× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Pożyczki gotówkowe - bez dodatkowych kosztów

Zaktualizowano: 29.11.2018 11:41
Opublikowano: 13.11.2015 12:02
Średnia ocena: 5,62/6 Głosów: 13

Nie chcesz borykać się z wysokimi ratami zaciągniętej pożyczki gotówkowej? Pierwszym krokiem do uzyskania zadłużenia, które będzie atrakcyjne pod względem finansowym jest wybór usług bankowych w odróżnieniu od tych dostępnych w parabankach. Firmy pożyczkowe mają znacznie wyższe oprocentowanie, a także wiele innych opłat, które mają ogromny wpływ na wysokość raty.

Zastanawiając się nad dostępnymi na rynku ofertami i warunkami ich udzielenia szybko podejmiesz decyzję, która pomoże Ci zdobyć gotówkę jakiej potrzebujesz, niezależnie od tego w jakim celu. Banki udzielają pożyczek gotówkowych, które są korzystne i nie wymuszają na usługobiorcach zbyt wysokich kosztów całkowitych. Jednak aby cieszyć się najlepszym zadłużeniem zastanów się, które z prezentowanych zobowiązań jest najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

Jak świadomie pożyczać pieniądze?

Wiele osób stojąc przed wyborem pożyczki podpisuje umowę z bankiem w którym posiada konto osobiste. To najczęściej decyzja, która nie jest oparta na porównaniu ofert ale wynika z chęci ograniczenia formalności i szybkiej wypłaty gotówki. Warto jednak pamiętać, że już od dłuższego czasu zobowiązania na dowolny cel są udzielane nawet w ciągu jednego dnia i zapewniają minimum procedur przed udzieleniem zgody kredytowej.

Inne banki są w stanie zaproponować Ci korzystniejsze warunki. Świadomy wybór pożyczki gotówkowej z pewnością będzie wiązał się z zestawieniem ze sobą najlepszych zobowiązań i wskazanie tego, które będzie spełniać Twoje oczekiwania. Tylko poznając dokładnie całkowity koszt pożyczki oraz wszystkie warunki jakie musi spełnić pożyczkobiorca, umożliwisz sobie skorzystanie z najlepszej oferty.

Usługi banków są bardzo zróżnicowane, dodatkowo część banków proponuje okresowo liczne promocje, które są w stanie pomóc zaciągnąć zadłużenie na niższy koszt. Choć oczywiście każdy usługobiorca musi wiedzieć, że wpłaci na rachunek banku kwotę wyższą niż ta jaką uzyska wnioskując o kredyt. Nie oznacza to jednak, że musisz zgadzać się na zbyt wysokie oprocentowanie czy inne dodatkowe opłaty. Pożyczka może być tania ale to zależy od Twojego zaangażowania, dlatego jeżeli szukasz najlepszej oferty na rynku, pomożemy Ci dzięki narzędziom finansowym, z których możesz skorzystać na naszej stronie całkowicie darmowo.

Takiej oferty szukasz 

Sprawdź

Zależy Ci na długim okresie kredytowania? Chcesz by usługa umożliwiła Ci zaciągnięcie pożyczki o wysokiej maksymalnej kwocie, a do tego nie wymagała szeregu dokumentów i zaświadczeń? Eurobank obecnie zapewnia najlepszy kredyt gotówkowy, oferta wiąże się jednak z koniecznością otwarcia rachunku osobistego w banku. Jest to jednak najtańsze zadłużenie, oprocentowanie nominalne wynosi tylko 6,00%, a prowizja pobierana przez instytucję to 3,00%. Maksymalna wartość Kredytu z kontem to 120 000,00 złotych.

Tak korzystne warunki mogą utrzymać się jeszcze do końca grudnia dlatego nie zwlekaj z podjęciem decyzji.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej