Równe - miesięczne

Równe - miesięczne

Równe - miesięczne

Równe - miesięczne

 SprawdźSprawdźSprawdźSprawdź

Co może się zmienić?

Aktualnie najlepsze oferty posiadają tak niskie oprocentowanie nominalne, że nawet w przypadku obniżenia referencyjnych stóp procentowych banki prawdopodobnie nie będą zmuszone zmieniać ofert. Sytuacja jest odmienna w przypadku zobowiązań, których oprocentowanie graniczy z najwyższą możliwą wartością. Banki by nie stracić zysków w tych przypadkach prawdopodobnie zwiększą opłaty dodatkowe. Nim podpiszesz umowę dowiedź się dokładnie jakie całkowite koszta związane są z zobowiązaniem. W tym celu najłatwiejszym sposobem jest porównanie Rzeczywistej Rocznej Stopy Procentowej. Pamiętaj także, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań by na stronie zawsze pojawiały się aktualne oferty. Tym sposobem zaoszczędzisz swój czas, sprawdzając wyłącznie aktualny ranking pożyczek.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!