Najlepszy kredyt w Maju 2015

Zaktualizowano: 2018-11-29 10:40opublikowano: 2015-05-13 09:56

Szukasz sposobu by zdobyć dodatkowe pieniądze? Chcesz łatwo i tanim kosztem podreperować swój budżet? Czeka Cię remont lub planujesz duży wydatek, a brak oszczędności spędza Ci sen z powiek? Wiele osób boryka się z chwilowymi problemami finansowymi. Trudno przewidzieć sytuacje w których niezbędna okaże się pomoc banku lub parabanku. By jednak skorzystać z usługi i cieszyć się jej niskim kosztem musisz poświęcić temu trochę czasu i zapoznać się z ofertami banków. Tylko najlepszy kredyt na rynku będzie w stanie zagwarantować Ci dobre warunki, w tym m.in. najniższe raty. Aby zaoszczędzić swój czas możesz skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych. Tym sposobem, w ciągu kilku minut dowiesz się, które banki oferują atrakcyjne usługi. By sprawdzić porównanie kredytów, zachęcamy do rankingu zamieszczonego na naszej stronie, oraz porównanie usług względem wysokości raty. Natomiast w tym artykule zapraszamy do zapoznania się z liderem wśród zadłużeń – kredytem gotówkowym w BNP Paribas Banku.

Najlepszy kredyt w Maju 2015

Najlepszy kredyt na rynku Sprawdź

Kredyt gotówkowy w Paribas Banku to obecnie zdecydowanie najatrakcyjniejsze zobowiązanie na dowolny cel. Oczywiście zarówno pod względem całkowitego kosztu kredytu jak jego pozostałych warunków. Bank oferuje ten produkt zarówno swoim nowym, jak i stałym Klientom. Dzięki temu by złożyć wniosek nie jest konieczne posiadanie konta osobistego w BNP lub skorzystanie z innych usług m.in. ubezpieczenia. Jeżeli jednak zależy Ci na ubezpieczeniu zobowiązania instytucja oferuje pakiet, który będzie w stanie pomóc Ci na wypadek sytuacji w których nie z własnej winy nie będziesz w stanie opłacać przewidzianych rat.

Każdy kredytobiorca może spłacić swoje zadłużenie przed upłynięciem terminu, a bank zapewnia, że nie pobiera żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu. Klient banku ma także szansę na otrzymanie kredytowanych środków w bardzo krótkim czasie. Przede wszystkim dzięki możliwości złożenia wniosku online, także na naszej stronie. Minimalna ilość formalności to powód dla którego jako usługobiorca możesz liczyć na szybką decyzję kredytową.

Poniżej najistotniejsze warunki, które określają charakter kredytu i z pewnością zainteresują wszystkich niezdecydowanych.

Oprocentowanie - 5,90%

Prowizja - 2,00%

Wartość kredytu - Od 2 000,00 złotych do 150 000,00 złotych

Maksymalny okres spłaty - 84 miesiące  

Rodzaj rat - Raty równe przez cały okres trwania umowy

O kredyt w Banku BNP Paribas może ubiegać się każda osoba, która ukończyła pełnoletniość i posiada zaświadczenie o uzyskiwaniu regularnych dochodów. W przypadku stałych Klientów możliwe jest obniżenie prowizji jaką pobiera bank za udzielenie kredytu (nawet do 0,00%). Oferta dzięki temu zapewnia najtańszy całkowity koszt zobowiązania. Możliwość rozłożenia spłaty nawet na 7 lat pozwala na elastyczne zaplanowanie swojego zadłużenia.  

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!