Kredyty na które warto zwrócić uwagę

Zaktualizowano: 2018-11-29 10:39opublikowano: 2015-04-23 12:16

Potrzebujesz pieniędzy i szukasz najlepszego kredytu? Obawiasz się wysokich opłat i kiepskich warunków umowy? Z naszą pomocą Twoje zadłużenie będzie dla Ciebie doskonałym produktem finansowym, który spłacisz bez żadnego problemu. Wystarczy, że podpiszesz umowę, która będzie pozbawiona licznych dodatkowych opłat, a rzeczywiste oprocentowanie Twojego zobowiązania pozwoli Ci na niskie miesięczne raty. Jeżeli myślisz, że to nie możliwe, a banki tylko czekają na to byś zostawił u nich jak najwięcej swoich pieniędzy możesz się pozytywnie zdziwić. Szczególnie teraz, gdy stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego są bardzo niskie. Taka sytuacja oczywiście nie będzie trwała cały czas, warto zatem korzystać teraz, gdy masz szansę na to, że Twój kredyt gotówkowy będzie tańszy niż w normalnej sytuacji.

Kredyty na które warto zwrócić uwagę

Co miesiąc publikujemy aktualny ranking kredytów gotówkowych dzięki czemu, możesz śledzić najnowsze oferty banków. To ułatwi Ci wybór zadłużenia, szczególnie gdy na Polskim rynku działa tak wiele banków, a każdy z nich jest w stanie zaoferować Ci kredyt lub pożyczkę na dowolny cel.

Kredyty gotówkowe często związane są z promocjami. Śledząc usługi bankowe będziesz mieć okazję na skorzystanie z atrakcyjnych rozwiązań, które ograniczone są w czasie, a mogą być dużo lepsze niż standardowe produkty.

TOP 3 kredyty na przełomie kwietnia i maja 2015

Poniżej opisujemy trzy zdecydowanie najlepsze kredyty gotówkowe dostępne w bankach. Są to oferty skierowane oczywiście do wszystkich zainteresowanych, którzy posiadają dobrą historię kredytową oraz zdolność kredytową. Bowiem każdy z banków przed udzieleniem pozytywnej decyzji kredytowej sprawdzi potencjalnego usługobiorcę w celu zmniejszenia swojego ryzyka kredytowego.

Kredyt gotówkowy – BNP Paribas Sprawdź

Obecnie najtańszy kredyt gotówkowy oferuje oprocentowanie nominalne o wartości 5,90% od kwoty jaką otrzymasz z banku. Prowizja jaką pobiera bank za udzielenie zobowiązania to 2,00%. Rzeczywista roczna stopa procentowa wynosi 7,90%. Kredytobiorca może ubiegać się o zadłużenie w wysokości od 1 000 do 150 000 złotych. Spłata zadłużenia dostosowana jest do preferencji usługobiorcy. Okres kredytowania można rozłożyć maksymalnie na czas 84 miesięcy.

Kredyt z premią roczną – Eurobank Sprawdź

Atrakcyjna oferta promocyjna. Eurobank oferuje premię pieniężną w kwocie 400 złotych rocznie wszystkim kredytobiorcom, którzy będą terminowo spłacać swoje zadłużenie. Oprocentowanie nominalne kredytu to 6,00% natomiast prowizja banku wynosi 3,00%. RRSO zobowiązania to 9,00%. Maksymalna kwota o jaką może ubiegać się kredytobiorca to 120 000 złotych. Najdłuższy okres kredytowania to nawet 9 lat.

Kredyt gotówkowy – Bank Pocztowy Sprawdź

Oprocentowanie nominalne kredytu w Banku Pocztowym wynosi aktualnie 6,00%, a prowizja jaką pobiera bank za udzielenie zobowiązania to 8,00%. Oferta jest interesująca szczególnie ze względu na możliwość rozłożenia spłaty nawet na 120 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu na dowolny cel to podobnie jak w przypadku BNP Paribas 150 000 złotych.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!