Kredyt gotówkowy - Lipiec 2015

Zaktualizowano: 2018-11-29 10:56opublikowano: 2015-07-01 11:17

Lato zawsze związane jest z dodatkowymi wydatkami. W wakacje szukamy najlepszego sposobu na wypoczynek i chcemy zapewnić jak najlepsze chwile całej swojej rodzinie. Twoje plany są kosztowne, a oszczędności na ten cel nie pokryją wszystkich wydatków? To problem wielu osób, ale nie należy z tego powodu zmieniać wszystkich swoich planów. Wyjściem z sytuacji może być kredyt gotówkowy, który otrzymasz bez większych problemów jeżeli dysponujesz odpowiednią zdolnością kredytową. Nie musisz jednak bać się zbyt dużymi opłatami, które kojarzone są z pożyczkami na dowolny cel. Usługi dostępne w bankach są zdecydowanie korzystniejsze i nie będą dla Ciebie problematyczne w spłacie. Nie oznacza to jednak, że nie musisz zadbać o to by wybrany przez Ciebie kredyt posiadał jak najlepsze warunki. Dzięki temu z pewnością zaoszczędzisz swoje pieniądze i skorzystanie z kredytu gotówkowego nie będzie dla Ciebie wiązało się ze zbyt dużymi opłatami.

Kredyt gotówkowy - Lipiec 2015

Oprocentowanie nominalne wciąż niskie

Jeżeli chcesz zaciągnąć kredyt ale nie masz pewności czy to najlepszy moment, weź pod uwagę, że od kilku miesięcy w Polsce ustalone są najniższe wartości referencyjnych stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego. Ma to bezpośredni wpływ na oprocentowanie nominalne w placówkach banków. Dopóki Rada Polityki Pieniężnej nie zmieni stóp procentowych NBP wszyscy kredytobiorcy mogą skorzystać z lepszych warunków i znacznie zaoszczędzić na swoim zadłużeniu. Ważne jest jednak to by sprawdzić czy bank nie przewiduje innych kosztów, które mają na celu wyrównać straty jakie ponosi instytucja. Z powodu niższego oprocentowania wzrosły przede wszystkim koszta jakie pobiera bank za udzielenie pożyczki, czyli marża i prowizja. Szukając najlepszej oferty, sprawdzaj między innymi to ile wyniosą Cię wszystkie opłaty około kredytowe.

Kredyt gotówkowy - która oferta jest najlepsza w Lipcu 2015?

Dobry kredyt to tani kredyt. Z takiego założenia wychodzi większość osób, które zainteresowane są zaciągnięciem pożyczki. Nie bez przyczyny Klienci banków spędzają nieraz wiele godzin by poznać warunki proponowanych usług. Z nami dowiesz się w kilka minut, który kredyt gotówkowy posiada atrakcyjne oprocentowanie oraz niską prowizję. W zakładce Ranking możesz bez trudu zaznajomić się z najkorzystniejszymi zadłużeniami jakie dostępne są na rynku.

Natomiast w artykule chcemy przybliżyć Ci usługę, która w bieżącym miesiącu prezentuje się zdecydowanie najlepiej i polecamy ją wszystkim, którzy szukają taniego kredytu na wakacje.

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. - Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy na dowolny cel z bardzo niskim oprocentowaniem i konkurencyjną prowizją. BGŻ BNP Paribas przyciąga Klientów elastycznymi warunkami umowy a także gwarancją niezmiennej raty przez cały okres umowy. Oznacza to, że nawet po prowadzeniu przez RPP wyższych stóp procentowych, kredytobiorca nie zapłaci za swoje zadłużenie więcej niż zostało to przewidziane w momencie zawarcia umowy.

  • Oprocentowanie: od 5,90%
  • Prowizja: od 2,99%
  • Maksymalna kwota kredytu: 150.000 zł
  • Minimalna kwota kredytu: 2.000 zł

Sprawdź

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!