Kredyty które aktualnie polecamy

Zaktualizowano: 2018-11-29 11:00opublikowano: 2015-07-15 12:31

W lipcu polecaliśmy już najatrakcyjniejszą ofertę, która należy do BGŻ BNP Paribas Banku, jednak jeżeli szukasz odpowiedniego zadłużenia sprawdź także inne kredyty, które warte są Twojej uwagi. Poświęć kilka minut na poznanie warunków umów z wyróżnionymi przez nasz portal pożyczkami gotówkowymi. Są to usługi, które podobnie jak lider rankingu tego miesiąca, gwarantują niskie koszta i łatwy dostęp do dodatkowej gotówki. Szybko dowiesz się, które banki mogą zainteresować Cię szczególnie i czy warto ubiegać się o wniosek w tych placówkach.

Kredyty które aktualnie polecamy

Kredyty - poznaj ich całkowite koszta

Interesuje Cię ile zapłacisz za kredyt z którego zamierzasz skorzystać? To doskonale. Znając dokładne warunki umowy z bankiem z pewnością unikniesz kłopotów z spłacie i zaoszczędzisz sobie nieprzyjemności. Zanim podpiszesz konieczne dokumenty i otrzymasz pieniądze z banku zastanów się ile pieniędzy potrzebujesz i jaka pożyczka jest dla Ciebie najlepsza pod względem jej spłaty. Zawsze mierz swoje siły na zamiary i świadomie decyduj o tym w jaki sposób w kolejnych miesiącach będziesz planować swój budżet.

Aby ustalić całkowita kwotę kredytu sprawdź RRSO zadłużenia, które zawiera w sobie zarówno oprocentowanie nominalne jak i pozostałe opłaty, takie jak prowizja lub marża za udzielenie zobowiązania, a także koszt przygotowawczy lub ubezpieczenie.

Polecamy

Poniżej opisy i porównanie trzech bardzo atrakcyjnych kredytów, które mogą aktualnie pomóc Ci zdobyć potrzebną gotówkę. Wyróżniliśmy ich koszta, a także okres spłaty i maksymalną kwotę o jaką możesz starać się wnioskując o kredyt. Ubiegając się o kredyt musisz wiedzieć jak prezentują się poszczególne warunki zadłużenia, szczególnie jeżeli związane są z promocjami. Pomożemy Ci w szybki sposób dowiedzieć się o nich jak najwięcej. 

 

Tani kredyt z kontem - Eurobank

 • Oprocentowanie - 6,00%
 • Prowizja - 3,00%
 • Maksymalna kwota kredytu - 120 000,00 złotych
 • Okres kredytowania do 108 miesięcznych równych rat

Sprawdź

 

Kredyt z ratą zawsze najniższą - Bank Pocztowy

 • Oprocentowanie - 6,00%
 • Prowizja - 8,00%
 • Maksymalna kwota kredytu - 150 000,00 złotych
 • Okres kredytowania wynosi maksymalnie 150 miesięcy

Sprawdź

 

Prostoliczony kredyt gotówkowy - Credit Agricole

 • Oprocentowanie - 6,00%
 • Prowizja - 10,00%
 • Maksymalna kwota kredytu - 120 000,00 złotych
 • Okres kredytowania to 72, równe miesięczne raty

Sprawdź

 

Jak interpretować porównanie kredytów?

Nie tylko koszt zobowiązania ma istotny wpływ na to jak będziesz odczuwać spłatę kredytu. Długi okres spłaty to m.in. możliwość zmniejszenia miesięcznych wydatków i podniesienia swojej zdolności kredytowej. Maksymalna wartość kredytu to limit ustalony przez bank, jednak suma ta będzie zależna od zdolności kredytowej każdego wnioskodawcy. Warto więc zwracać uwagę także na pozostałe czynniki umowy między kredytobiorcą a bankiem.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!