Kredyty które aktualnie polecamy

Zaktualizowano: 29.11.2018 11:00
Opublikowano: 15.07.2015 12:31
Średnia ocena: 5,87/6 Głosów: 15

W lipcu polecaliśmy już najatrakcyjniejszą ofertę, która należy do BGŻ BNP Paribas Banku, jednak jeżeli szukasz odpowiedniego zadłużenia sprawdź także inne kredyty, które warte są Twojej uwagi. Poświęć kilka minut na poznanie warunków umów z wyróżnionymi przez nasz portal pożyczkami gotówkowymi. Są to usługi, które podobnie jak lider rankingu tego miesiąca, gwarantują niskie koszta i łatwy dostęp do dodatkowej gotówki. Szybko dowiesz się, które banki mogą zainteresować Cię szczególnie i czy warto ubiegać się o wniosek w tych placówkach.

Kredyty - poznaj ich całkowite koszta

Interesuje Cię ile zapłacisz za kredyt z którego zamierzasz skorzystać? To doskonale. Znając dokładne warunki umowy z bankiem z pewnością unikniesz kłopotów z spłacie i zaoszczędzisz sobie nieprzyjemności. Zanim podpiszesz konieczne dokumenty i otrzymasz pieniądze z banku zastanów się ile pieniędzy potrzebujesz i jaka pożyczka jest dla Ciebie najlepsza pod względem jej spłaty. Zawsze mierz swoje siły na zamiary i świadomie decyduj o tym w jaki sposób w kolejnych miesiącach będziesz planować swój budżet.

Aby ustalić całkowita kwotę kredytu sprawdź RRSO zadłużenia, które zawiera w sobie zarówno oprocentowanie nominalne jak i pozostałe opłaty, takie jak prowizja lub marża za udzielenie zobowiązania, a także koszt przygotowawczy lub ubezpieczenie.

Polecamy

Poniżej opisy i porównanie trzech bardzo atrakcyjnych kredytów, które mogą aktualnie pomóc Ci zdobyć potrzebną gotówkę. Wyróżniliśmy ich koszta, a także okres spłaty i maksymalną kwotę o jaką możesz starać się wnioskując o kredyt. Ubiegając się o kredyt musisz wiedzieć jak prezentują się poszczególne warunki zadłużenia, szczególnie jeżeli związane są z promocjami. Pomożemy Ci w szybki sposób dowiedzieć się o nich jak najwięcej. 

 

Tani kredyt z kontem - Eurobank

 • Oprocentowanie - 6,00%
 • Prowizja - 3,00%
 • Maksymalna kwota kredytu - 120 000,00 złotych
 • Okres kredytowania do 108 miesięcznych równych rat

Sprawdź

 

Kredyt z ratą zawsze najniższą - Bank Pocztowy

 • Oprocentowanie - 6,00%
 • Prowizja - 8,00%
 • Maksymalna kwota kredytu - 150 000,00 złotych
 • Okres kredytowania wynosi maksymalnie 150 miesięcy

Sprawdź

 

Prostoliczony kredyt gotówkowy - Credit Agricole

 • Oprocentowanie - 6,00%
 • Prowizja - 10,00%
 • Maksymalna kwota kredytu - 120 000,00 złotych
 • Okres kredytowania to 72, równe miesięczne raty

Sprawdź

 

Jak interpretować porównanie kredytów?

Nie tylko koszt zobowiązania ma istotny wpływ na to jak będziesz odczuwać spłatę kredytu. Długi okres spłaty to m.in. możliwość zmniejszenia miesięcznych wydatków i podniesienia swojej zdolności kredytowej. Maksymalna wartość kredytu to limit ustalony przez bank, jednak suma ta będzie zależna od zdolności kredytowej każdego wnioskodawcy. Warto więc zwracać uwagę także na pozostałe czynniki umowy między kredytobiorcą a bankiem.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj