Listopad 2015 - kredyty na dowolny cel

Zaktualizowano: 2018-11-29 11:40opublikowano: 2015-11-03 09:24

Nieuchronnie zbliża się koniec roku, a co się z tym wiąże często staramy się zakończyć szereg spraw, które wymagają dodatkowych środków finansowych. Jesienią pojawiają się wydatki, które odkładane są przez większość ludzi na ostatnie miesiące. Ponadto wiele sytuacji związanych z finansami zdecydowanie nie wybiera sobie ani odpowiedniego czasu, ani godziny, musisz zatem liczyć się z tym, że w najmniej spodziewanym momencie będziesz potrzebować dodatkowych pieniędzy. Masz podbramkową sytuację i potrzebujesz pieniędzy na "już"? Aby uniknąć zbyt wielu dodatkowych kosztów zastanów się nad tym by skorzystać z usług banku. W porównaniu do pożyczek w parabankach, zadłużenia na dowolny cel są dużo tańsze. Pieniądze wbrew pozorom możesz otrzymać minimalizując formalności, nawet w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku.

Listopad 2015 - kredyty na dowolny cel

Kredyt taniej niż myślisz

Jeżeli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad zaciągnięciem zadłużenia ale boisz się wysokich rat, które będą powodem kolejnych kłopotów finansowych, sprawdź dokładnie całkowite koszta zobowiązania. Dzięki naszej pomocy może się okazać, że jest to wyjątkowo proste i kilka minut poświęcone na porównanie aktualnych ofert zmieni w dużym stopniu to, z jakiego produktu skorzystasz.

Na polskim rynku jest tak dużo ofert proponujących gotówkę na dowolny cel, że z łatwością znajdziesz ten, który będzie najodpowiedniejszy właśnie dla Ciebie. Sprawdzając pożyczki w rankingu, lub korzystając z kalkulatora rat w kilka minut dowiesz się, które oferty są tańsze od pozostałych, a także jakie warunki należy spełnić aby uzyskać potrzebne pieniądze. Taka wiedza będzie pomocna przede wszystkim jeśli chcesz ominąć oferty z dodatkowymi opłatami. Tani kredyt nie będzie miał negatywnego wpływu na Twój miesięczny budżet i nie będzie narażać Cię na kolejne kłopoty finansowe, które są nieuniknione w przypadku zbyt kosztownych opłat. Dlatego bez zbędnego ryzyka zastanów się które pożyczki porównane w najnowszym rankingu są odpowiednie do Twoich potrzeb i możliwości.

Ranking na Listopad `15

Po pełne zestawienie kredytów na dowolny cel zapraszamy na podstronę na której widnieje pełny spis zadłużeń. Poniżej jednak krótkie opisy trzech ofert, które zdaniem ekspertów są aktualnie najlepsze.

1. Tani kredyt z kontem - Eurobank

 Sprawdź

 • oprocentowanie - 6,00%
 • prowizja - 3,00%
 • RRSO - 7,76%
 • oferta wyłącznie dla Klientów posiadających konto osobiste w Eurobanku

2. Pożyczka gotówkowa - Alior Bank

 Sprawdź

 • oprocentowanie - 6,90%
 • prowizja - 0,00%
 • RRSO - 9,86%
 • Alior Bank gwarantuje bardzo szybką wypłatę pieniędzy na konto pożyczkobiorcy

3. Kredyt gotówkowy - Bank Pocztowy

Sprawdź

 • oprocentowanie - 6,00%
 • prowizja - 8,00%
 • RRSO - 10,47%
 • kredyt charakteryzuje się bardzo długim i elastycznym okresem spłaty

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!