Najtańsze kredyty w czerwcu 2015

Zaktualizowano: 2018-11-29 10:41opublikowano: 2015-06-10 11:32

Brakuje Ci pieniędzy a na horyzoncie pojawiają się plany związane z wakacjami? Czerwiec rozpoczyna sezon urlopów i wyjazdów. Nie zawsze masz możliwość zaoszczędzić wystarczającą sumę pieniędzy, by spędzić ten czas w taki sposób jak chcesz. Jeżeli tym razem nie masz zamiaru odkładać wymarzonego urlopu z najbliższymi na lepszy moment możesz sięgnąć po najtańsze kredyty i zdecydować się na jedną z usług finansowych. Pożyczkę lub kredyt możesz wykorzystać także do innych celów. Zaletą kredytów gotówkowych jest dowolność rozdysponowania kredytowanymi środkami. Banki nie oczekują od Klientów określenia celu zaciągnięcia zadłużenia ale należy pamiętać, że to produkt droższy niż m.in. kredyt mieszkaniowy lub zadłużenie, które zabezpieczone jest w inny sposób.

Najtańsze kredyty w czerwcu 2015

Oferty banków regularnie zmieniają się. Instytucje często szukają nowych rozwiązań, które będą w stanie przyciągnąć nowych Klientów. Przed rozpoczęciem poszukiwań warto jednak dowiedzieć się czy bank w którym posiadasz konto osobiste nie jest w stanie przygotować promocji dla stałego konsumenta. Może to zaoszczędzić nie tylko Twój czas ale również pieniądze jeśli oprocentowanie takiego kredytu będzie konkurencyjne. Nigdy jednak nie podpisuj umowy bez porównania przynajmniej kilku polecanych kredytów, które mogą znacznie zmniejszyć Twoje wydatki. Najtańsze kredyty to nie tylko doskonałe i przyciągające uwagę reklamy, ale rzeczywiście najniższe całkowite koszty zadłużenia.

Ranking na czerwiec 2015

W tym miesiącu można wyróżnić przede wszystkim trzy oferty, które gwarantują zdecydowanie najatrakcyjniejsze warunki umowy kredytowej. Są to

1. Kredyt gotówkowy – BNP Paribas Bank

Kredyt w Paribas Banku umożliwia wnioskowanie o kredyt o wartości 150 000,00 złotych bez zabezpieczeń i poręczycieli. Oprocentowanie zobowiązania wynosi 5,90%, prowizja banku to 2,00% a RRSO czyli całkowity koszt pożyczki to 8,10%. Spłata zadłużenia przebiega w równych, miesięcznych ratach i można ją rozplanować nawet na 84 miesiące.

2. Tani kredyt z kontem – Eurobank

Kredyt gotówkowy skierowany do stałych Klientów Eurobanku. Maksymalna kwota o jaką może ubiegać się kredytobiorca to 120 000,00 złotych. Natomiast najdłuższy okres przez jaki można spłacać Tani kredyt z kontem to aż 108 miesięcy. Oprocentowanie kredytu to 6,00%, marża banku 3,00% a Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania stanowi 9,29%.

3. Kredyt gotówkowy – Bank Pocztowy

Kredyt w Banku Pocztowym wyróżnia się wysoką kwotą maksymalną – to aż 150 000,00 złotych. Instytucja gwarantuje także bardzo elastyczny okres kredytowania nawet do 150 miesięcznych, równych rat. Oprocentowanie nominalne kredytu gotówkowego stanowi 6,00%, prowizja jaką pobiera bank za udzielenie kredytu to 8,00%, RRSO wynosi 14,00%.

Pamiętaj!

Dane dotyczące warunków kredytów zależne są od indywidualnych możliwości kredytobiorcy. Bank weźmie pod uwagę Twoją zdolność kredytową oraz historię wszystkich Twoich zadłużeń. Uzyskanie najniższego oprocentowania wiąże się z koniecznością spełnienia predyspozycji wyznaczonych przez bank. Dlatego zanim zdecydujesz się na podpisanie oferty dowiedź się dokładnie ile wyniesie Cię zdobycie dodatkowej gotówki.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!