Tani kredyt gotówkowy - wakacje bez wyrzeczeń

Zaktualizowano: 2018-11-29 11:04opublikowano: 2015-07-28 10:48

Zbliża się koniec Lipca, co oznacza, że powoli mija pierwsza połowa wakacji. Wiele osób jeszcze planuje swój wypoczynek. Często przed realizacją pomysłów blokuje nas brak pieniędzy. Niestety okres urlopów bywa wyjątkowo kosztowny, a bez oszczędności trudno myśleć m.in. o rodzinnym wyjeździe. Tani kredyt gotówkowy może być świetnym rozwiązaniem, pod warunkiem, że wybierzesz faktycznie najkorzystniej oprocentowane zadłużenie. Podpowiemy Ci w jakim banku ubiegać się o pieniądze na dowolny cel.

Tani kredyt gotówkowy - wakacje bez wyrzeczeń

Pożyczka dostępna w krótkim czasie

Kredyt w banku jest znacznie uproszczony względem tych usług finansowych, które były dostępne jeszcze kilka lat temu. Aktualnie uzyskanie dodatkowych pieniędzy jest dużo łatwiejsze i nie wymaga wypełnienia tak wielu formalności. To pracownicy banku zobowiązani są między innymi do tego by sprawdzić historię kredytową oraz wpisy w BIK na temat wnioskodawcy. Minimum dokumentów i gwarancja szybkiej decyzji kredytowej pozwala na uzyskanie dodatkowych środków nawet w ciągu jednego dnia. Przy tak dobrych warunkach banku nie musisz zastanawiać się nad dużo droższymi pożyczkami pozabankowymi, które choć udzielane są niemal od ręki, związane są z wieloma dodatkowymi kosztami. Tani kredyt gotówkowy jest dużo lepszą alternatywą i jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych, którzy dysponują zdolnością kredytową.

Kredyty na dowolny cel - warunki otrzymania

Zastanawiasz się jakie warunki musisz spełnić żeby skorzystać z pożyczki gotówkowej? Banki poza wypełnionym formularzem oczekują najczęściej także zaświadczenia o zatrudnieniu oraz miesięcznych dochodach. Jeżeli jednak jesteś stałym Klientem banku możesz otrzymać zadłużenia np. na podstawie wyciągu z konta. Kredyty gotówkowe nie wymagają poręczycieli lub ubezpieczenia, chociaż banki umożliwiają wykupienie ubezpieczenia od sytuacji w których niemożliwa będzie spłata kredytu.

Polecamy

Wszystkich zainteresowanych tanim kredytem gotówkowym odsyłamy do pełnego rankingu, który jest aktualizowany na bieżąco. Tam poznasz wszystkie usługi banków, wyróżnione pod względem oprocentowania, prowizji i RRSO. Aktualnie zachęcamy do poznania bliżej oferty BGŻ BNP Paribas Banku, Eurobanku i Banku Pocztowego. Te kredyty charakteryzują się nie tylko niskim oprocentowaniem nominalnym ale przede wszystkim najniższymi kosztami całkowitymi. To właśnie czynnik, który musisz mieć na uwadze chcąc zaoszczędzić na spłacie pożyczki.

Wypełnij darmowy wniosek na naszej stronie Sprawdź

Decydując się na wypełnienie formularza online nie jesteś zobowiązany skorzystać z oferty banku. Jednak dzięki zgłoszeniu dowiesz się dokładnie, jakie warunki bank zaoferuje właśnie Tobie i czy są one dla Ciebie wystarczająco atrakcyjne. Ponadto zaoszczędzisz swój czas i nawet w kilka minut uzupełnisz wniosek korzystając wyłącznie z podstawowych danych jakie znajdują się na Twoim dowodzie osobistym. Zrobisz to w dowolnym dla siebie czasie i miejscu, a doradca banku skontaktuje się z Tobą w jak najkrótszym czasie.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!